Épület melletti sikátor
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Épület melletti sikátor


Admin
Vezetõség

Admin
Admin


mindenhol
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Épület melletti sikátor Empty
TémanyitásRe: Épület melletti sikátor ↠ Pént. Jún. 30, 2023 8:03 pm

Lezárt játék



Vissza az elejére Go down
https://shadowhunters.hungarianforum.net
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Épület melletti sikátor Empty
TémanyitásÉpület melletti sikátor ↠ Pént. Aug. 11, 2017 10:31 pm

Remy & Curtis  

Rohadtul szar nap!


Gutaütést kapok már ettől a várostól, olyan, mint egy gennyes fekély, ami egyre csak nagyobb majd kifakad. Nem azt mondom minden része irritál annyira, végül is idejöttem, megtaláltam a nővérem, rájöttem, hogy van egy fiam - ennél abszurdabb aligha lehetne bármi - és összeakadtam Raven-nel. Szép is lenne ez a hatalmas, giccses családosdi, de engem nem erre teremtettek, hogy úgy mondjam. 500 évnyi egyedüllét után olyan ez nekem, mint egy karaván. Ma találkozni akartam Camille-lel, de mint kiderült az a jó Öreg Bane a Klávé börtönébe száműztette, hogy megfeleljen a sármos kisfiúnak és az a keblére ölelje. Az elég enyhe kifejezés volna csupán, hogy dühös vagyok, mert nem, nem szimplán dühös vagyok, hanem bosszúszomjas. A gyáváknál jobban csak az árulókat rühellem.
És, hogy hogy kötöttem ki ebben az olcsó kis bárban vonagló nők és rémesen szar pia mellett? Abszolút fogalmam sincs. Azt tudom, hogy az éjjel voltam egy szórakozó helyen a Dumort vámpírokkal, ittam valamennyi plazmát és az beüthetett, de hogy az út ideáig hogy vezetett, azt nem tudom.
A mobilom órák óta hol megcsörren, hol hallgat, Raven keres, de nem vettem fel a telefont, akartam, de csak pár másodpercig gyötört a kényszer, aztán leküzdöttem. Pár feles vodka után már úgy érzem a dolgok lehet, hogy szarul alakultak, de ha egyetlen nő is ki tud onnan fölényesen kerülni, az az öreg Camille lesz az. Bane még rohadtul megfogja bánni, hogy a Klávé kezére juttatta.
Vigyorral a képemen lépek ki a sikátorba, magam mögött becsapódik a fémajtó, a zene dübörgése elhalkul. De bármennyire is legyek a vér és az alkohol hatása alatt azért észreveszem, ha nem vagyok egyedül. Talán nem vagyok kicsinyes, sem kötekedő, de olykor valamin a frusztrációt is le kell vezetni.
-Halihó kutyuli, hol hagytad a gazdád? - vigyorgok a fiatal kölyökre.
Tudom, valahol mélyen tudom, hogy baromira nem kellene ezt, de az életemben annyi szarságot elkövettem már, hogy egy újabb már nem fog a Pokolnál lejjebb juttatni.
Nem gondolok Raven-re, sem a fiamra, csak én vagyok itt, ennyi. Kath alighanem még élvezné is a kis játékot, ebben hasonlítunk, lelketlenek vagyunk és halottak.
music:



Vissza az elejére Go down
 
Épület melletti sikátor
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elhagyatott épület
» Sikátor
» Sikátor
» Sikátor
» Sikátor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: