Nappali
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Nappali


Kimberly Storm
Mondén

Kimberly Storm
Kimberly Storm


18
Kor :

♓ New York
Tartózkodási hely :

2017. Apr. 30.
Csatlakozás ideje :


Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Csüt. Dec. 21, 2017 4:27 pm


     

“The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other's life.”

     
Zach & Kimmy

     
Tudom, hogy a bátyámnak nem volt kötelessége a gondomat viselni. Egyik napról a másikra veszítettük el mindkét szülőnket, ugyanazon a napon, és mindennek meg kellett változnia akaratunkon kívül. Ki hinné, hogy én néha azt kívánom, bárcsak úgy lenne minden, mint régen? Anya inna, kiabálna, veszekedne, apa pedig sosem lenne itthon, de legalább Zachet nem kötném le évekre, és kezdhetett volna valamit magával. Apám oldaláról a család legnagyobb része tanult, diplomás ember, anyáméról pedig szorgosan dolgozó, kreatív művészek. Zach kicsit mindkettőből örökölt, okos és tehetséges is, de elsősorban egy hatalmas szívű ember. Hálás vagyok érte, hogy itthon maradhattam vele, és nem kellett egy gyermekotthonba mennem, de ezzel egy jó nagy adag bűntudatot is terhelt rám, nyilván nem direkt. Elrontottam a jövőjét, egyre csak ez jár a fejemben. Akárki lehetett volna belőle, híres zenész, vagy egy vállalat vezetője, orvos, akármi, de én visszahúztam őt. Persze, inkább csendben kéne lennem. Egy szavam se lehet rá - dolgozik, eltart, és igyekszik erején felül is támogatni engem lelkileg. Világ életünkben így volt, ő és a nővérem volt nekem mindig is, ha valamit nem értettem a suliban, hozzájuk fordultam, ha unatkoztam, őket zaklattam, ha történt velem valami, nekik mondtam el, apám csak a pénzt kereste, anyám meg elverte azt. A nővérem azonban cserbenhagyott bennünket, még mielőtt minden rosszra fordult volna, talán sejtése sincs, mi történt a szüleinkkel. Így maradtunk ketten, ő és én.
Mikor azt mondja büszke rám, elmosolyodom. Nagyon sokat jelent nekem, hogy ezt mondja, mert rajta kívül senki sem volt még soha büszke rám. - Köszönöm. - mondom, és őszinte mosolyom nem is lehetne szélesebb. Megállok a főzésben egy pillanatra, be akarom inni magamban ezt az érzést - valaki számára fontos vagyok. Olyan rég éreztem ezt. Zach sosem ér rá, és nem hibáztatni akarom, de nagyon-nagyon hiányzik nekem. Régebben, mikor hazaértem a suliból, ő itt volt, és órákat lógtunk együtt, most meg már alig van időnk egymásra, de megértem. Dolgozik, meg van a saját élete, és nekem kéne lefoglalnom magam. Nem sokára 18 leszek, és nem köti Zachet többé a törvény hozzám, jó lenne összeszednem magam és kialakítanom a saját életemet, a saját lábamra állnom.
Astrid nevére kissé összeszorul a gyomrom. Nem a lánnyal van a gondom, hanem azzal, hogy úgy érzem, kettejük között állok. Ki szeretne egy olyan fiatal sráccal járni, akinek van egy kolonc a nyakán? Zach egy főnyeremény, félre ne érts, csupán attól félek, Astrid egyszer azért hagyja el, mert nem tud neki annyit nyújtani, amennyit érdemelne, mert ketté kell szakadnia a barátnője és a húga között. Sóhajtok egyet, de mosollyal az arcomon fordulok a bátyám felé.
- Örülnék neki, rég láttam már. - Jól el szoktam vele beszélgetni, és tényleg szimpatikus számomra. Igazán úgy érzem, a bátyámhoz való lány, és tényleg nem akarom, hogy miattam legyen ennek a kapcsolatnak vége. Úgy érzem, talán Astrid az oka, hogy Zach kissé eltávolodott tőlem. Próbál több időt szerelmével tölteni, és nem hibáztathatom érte, de nem tehetek róla, hogy fáj a dolog. Hiányzik az, ahogyan régen éltünk.
A tojás elkészül, és leveszem a tűzről. Előkapok egy tányért, és kimerem Zach vacsoráját. - Parancsolj! - nyújtom felé. - Főzhetek valamit, ha átjön Astrid majd, csak mond, mit szeret. - ajánlom fel.
(c) crackle bones



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Szer. Dec. 20, 2017 12:47 pm



Kimmy&Zach

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

i'm sorry, but i can't tell you what happened

Sokak furcsálják, amiért úgy döntöttem anno, hogy tovább nevelem eltartom Kimmyt, ahelyett, hogy beiratkoztam volna egy egyetemre és kezdtem volna valamit a zenés karrieremmel. Nem tudom hibáztatni őket, hiszen ők nem élték át azt, amit mi, amit Kimberlyvel közösen átéltünk. Természetesen a legtöbbjüknek tudomása van róla, mégis.. Nem képesek átérezni azt, amit én érzek nap, mint nap. Bele se tudok gondolni, hogyan éreznék, amikor csak félévente látnám a húgomat, mert olyan idióta voltam, hogy intézetbe adtam. A hideg is kiráz tőle. Erre nem lennék képes, és ezt mindenki tudja. Kimberly jelenleg a legfontosabb számomra. Senki más.
Hogy milyen bátynak tartom magam? Nehéz ezt megválaszolni, mert nem szeretek magamról beszélni, és véleményt mondani magamról, de mivel ennek a kérdésnek köze van Kimhez is, ezért megválaszolom. Szerintem nem vagyok olyan jó testvére Kimnek. Mármint, szeretem, annyira, hogy az elmondhatatlan, de úgy érzem, hogy ez nem elég. Nem vagyok képes megadni azt Kimnek, amire szüksége van. Nem tudok neki pénzt adni, márkás ruhákat venni, barátokat szerezni neki és szép jövőt biztosítani neki, és ez nagyon elszomorít. Én mindent megteszek annak ellenében, hogy jusson valamire, mint például kisebb programokra, esetleg egy mozira, olyan dolgokra, amik boldoggá tehetik Kimberlyt és emlékeztethetik arra, hogy ő még gyerek. Ugyanis ő még nagyon is az.
- Érted bármit. - engedek meg egy enyhe mosolyt és egy kacsintást is lövelek Kimberly felé. Természetes, hogy aggódik, de tényleg mindent megteszek abban érdekében, hogy Kimnek mindene meglegyen. Igyekszek nem Kim előtt szenvedni a munka után, persze ez nem sokszor sikerül, de a félsiker is siker.
- Megtisztelnél. - jelentem ki a hagymás kérdésére. Azt hiszem, van még a múlt hétről, az nekem tökéletes. Ismerem a húgom gasztronóm tudását, ezért bízok benne.
- Büszke vagyok rád, Kim. - szólalok meg őszintén. Kim nagyon okos, a korához képest nagyon érett, sose kellett aggódni a tanulmányai miatt.
- Mit szólnál, ha átjönne Astrid valamikor a héten? - tudtommal Kimberly és a barátnőm jóban vannak, ezért is ajánlom fel a program ötletet.
Tényleg. Majd Astriddal is meg kell birkóznom. Képtelen lennék hazudni neki a vérfarkas mivoltomról.


elsüllyedek szégyenemben Embarassed   | 387 szóban | dress | credit



Vissza az elejére Go down
Kimberly Storm
Mondén

Kimberly Storm
Kimberly Storm


18
Kor :

♓ New York
Tartózkodási hely :

2017. Apr. 30.
Csatlakozás ideje :


Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Szomb. Júl. 22, 2017 3:23 am


     

“The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other's life.”

     
Zach & Kimmy

     
Az iskolában gyakran hallok a többiektől olyan sztorikat, hogy ők mennyire utálják a testvéreiket, mennyire idegesítőek, milyen jó nekik, hogy egy hónapig nincs otthon az öcskös, örömtáncot járnak, ha elköltözik főiskolára a nővérük, és beköltözhetnek az ő nagyobb és menőbb szobájába. Én el se tudom képzelni, hogyan is örülhetnék bárminek is, ha elválasztanának a bátyámtól, az utolsó családtagomtól. A nővérem is nagyon közel állt hozzám, amíg el nem hagyott minket, és akkor is úgy éreztem, ha a szívem tépték volna ki. Még csak nem is jó helyre került, hiszen a bántalmazó barátjával szöktek meg.
Ez a kis idő, amelyet Zach a munkában töltött még, örökkévalóságnak tűnt. Annyira félek, hogy egyszer csak nem jön haza, mint Briana egykor, hogy a telefonomon nézegetem az időt minden délután. A leckeírást minél hamarabb letudom, hogy mire hazaér Zach, beszélhessek vele. Néha úgy érzem csak púp vagyok a hátán, egy teher, amit jólneveltsége miatt vállalt magára, a társadalmi nyomás miatt, nem pedig, mert fontos vagyok neki. Kisebb koromban tudtam, hogy szívesen foglalkozott velem, a saját figyelmét is lekötötte a gitározással és az énekléssel, de most már megszabadult a szüleinktől. Nem kell többé elviselnie anyánk balhéit, apánk agresszív, olykor rideg viselkedését, élhetné a saját életét. Persze, megakadályozom benne.
- Jól van, csak nem szeretném, ha megnyúznának.
- felelem halkan. Miattam dolgozza ki a beleit, miattam kell ennyi műszakot vállalnia. Az én kis fizetésem a pár órás délutáni munkámmal nem sok mindenhez tudok hozzányúlni, egyetlen számlára is alig elég. Nem panaszkodom persze, inkább megpróbálok minél többet spórolni a dolgokon, s minél több túlóradíjat összeszedni, bár nem fizetik meg azt se valami jól. Főleg, hogy kiskorú vagyok.
- Rendben, egy rántotta rendel!
- mondom, s a hűtőhöz sietek. Szerencsére amerikai konyhánk van, így a beszélgetést nem kell megszakítanunk miközben a tojásokat egyenként feltöröm és felverem. Egészen fiatal korunk óta magunknak kell gondoskodni a háztatásról, és ebbe beletartozik néhány egyszerűbb fogás is. Na, nem a rántottára gondolok, azt bárki meg tudja csinálni, hanem húsok, köretek, levesek.
- Vágjak alá hagymát? - kérdezem Zach-et, miközben előkapok egy serpenyőt. Ma a kedvére akarod tenni, mert bűntudatom van miatta.
- Á, mi lett volna? Kémia dolgozat, halál unalmas töri, de legalább irodalmon filmet néztünk. - mondom félvállról. A jegyeim miatt nem kell aggódnia a bátyámnak, a suliban sem művelek semmi, nem balhézom. Nem szeretek senkinek sem gondot okozni, az nem én lennék.
Az utolsó kérdésére összerándul a gyomrom. Nincsenek közeli barátaim, sőt, annyira haverok sem igazán. Jól elbeszélgetünk ebéd alatt, de még egy kávézóba is képtelenek eljönni velem. Jól láthatóan, ám lassan megrázom a fejem.
- Nem igazán. Nem divat az ott alvás nálunk.
- hazudom, s mielőtt lebukhatnék, elárulhatna az arcom és a pirosságom, a sercegő serpenyő felé fordulok, amelybe beleöntöm a nyers tojást.
(c) crackle bones



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Szer. Júl. 12, 2017 12:23 pm



Kimmy&Zach

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

i'm sorry, but i can't tell you what happened

Gyakran bele se merek gondolni Kimberly helyzetébe. Abba, hogy miket látott, miket hallott és mégis másnap csupavigyorral ült be az iskola padja mögé. Épeszű ember se tudja felfogni, hogy a húgom egy igazi harcos. Sose volt egy rossz szava se a szülei(nk) felé,  álmatlan éjszakákon keresztül hallgatta anyánk rikoltásait és sose volt önző. Tudta, hogy szar helyzetben vagyunk mégse hisztizett. Nem viselkedett úgy, mint a többi legkisebb testvér. Nem akarta, hogy mindenki vele foglalkozzon és sose szerette, ha ő van a figyelem központjában.
Az a bizonyos este után mégis úgy érzem, hogy valamit elrontottam. Nem szabadott volna elmennem otthonról, nem szabadott volna engednem Kimmyt, hogy ő is jöjjön. Könyörgöm, túl hamar nőtt fel. Érett, gyors az észjárása és tudja mit jelent az a szó, hogy 'nincs'. Mindent megakarok neki adni, azt akarom, hogy ő is egy normálus vele egykorú lehessen. De mi van akkor, hogy ha ő másabb?
Semmiképpen se tervezem neki elmondani, mi történt. Talán egyszer, miután már tudom, hogy mi ez az egész és tudom kontrollálni. Már csak annyi hiányzik, hogy Kimmynek baja essen. Nem, ezt nem engedhetem megtörténni.
Mikor belépek a lakásba próbálok az arcomra varázsolni egy mosolyt,  de talán túl erőltettre sikerült. Nem is csodálom, hisz az előbb egy farkas voltam. Ez nem egy mindennapi dolog, az emberek nem szoktak átváltozni egy vérengző fenevaddá. Nem vagyok normális.
- Hugi, legszívesebben szólnék, de tudod, hogy muszáj. Ez az én döntésem, és én így döntöttem. - kapom fel a fejemet Kimmy kérésére, majd kissé komolyan válaszolok. - Legközelebb szólni fogok, ígérem. - nem akarok zsarnokoskodni Kimberly felett, nem tehet ő semmiről se.
Kimmy kérdésére megkordul a gyomrom. Egész nap csak két zsemlét ettem, meg egy snickerset, amit a boltból vettem kölcsön.
- Ha nem vagy fáradt, akkor örülnék egy rántottának. Azt hiszem van néhány tojás a hűtőben. - jelentem ki.
Húzós volt a napod? Ez a négy szó egyrészt megnevetett, másrészt megrémiszt.
- Az nem kifejezés. Nyugalom, nincsen semmi gond, csupán túl sok volt a munka. - válaszolom és nyugtatom meg. Tudom, hogy tudja, hogy nem futná gyógyszerekre és ígyis-úgyis mennék munkába. Megállíthatatlan vagyok, ha Kimmyről van szó.
- Na de mesélj. Mi volt ma az iskolában? - kérdezem a világ legsablonosabn kérdését, de eszembe jut még egy kérdés, ami talán boldogabbá tenné a húgomat. - Nincs valaki, akinél ott aludhatnál? Ha akarsz, én elengedlek. Nem egészséges, hogy nem mozdulsz ki a házból.


Nappali 3763774067  | 387 szóban | dress | credit





A hozzászólást Zachary Storm összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 17, 2017 5:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Storm
Mondén

Kimberly Storm
Kimberly Storm


18
Kor :

♓ New York
Tartózkodási hely :

2017. Apr. 30.
Csatlakozás ideje :


Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Vas. Május 14, 2017 9:47 pm


     

“The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other's life.”

     
Zach & Kimmy

     
Sokáig nem értettem a hasonlatot, amelyben egy kő esik le az ember szívéről. Számomra ismeretlen érzés volt a rettegve aggódás, a bénító félelem, hiszen engem a testvéreim egy jól lezárt burokban tartottak. Nem, mintha bánnám, épp ellenkezőleg, egy hat évesnek a félelmet hírből sem kellene ismernie, és a legtöbnen meg is ússzák, így nem csoda, hogy a gyerekek gyakran bugyutának tartják ezeket a mondásokat. Milyen kő? Hogy került oda? Jogos kérdések. Az átvitt értelem, az elvont, absztrakt gondolkodás később fertőzi meg az embert, miután felnőtt. Sok, nálam idősebb fiatal sem tudja ezeket még felfogni, de nekem fel kellett nőnöm, nekik meg még van idejük, hova is siessenek? Nekik nem nyomta a teljes Alpok még a szívüket.
Egyszóval: Megkönnyebbülök, mikor meglátom a bátyám arcát. Kicsit fáradtnak, megviseltnek tűnik, de nem figyelem meg jobban, az öröm, hogy hazajött, eláraszt, nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy csoda történt! Már minden tragikus, véres, kétségbeejtő jelenetet elképzeltem magamban.
- Mondd meg a főnöködnek, hogy nem tarthat bent ilyen hosszú műszak után! - mondom durcásan, de a hangomból kihallatszik az öröm, meg sem próbálom elrejteni. Bízok benne, hogy ezzel nem ijesztem őt meg, nyilván nem akar egy hisztérikus húggal foglalkozni még meló után. Lehetne egyetemista, most bulizhatna a haverjaival, ehelyett a kis kolonca, aki miatt ez mind meghiúsult, még zaklatja is.
- Igen, egy kicsit. Neked csináljak valami vacsorát? - kérdem gyorsan. Nagyon nyúzottnak tűnik, s bár nem akarom zavarni, szeretem, szóval kicsúszik a számon a kérdés.
- Húzós volt a napod? Nagyon rosszul nézel ki. - Remélem, nem beteg, nem tudom, futná-e gyógyszerre. A suli nem fontos, itthon tudnék maradni őt ápolni, azonban ő biztosan viaskodna velem, és bemenne minden józan ész ellenére dolgozni. Ő ilyen. Kötelességtudó, szorgos, kitartó. Sosem volt neki büdös a munka, amiért tisztelem nagyon. Minél idősebb leszek, annál inkább érzem azt, hogy csak púp vagyok a hátán. Lehetne híres zenész, vagy szövegíró, de ő azt választotta, hogy engem nevel fel. Félek, egyszer ez a szeretet elmúlik, vagy csak szimplán nem lesz elég már ahhoz, hogy velem maradjon, és új életet kezd nélkülem. A jég hátán is megélne, ez nem vitás, nem is őt féltem igazán. Önző módon magamat.
(c) crackle bones



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Vas. Május 14, 2017 1:57 pm



Kimmy&Zach
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'm sorry, but i can't tell you what happened

Mi a fasz? Ez az első gondolatom, mikor visszaváltozom eredeti, emberi formámba. Egyszerűen.. nincsenek erre magyarázatok. Nem fogyasztok alkoholt, és nem használok drogokat, így az a lehetőség, hogy csak hallucináltam, ki van zárva. De akkor vajon mégis mi történhetett? Rengeteg mesét, rémtörténetet hallottam vérfarkasokról, akik teliholdkor vérfagyasztó vonyítás kíséretében változtak át hatalmas farkasokká, majd megharaptak másokat és az áldozatok is vérfarkasok lettek. Még a nyálas Alkonyat filmet is láttam Kimmyvel, és ott is harapás útján terjedt a vérfarkas lét, viszont engem nem harapott meg senki és semmi se. Majd mindennek utána kell néznem. De mindenesetre úgy látszik, hogy a tündérmesék valójában igazak.
Mi lesz Kimmyvel? Ez az egyetlen kérdés mardossa a fejemet hazafelé. A ruháimnak annyi, de szerencsére egy konténerben találtam ruhákat és egy pár cipőt is, és Kimmy nem is látott még ma, mert már korán hajnal elindultam a munkahelyemre, szóval nem hiszem, hogy észrevenné a hirtelen ruhaváltásomat. De nem becsülöm le a húgomat, ugyanis azért fog az esze, és sok mindent ki tud következtetni, ezért az lenne a legjobb, ha elmondom neki. De mi lesz akkor, ha bolondnak néz? Ha más is rájön és engem gyogyóházba zárnak, Kimmyt meg egy árvaházba? Nem, ez sose történhet meg. Nem mondom el neki.
A munkahelyem miatt nem aggódom, a főnökömet az se érdekelné, ha griffszárnyakon repülnék be dolgozni. A lényeg úgyis csak a munkaerő és legyen valaki, akivel bármit ellehet intézni. Rosszul esik, hogy konkrétan egy szolga vagyok, de a szegénykés helyzetünk miatt minden munkalehetőséget muszáj elvállalnom. Telihold úgy sincs nagyon gyakran, legfeljebb majd szabadságot veszek ki, vagy próbálom elkerülni Kimmyt. Nem tudom, hogy ez a lény milyen erővel bír, hogy képes lenne-e bántani Kimberlyt. Nem fogok kísérletezgetni, máshogyan is elsülhetnek a dolgok és akkor mindennek rosz vége lesz. Ezt pedig senki se akarja.
Miután felvonszoltam magam a lépcsőházban a mi emeletünkre, nekiesek a zárnak. Mikor még az egyetemet akartam elkezdeni, akkor költöztem ide. Nem egy nagy lakás, de pont megfelelt nekem. Az élet mindig akkor szól közbe, amikor éppen minden sínen van, ugyanis pont közbeesett az az este, emiatt hagytam ott a kecsegtető egyetemet, és hoztam át ide Kimmyt és lettem a törvényes gyámja a húgomnak, akinek eltartása már nehezebb, amióta a nővérünk is elhagyott. Ne értsd félre, egyáltalán nem teher számomra, csak sokkal jobbat érdemel.
Mikor sikeresen kinyitom az ajtót, belépek a lakásba,de megtorpanok, mikor szembe találom magam Kimberlyvel.
- Igen, én vagyok az. - felelem a kérdésére, majd miután bezártam az ajtót, mint a tékozló fiú, úgy fordulok a húgom felé.- Nagyon sajnálom, hogy késtem.. Tovább kellett maradnom. - magyarázkodom miközben a konyha felé veszem az irányt, és nyitok ki egy szekrényt.- Ettél rendesen, prücsök?


Nappali 3763774067  | 436 szóban | dress | credit





A hozzászólást Zachary Storm összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 17, 2017 5:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Storm
Mondén

Kimberly Storm
Kimberly Storm


18
Kor :

♓ New York
Tartózkodási hely :

2017. Apr. 30.
Csatlakozás ideje :


Nappali Empty
TémanyitásNappali ↠ Vas. Május 14, 2017 9:20 am


     

“The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other's life.”

     
Zach & Kimmy

     
Aggódtam. A bátyámnak már rég itthon kéne lennie a munkából, sosem késik. Tudja, hogy nem szeretek otthon lenni egyedül, főleg mióta csupán ketten vagyunk egymásnak. A rossz emlékek mindent megmérgeztek. Egy perc alatt képes vagyok elképzelni, ahogyan hatféle módon baja esik Zach-nek, elég grafikusan. Láttam már ilyet testközelből, tudom, milyen a vér színe, tudom... Nem is gondolok erre.
A nappaliban járkálok fel s alá, idegesen tördelem a kezem. A szemem előtt újra rémképek cikáznak, le kell ülnöm. Nem szabad erre gondolnom. Biztosan csak túlóráznia kellett, hazakísért egy lányt, el kellett mennie valahova, lemerült a telefonja, biztos.
Biztosan nem esett semmi baja.
Hiszen tisztában van vele, mennyire félek, hogy baja esik. Eddig csak szerencsétlenség, baj, rossz jutott nekünk, így badarság lenne részünkről, hogy másra számítsunk.
Próbálok másra gondolni, eszembe jut, mikor kiskoromban felmásztam egy fára, de nem tudtam lejönni, ezért Zach utánam jött és lehozott, vagy mikor eltévedtem a Central Parkban és a testvéreim órákat töltöttek a felkutatásommal. Vagy mikor kaptunk egy kevés zsebpénzt, és próbáltuk beosztani.
Úgy tűnik, mintha ezer éve történtek volna ezek.
Gyorsan kellett felnőnünk. Még én jártam a legjobban, hiszen nekem volt két nagyobb testvérem, akik igyekeztek megteremteni nekem mindent, hogy elfeledtethessék velem az erőszakot, az alkoholista anyámat, a romba dőlt családunkat. De nekik nem volt senkijük, aki utat mutathatott volna, megvígasztalhatta volna őket. A nővérem le is lépett, itt hagyta Zach-et, az egyedüli ember, aki tudta min ment ő keresztül értem. Őt is mindenki elhagyta.
És félek, hogy ezt megelégelve, rajta a sor, hogy elmenjen.
Mi van, ha talált magának egy barátnőt, és összeköltöznek? Erre a gondolatra rémülten felállok, benyitok Zach szobájába, hogy megnézzem, megvannak-e még a holmijai. Borzalmasan érzem magam utána, minden a helyén, szégyenlem magam, hogy így betörtem a privát szférájába. Valami baj van velem, az biztos.
Az ötlet, hogy egyedül hagy, remegéssel tölt el.
Nem félek attól, hogy éhen halok, hogy rám omlik a ház a rumlitól, hiszen elég önálló vagyok már, én főzök, takarítok, az se zavarna, ha egy árvaházba csuknának. Az fájna a legkevésbé, ez a ház nekem nem otthon, itt csak azért maradok, mert muszáj. Attól viszont rettegek, hogy senkinek, még a saját bátyámnak sem kellek. Soha, semmi rosszat nem tettem senki ellen. Lehet, hogy jót se. Csak a gond van velem, még ha az az is, hogy etetni kell engem. A bátyámon élősködöm tulajdonképpen.
Egy teher vagyok számára.
Befogom a számat, hogy ne szökjön ki rajta hang, de a könnyeimet nem tudom visszatartani, így a nappali közepén állva, szerencsétlenül, némán bőgök. Ez jutott nekem. Ez vagyok én.
Néhány perc múlva megnyugodtam annyira, megmossam az arcom. Még mindig piros, de már valamivel jobb. Elfoglalom a helyem újra a régi kanapén, és várok. Túl sokat késik. Valami baj történt.
Mikor meghallom a zár zörgését, hatalmas kő esik le a szívemről. Felpattanok, és azonnal az ajtóhoz sietek.
-Zach, te vagy az?
(c) crackle bones





A hozzászólást Kimberly Storm összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 22, 2017 4:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠




Vissza az elejére Go down
 
Nappali
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: