Jace (Wayland) Herondale
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Jace (Wayland) Herondale


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Jace (Wayland) Herondale Empty
TémanyitásRe: Jace (Wayland) Herondale ↠ Vas. Nov. 19, 2017 7:35 pm

Gratulálunk, elfogadva
Szervusz Jace! aww
*meglepetéskénténfogadlakámel*
Engedd meg, hogy először megdicsérjem a fogalmazás módodat, mert nagyon tetszett ahogy a szavakat és a történéseket prezentáltad előttünk, előttem. Az már teljesen más tál tészta, hogy a "mi kapcsolatunk" nem lesz a legjobb és bizonyára puszipajtások sem leszünk a játéktéren. Ám a többiek meg én is bizton állíthatom, hogy már nagyon vártunk egy Jace-re. Aki betölti majd az űrt, ami kialakult. rrr  
Sajnálnálak azért ami veled történt, ám ezzel a karakterrel ez nehezen hihető lenne, ezért inkább ezt a részt hagyjuk el. Rolling Eyes  De amúgy tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi lesz majd veled ezután. Hogyan alakulnak a dolgaid Valentin-el, Alec-el és Clary-vel meg velemzacsi Mivel van egy elintézetlen ügyünk, igazából nem is tartanálak fel, hagyom, hogy elintézd a foglalókat utána meg rájöjj, hogy ki is vagy. Razz Tehát menj nyugodtan játszani, én tuti, hogy lefoglallak majd egy körre szóval nagyon nem szabadulsz majd tőlem. Nem utolsó sorban meg érezd jól magad nálunk!







Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Jace (Wayland) Herondale Empty
TémanyitásJace (Wayland) Herondale ↠ Vas. Nov. 19, 2017 2:15 pm


Jonathan Herondale
Álmodd meg a jövőt


faj: árnyvadászok

kor: 19

születési idő/hely: 1998. 01. 12./Idris
becenév: Jace

play by: Dominic Sherwood

foglalkozás: Démonvadász




Életem lapjai


„Változnak a dolgok. Változik a törvény. Ami régen helyes volt, talán nem az többé.”
A történetem kezdete pont olyan tragikus mint a szerelmi életem, voltaképpen fogalmam sincs hogyan kerültem oda ahova, sőt mi több, sokak szerint semmi keresni valóm a Lightwood családban. De oda tartozom, Alec, Izzy és Max mindhárman az édestestvéreim. Az alapján viszont amit hallottam és emlékszem, az apám gonosz volt; egyszer hazahozott egy sólymot, ami eleinte nem kedvelt, de idővel megszelídítettem; a barátom lett, de ekkor apám kitörte a madár nyakát és azt mondta: Megszelídítetted, nem ezt kértem. Attól a pillanattól fogva nem sírtam többet. Megtanultam nem kötődni és az érzelmeimet is elnyomtam teljes egészében. Ugyanakkor rengeteg minden kiesett, mintha egy gát lenne a fejemben, ami nem engedi, hogy emlékezzek a múltamra, vagy arra ki vagyok és akinek születtem.
Alec és Izzy mellett nőttem fel, velük harcoltam és mentem keresztül az árnyvadásszá válásunkon. Az Ő családjuk fogadott be, mikor elárvultam, így Maryse-t és Robert-et maximálisan szüleimnek tekintem. Alec idő közben pedig a parabatai-m is lett. Szinte egyek voltunk és egyként gondolkodtunk, ezért is látták a legjobbnak ha összekötjük ezt a szoros köteléket és egymás parabatai-testvérei leszünk. Nem bántam meg egyszer sem, mert mind azt amit érezhettem, miatta érezhettem. Persze Ő mindig is magának való volt és talán még sajnáltam is. A Lightwood család elkövetkezendő vezetője és ezzel együtt a Klávé leendő vezetője is. A nyomás akkora vállain, hogy sokszor én is megérzem a kételyeit és a nyomort amit érez. Szüleink sosem voltak megelégedve vele és talán soha nem is lesznek. De most végre boldog lehet és számomra ez ugyan annyira fontos, minthogy segítsek a tehetetlen mondiknak.
A csapatunk jól összekovácsolt, viszont nekem hála szabályszegő, persze ez engem sosem érdekelt, a szabályok csak szabályok, azért vannak, hogy betartsuk őket, de időnként nem lehet gond ha egyet-egyet megszegünk. Viszont az nagy hiba volt, hogy nem voltunk eléggé figyelmesek, de az én fejemet pont az csavarta el, hogy láttam egy lányt, aki viszonozta ezt a „látást”. A neve Clary Fray, egy csodálatos lány, bátor, akárcsak én és még remek harcos válhat belőle, olyan remek mint belőlem. Talán pont ez az ami megtetszett benne; a hasonlóság.
Számomra egyetlen dolog van a mondénok megvédésén és a démon vadászaton túl, ez pedig nem más, mint: ÉN. Csakis én! De mikor megismertem ezt a bizonyos Clary-t minden megváltozott, megláttam magamat benne, mind a bátorságot, mind a helyzetét nézve. Édesanyját elrabolták a Kör tagjai, egyedül van ebben a hatalmas világban és ugyan azt érzi amit én annak idején. A sorsunk is talán hasonlónak vélhető felfedezni.
Az első feladatunk az volt, hogy felvilágosítsuk Clary-t arról, kik azok az árnyvadászok és miktől/kiktől kell tartania. Elmagyaráztuk a rúnákat is és elvittük csontvárosba, hogy visszaszerezze az emlékeit. Mit ne mondjak meglepődtem, hogy Valentine lánya, de egy pillanatra sem fordult meg a fejemben, hogy félni kéne tőle, elvégre is egy ilyen csinos és bátor lány miért lenne kém?
Észre sem vettem, de pár hét alatt teljesen belezúgtam, nem is tudtam mi ez az érzés, sosem éreztem így vagy hasonlóan. Aztán elcsattant az első csókunk és már észbe kaptam mi is volt ez az érzés; ez az érzés volt az, amit olyan régen elnyomtam magamban és nem vettem róla tudomást.
Minden szép volt mindaddig, míg Valentine meg nem jelent s elrontott mindent, tele tömte a fejemet, hogy én és Clary testvérek vagyunk és mindkettőnk apja Valentine, mindkettőnk anyja Jocelyn. Ha ez pedig nem lenne elég, innentől már bizony csak lefelé vezetett az út a mély gödörbe bele. Teljesen összezavarodtam, mikor kiderült, hogy Valentine hazudott, már azt sem tudtam mit érezzek Clary iránt, mert távolinak tűnt szerelmünk, de a családi kapocs még távolibbnak. Mikor pedig már azt gondoltam, jobban nem fordulhatna fel az életem, megjelent Imogen és tiszta lappal indítva elárulta, hogy vérbeli Herondale vagyok. Tehát egy kérdés maradt bennem. Egész életemben kerestem önmagamat. Voltam Lightwood, Wayland és még Morgenstern is, most pedig Herondale. Ki vagyok én valójában? „Jace Wayland, démonvadász.”


Shadowhunters FRPG:

Hozott, átalakított és kibővített ET



Vissza az elejére Go down
 
Jace (Wayland) Herondale
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elowen Herondale
» Jonathan "Jace" Wayland
» Jonathan "Jace" Wayland
» aka Herondale
» Michael Wayland. ℘

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: