Nappali
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Nappali


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásNappali ↠ Szer. Dec. 20, 2017 6:32 pm

A hely, ahol az időm nagy részét töltőm. Kellemesen bútorozott, modern és mindenhol rend.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Szer. Dec. 20, 2017 6:47 pm


Cerviel & Lucifer


Komolyan mondom, hogy ezek a démonok még arra sem voltak jók, hogy megmozduljak. Nem tudom magam jó formában tartani ezekkel, hiszen egy csettintéssel el tudtam volna mind a kettőt pusztítani, de abban nincsen semmilyen akció vagy élvezet. S én pedig ezért a kettőért élek, ha nincs körülöttem ilyen dolog akkor már szétrobban a fejem. Adrenalin függés elég veszélyes, de ha tetszik akkor miért ne?
- Tévedsz. Isten mindig és mindenhol figyel. Attól, hogy nem vesszük észre a jelenlétét még itt van. Azért nem avatkozik közbe, mert akkor saját magát szúrná hátba. Ő adott az embereknek szabad akaratot, így nekik is kell megoldani a problémáikat. Az arcomon nem látszik semmiféle érzelem, mintha robot lennék és úgy mondanám végig a következő sablon szöveget, amit az angyaloknak szántak a Teremtéskor. Így soha nem beszéltem a legfőbb ellenségemről, Atyámról és még rendesen belefájdul a gyomrom. Büszke vagyok magamra, ennyire jól kamuzni. Szemrebbenés nélkül.
- Tetszenek a mondén építkezési stílusok? Szerintem nem a legjobb, itt-ott vannak hibák a szerkezetekben, de hát kinek a pap kinek a paplan. Vonok vállat és megvárom, hogy a nő hívjon egy taxit.
- Azt, hogy éreztem. Elkövettem az egyik legnagyobb bűnt. Úgy élveztem az emberi élet gyönyöreit, hogy közben erősebb érzéseket tápláltam az ember iránt. Megérdemeltem a büntetésemet, és megbántam. Sóhajtok egyet, és az arcomra fájdalmas mosoly ül ahogyan mesélem a történetet. Amint megjön a taxi már be is ülök és kifelé tekintek az ablakon.
- S te? Ha szabad kérdeznem és nem mély seb. Kérdezem tőle mikor már kiszálltunk a taxiból,hiszen ez nem tartozik olyan élőlényekre akik nem tudnak semmit. Hagyom, hogy a nő menjen előre hiszen ő tudja a járást, majd amint felértünk körülnézek.
- Szép lakás. Igazán jó az ízlésed. Dicsérem meg, s leveszem a kabátomat amit az elhullott démontól szereztem.
- Mennyire nehéz így élni?    

  Twisted Evil     §§   aww   §§



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Szer. Dec. 20, 2017 7:54 pm


Kis házikom

Lucifer - Cerviel


A férfi szavain csak mosolygok. Nekem nagyon is tetszik ez a város és kicsit viccesnek tartom, hogy mennyire az ég felé törnek az épületek. Mintha a mennyeket akarnák elérni, amit persze nem tudnak. Közben azt is megtudom, hogy azért bukott le, mert szerelmes lett. Tipikus és sablonos. Valamivel azért többet vártam volna. Kicsit eredetibbet és jobban kigondolt mesét, de ezek szerint azt most nem kapok.

A taxiban csendben ültünk, amikor végre megérkeztünk szerény hajlékomhoz. Szeretem ezt a helyet, nagyon is megszerettem. Ahogy kiszállunk jön is a kérdés, hogy én miképp buktam le.
- Megláttam valamit, amit nem kellett volna. - csak ennyit mondok neki, mást nem kell tudnia.
Ahogy belépünk megcsap a házam ismerős és kellemes illata. Kapásból jobb kedvem van, valamivel jobb legalábbis. A dicséretére csak elmosolyodom és kérésem nélkül veti is le a kabátját. Lerakom a kis táskám a helyére és odamegyek a fali szekrényemhez. Közben megkérdi, hogy mennyire nehéz így élni. Nem feltétlen, viszont nem szándékozom válaszolni. Gyors mozdulattal előrántok egy nagyobb pengét és felé röppenek. A falhoz vágom és a kardom a nyakához rakom.
- Tehát ki is vagy te valójában és mit akarsz tőlem? - kérdem meg tőle. Meguntam a kis játékot és nagyon is kíváncsi vagyok, hogy ki akar kihasználni engem.

I’m my own king!




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Szer. Dec. 20, 2017 8:14 pm


Cerviel & Lucifer


A bukásom miértje mese, direkt volt ennyire amatőr és sablonos. Minek túlkomplikálni a helyzetet, már elértem azt amit akartam. Egy olyan helyen lehetek majd vele kettesben ahol senki sem lát és végre levehetem magamról ezt az unalmas Mélység Angyalás álarcot mert megmondom őszintén, hogy már kezdek kicsit ki lenni tőle idegileg.
- Talán Isten-t miközben írta a leveleit? Kérdezem halkan kuncogva tőle. Nem, egyáltalán nem vicces. Legszívesebben sokkal +18-asabb poént löktem volna el, de hát az egy frissen bukott angyal szájából nem hallatszik túl bizalomkeltőnek nem igaz?
Követem a mozdulatait, amint a faliszekrényhez lép. Nem látom pontosan, hogy mit is vesz ki belőle csupán azt, hogy megvillan rajta a fény. Szárnyait kitárva a falhoz lök és felteszi végre az egymillió dolláros kérdést.
- Játszunk találd ki játékot! Fekete szárnyai, nagyobb, mint a többi angyalé de fekete démonszemekkel is rendelkezik. Na ki az? Ki tudod találni, vagy segítsek? Kérdezem tőle halkan nevetve, majd az utolsó szavam után az egyik elfojtott energiámat szabadjára engedem ami megrengeti a szoba falait.
- Tedd le szépen ezt a kis játékszert és beszéljünk normális bukott angyalokként. Nem szeretnélek bántani, sem megölni. De azért egy kávét elfogadok.    

  Twisted Evil     §§   aww   §§



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Szer. Dec. 20, 2017 8:40 pm


kis házikom

Lucifer - Cerviel


Meglepetésemre nem ellenkezik, helyette újabb játékot ajánl. Egy kis kitalálósdit. Nagyobb fekete szárnyak és démoni szemek? Hirtelen a lélegzetem is elakad és egyet hátrébb lépek.
- Lucifer - ejtem ki a nevét halkan. Ám mégis mi a fészkes fenét akar ő tőlem? Pont tőlem?! Nem ismer... Gabe.. Tehát nem csak egyszerű angyal lehet ezek szerint. Mis más oka lenne, hogy pont engem néz ki. Mi más? Ledöbbentem, nem is kicsit. Nem tudom mire vélni a helyzetet. A penge továbbra is a kezemben van és felé mutat. De így.. Kétlem, hogy lenne esélyem elenne. Vissza is megyek a polcomhoz és elrakom a fegyvert. Ahogy ezzel végzek a konyhába megyek és kiveszek keresek egy poharat, majd egy üveg whisky-t és töltök magamnak, majd lehízom az egészet.
- Tehát.. Mit akarsz tőlem, egy átlagos bukottól, aki a mondémok között él. - kérdem meg és direkt nem kínálom itallal. Nem akarom, hogy otthon érezze magát.

I’m my own king!






A hozzászólást Cerviel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 21, 2017 3:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Szer. Dec. 20, 2017 8:56 pm


Cerviel & Lucifer


Nem volt értelme ellenkezni, amikor megtámadott hiszen abból nekem nem származna semmi érdekem, hogy ezt a bukott angyalt elpusztítom, hiszen kell ahhoz, hogy a tervem sikerüljön. Többet ér élve, mint holtan.
Amint felteszem neki a kis találós kérdésemet, látom az arcán a reakciót s erre egy nevetés tör ki belőlem. Igen, ez a megszokott. Ha valakinek felfedem a valódi kilétemet, akkor legtöbbször lesokkol. Biztos a csodálatos arcom miatt.
- Teljes életnagyságban! Tudom, tudom, hogy most szóhoz sem jutsz hiszen egy ilyen hírességgel találkoztál, mint én de hát csak nem kellesz lelocsolni téged egy vödör vízzel. Egy nagy mosoly varázsolódik az arcomra és amint hátrébb lép tőlem, már ki is slisszolok a fal támaszából, vigyázva, hogy a penge ne sértsen meg. Kezeimet a hátam mögött összekulcsolom és sóhajtok egy nagyot.
- Jaj, tudod már mennyire untam a Mélység Angyalát? És tényleg létezett. Csak hát megöltem. Kuncogok halkan és az egyik kezemet kinyújtom és az ujjaimmal végigsimítok a kanapé vonalán.
- Az előbb mondtam, nem? Egy kávét. Sóhajtok halkan és rázom a fejemet mosolyogva. Figyelem a mozdulatot, ahogyan tölt magának inni és le is húzza azt a whiskyt.
- Gondolom már sejtetted, hogy a kis főnököd nem az, akinek kiadja magát. Ő Gabriel arkangyal az öcskösöm. Szeretném, ha ezt tudnád. Viszont azt ne mondd el neki, hogy tőlem tudod. Meglepetésnek szánom.     

  Twisted Evil     §§   aww   §§



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Szer. Dec. 20, 2017 11:11 pm


kis házikom

Lucifer - Cerviel


Nem is az sokkolt le, hogy Lucifer áll előttem, hanem az, hogy ezek szerint a főnököm, aki felé kezdek kissé érdekesen viszonyulni, nem egy egyszerű angyal. Az, hogy maga az első bukott áll a házamban, már csak ráadás. S nem a kellemesebbik fajtából. Ezek után csoda, ha kapásból alkoholhoz nyúlok? Tény, hogy szeretem ezt az italt és jól is esett. Nagyon is jól. Miután megittam, letámaszkodtam a pultra és vettem pár mély levegőt. Ki kell tisztítanom a fejem, mivel szemmel láthatóan a vendégemnek igencsak tetszett a jelenet.
-[cooor=#00cc33] Híresség? Na ne nevettes. A legkevésbé állsz közel ahhoz a fogalomhoz.[/color] - gőgös, pont amilyennek gondoltam. Egoista és nagyra tartja magát, nagyon nagyra. Így elnézve jól tettem, hogy nem csatlakoztam hozzá. A kérdésemre azt kapom, hogy beszélgetni. Na persze. Pont ő fog beszélgetni. Mindenesetre csinálok kávét, mert úgy érzem, hogy nekem is kell. Megfogok két bögrét és öntök bele, majd az enyémbe rakok cukrot és tejet, majd ott hagyom az a pulton őket.
- Szolgáld ki magad, ha már ilyen kényelmes vagy a lakásomban. - mondom miközben leülök a kis fotelomba.
A következő kijelentésére nem reagálok. Arcom nem mozdul, szemem nem változik. Csak ülök és a kávé iszom.
- Azt hittem, hogy valami újat fogsz mondani nekem. - válaszolok végül. Már pontosan tudom, hogy miért van itt. Kellek neki, hogy elérje Gabe-t. A kérdés már csak az, hogy segítek-e neki, vagy nem. Van egy olyan érzésem, hogy nemleges választ nem fogad el. S ha kell rákényszerít a dologra
- Csak nem egy háborút akarsz kirombantani amikor egy árnyvadász minden emberből magához hasonló katonát akár csinálni és kiírtani minden alvilágit. - kíváncsi lettem, hogy mi is a célja. De van egy sejtésem rá.

I’m my own king!






A hozzászólást Cerviel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 21, 2017 3:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Szer. Dec. 20, 2017 11:34 pm


Cerviel & Lucifer


Az alkohol nem rossz dolog, hiszen segít lenyugtatni az idegeinket egy olyan húzós nap után, mint a mai a nőnek. Szegénynek képzelhetem, hogy mennyire rossz lehet. Mintha a fejében két rossz manó folyamatosan ütlegelne egy dobot. Ez teljesen normális reakció. Percek alatt megtudta, hogy a főnöke a legnagyobbak egyike és azt, hogy maga az Ördög áll a nappalijában. Nem lehet valami kellemes biztos, hogy nem lesz benne a mostani időszak a top 10-es listájában a sejtésem szerint.
Kuncogva figyelem a házigazdát miképpen vesz néhány nagy levegőt, én pedig egy kicsit megnyitom az ablakot, mintha teljesen otthon lennék s azt csinálhatnék amit, csak akarnék.
- Így jobb? Nem fogsz elájulni nekem, igaz? Kérdezem tőle halkan kuncogva, majd a visszavágása nagyon tetszett és ez látszik is az arcomon.
- Ez tetszik, hogy ennyire fel van vágva a nyelved, Cerviel. Legtöbb bukott már szaladna is világgá, ha meglátná. Te meg még feleselsz is. Már tudom, hogy mit kedvel benned ennyire az öcsém. A gőg az alaptermészetem egyike. Nem hiába viselem én a Büszkeséget a Pokolban. Nálam jobb színész ebben a filmben nincsen, és soha nem is lesz.
A karfára dőlve figyelem miközben csinálja a kávét és közben fütyörészek, mintha teljesen rendben lenne a szobában, csak két jó barát kávézik egyet. Persze, ez pont így van.
- Köszönöm kisasszony, igazán kedves öntől. Biccentek és a konyhába sétálva teszek bele cukrot és egy kevés tejet a kávémba, majd helyet foglalok vele szemben a kanapén s én is belekortyolok a kis adrenalinbombába.
- Ó, akkor ezt tudtad? Ejha. Le vagyok maradva még. Az informátorom nem volt a legjobb. Rázom a fejem mosolyogva, aztán pedig a következő kérdése hirtelen rápillantok és az arcát kezdem el fürkészni.
- Miért tenném? Ha háborút indítanék, akkor nem maradna emberi élet a földön s nem lenne kit kínozni, bűnbe csábítani. Meg ha ez is lenne a célom, akkor szerinted miért nem kezdtem még el? Mondhattam volna a Hercegeknek, hogy támadjanak vagy a szabadjára engedhetem volna az Apokalipszis Lovasait is. Nem vagyok ilyen gonosz, miért nézel te annak?   

  Twisted Evil     §§   aww   §§



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Szer. Dec. 20, 2017 11:58 pm


kis házikom

Lucifer - Cerviel


Szinte már idegesít, hogy mennyire otthon érzi magát az ÉN házamban. De mit is várnék ettől a férfitól. Fölösleges azt képzelni róla, hogy másképp fog viselkedni. Mintha övé lenne itt minden. Azon megjegyzését, hogy felvágták a nyelvem, egy mosollyal tisztázom. Nem félek tőle, meg ha kéne is. Az lenne az ésszerű, de nem érzek félelmet. Nem érzem úgy, hogy félnem kéne. Pedig maga Lucifer van a nappaliban. Fura vagyok, az már fix.
- A kedves testvéred is sokszor mondja ezt. S már ő is rájött, hogy jobb ha elfogadja. Egyébként hol a kis 3 ágú villa és a hegyes farok? Vagy a jelmez otthon maradt a béna démonokkal? - kérdem tőle ismét odacsípve. Ilyen vagyok, szokja meg.
A kijelentése némileg megnyugtat. Elég nekünk Valentine, nem kell még mellé egy démon horda is. Viszont a kérdés ott marad a levegőben. Mégis mit akarhat? Lebuktatni a testvérét? Logikus lenne. Egy újabb szövetséges számára. Az első bukott. Az első akit számüztek. Ezen amióta én is úgy jártam sokat gondolkoztam. Valóban számüzték, vagy maga döntött-e így. Vagy csak kellett valaki. Ahogy rgy vámpír mondta, sötétség a fény mellé. Ez is igen logikus magyarázat.
- Mond, ha már így oszogatod a kávémat a bögrémből.. Miért is buktál le? - hajt a kíváncsiság. Erősen hajt.

I’m my own king!






A hozzászólást Cerviel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 21, 2017 3:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Csüt. Dec. 21, 2017 12:13 am


Cerviel & Lucifer


Figyelem az arcát miközben kinyitom az ablakot az otthonában és olvasok róla, s ez csak egy újabb nagy mosolyt varázsol az arcomra. Annyira élvezem idegesíteni a lényeket, legyen az ember vagy angyal, hogy az valami elképesztő. Nekem ez ad másodperci boldogságot, olyan ez, mint az embereknél a csoki. Felemelő érzés.
A következő szúrásnál már rendesen elnevetem magam. Hát ezt nem hiszem el. Nem is tudom, hogy utoljára mikor voltak velem ennyire tiszteletlenek, mint most ő. Más, hol merne ilyet mondani? Ott nyalna, ahol tudna.
- Ne bántsd a gyermekeim! Nem is bénák. Jó az igaz, hogy a sarjabb fajtát mutattam meg neked, de vannak aztán igazán murisak. Gondolok itt a Lovasokra, a Pokol Hercegekre. Ezek a Nagyobb démonok olyan erővel rendelkeznek, amire nagyon büszke vagyok.
- Ezt komolyan kérdezed? Nem mondták el neked ezerszer úgy, mint a többi angyalnak fent? Vagy azt hiszed, hogy hazugságban éltél eddig? Nem hiszel Atyámnak? Ejj, ejj. Vigyázz csak meg ne tudja, elég nagy az egója. Térek ki a válaszadás alól és belekortyolok egy újat a kávéba, majd újra ráemelem a tekintetem.
- Gondolom már tudod, hogy mit szeretnék neked ajánlani. Egy szövetséget. Nem kell hozzám csatlakoznod, megmaradhatsz nyugodtan ilyen szabadnak, mint most. Csak annyit kérek, hogy ha szólok akkor tegyél meg nekem valamit. Nem fogod megbánni, ezt garantálom. Megkapod a védelmem és azt, amit csak kérsz.    

  Twisted Evil     §§   aww   §§



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Csüt. Dec. 21, 2017 12:30 am


kis házikom

Lucifer - Cerviel


Látom rajta. Tetszik neki az, hogy nem félek odacsípni neki. Nem szokásom senkinek sem nyalni és ő sem kivétel. Azért mert ő Lucifer? S akkor mi van. Nem látom okát annak, hogy itt most nagyon a kedvében járjak. Meg amúgyis, ha kell neki valami úgyis megszerzi, így még kevésbé látok okot arra, hogy nyalizzak. Úgyis teszik az elegen, ebben biztos vagyok.
- Szerinted olyan kis naiv vagyok, mint amikor angyal voltam? Ne nézz hülyének. Biztos vagyok benne, hogy más áll mögötte, amit okkal nem tud senki. - látom, hogy ezt a témát fölöslegesen boncolgatom. Pedig nagyon érdekelne az ok, hogy miért. Valóban azért, mert ahol fény van ott a árnyéknak is kell lennie? Vagy teljesen más ok miatt. De ezt nem most fogom megtudni. Nem itt és nem tőle. Így maradnak az elméleteim és az elképzeléseim.
Végül a lényegre tér. Kellek neki valamire, amiért védelmet ad. Eléggé ködös, ami azt illeti, nagyon is. Egy szövetség amivel jó járok és mindent megkapok, amit akarok és persze szabad is marasok. Egyszerre kapok is választ, meg nem is. S egy olyan dologra épít, amire minden bukott vágyik. Ki nem akarná Lucifer védelmét és azt, hogy bármit kérhet tőle. Viszont én nem véletlenül nem csatlakoztam hozzá. Nem akartam vele kapcsolatba kerülni és mégis itt ül. Na meg szabadság. Egy ilyen után csak puszta illúzió lesz az, nem szabadság. Egyszer elég volt abból.
- Akármennyire is kecsegtető az ajánlat, el kell utasítsam. Nem áll szándékomban veled semmilyen fajta szövetség és nem kell semmi, amit adni tudsz nekem. - jelentem ki. Tekintetem kemény és hideg. Nincs benne semmilyen szintű érzelem.

I’m my own king!






A hozzászólást Cerviel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 21, 2017 3:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Csüt. Dec. 21, 2017 2:57 pm


Cerviel & Lucifer


Igencsak tetszene ha ez a leányzó az én táboromat erősítené, hiszen szórakoztatóbbá tenné a Poklot. Egy olyan bukott angyal aki folyamatosan szívja az Ördög vérét? Ohh, tetszik, nagyon tetszik. De hát ez nem fog összejönni, tudom, hogy lehetetlen küldetés s én pedig nem fektetek olyanba energiát amiről sejtem, hogy nem keresztülvethető.
- Majd egyszer talán elmondom neked, ha méltónak talállak rá. Mondom neki egy kedves mosollyal. Miért teregessem ki pont neki, pont most a lapjaimat? Nem jelent nagy veszélyt rám, így nem látom értelmét. Úgyis meg fogja majd tudni, mikor eljön az apokalipszis.
Feldobtam neki a legnagyobb labdát, amit minden bukott le akar csapni. A védelmem nagyon sokat számít, hiszen így a démonok nem támadhatnak rájuk, inkább védelmeznék őket az angyalokkal szemben. Bolond az, aki visszautasítja, de úgy látszik, hogy most épp azzal van dolgom.
- Biztos vagy ebben? A szavamat adom, hogy szabad maradhatsz. S nem is fogok nagy dolgot kérni tőled, pusztán annyit, hogy ha szólok akkor ki kell nyitnod nekem egy ajtót. Ennyi és nem több. Vonok vállat mosolyogva, majd hirtelen mellételeportálok és az egyik kezemet ráteszem az arcára s a fekete démonszemeimmel pillantok rá.
- Mondd el nekem, Cerviel, hogy mi a leghőbb vágyad? Mit szeretnél elérni? Az erőm átsugárzásával veszem rá, hogy mondja el nekem ezt a kis apró dolgot. Egyedül csak az arkangyalokon nem tudom használni ezt a fajta képességet. Ez a válasz, nagyban meg fog határozni mindent.    

  Twisted Evil     §§   aww   §§



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Csüt. Dec. 21, 2017 3:39 pm


kis házikom

Lucifer - Cerviel


Azt mondja, hogy megtudom az okot, ha méltónak talál rá. Valahogy nem akarom azt a szintet elérni nála. Vele kapcsolatban semmi nem akarok elérni. Legszívesebben kitenném innen, de van egy olyan érzésem, hogy az nem fog menni. Pedig mennyivel kellemesebb lenne, ha nem lenne itt. Viszont ez olyan dolog, amiről hiába álmodozom, nem fog teljesülni. Amikor viszont azt kérdi, hogy biztos vagyok benne, kicsit elgondolkozom. Valóban olyan rossz lenne az nekem? A démonoktól nem kéne tartom és van egy olyan érzésem, hogy nagyon mástól sem. Az egyetlen hátránya, hogy valóban meg fognak figyelni ott fent, ami nem feltétlen jó pont. Mondjuk, több valószínű, hogy alapból ezt teszik, hogy egy arknak dolgozom, aki ezt nem tudja. Talán mégsem lenne olyan rossz ötlet. Mindössze egy dolog zavar, hogy tartozni fogok neki és ugornom kell, amikor füttyent. S azt biztosra veszem, hogy nem feltétlen lesz kellemes. Ez az ami elbizonytalanít.
- Még meggondolom az ajánlatod. - mondom végül, amivel adok is neki választ, meg nem is.
A következő mozdulata meglep. Hirtelen előttem terem és keze arcomra kerül, majd érzem is az erejét és azt, hogy nem tudok ellenszegülni neki. Rávesz arra, hogy elmondjam azt amire a legjobban vágyok. Elmosolyodok.
- Nyugalomra, aminek nem vagy a része. - válaszolok pimasz mosollyal, mert erre nagyon is vágyok. Mindemellett nem is hazudok neki, nem mintha az ereje miatt tudnék.

I’m my own king!




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Kedd Jan. 09, 2018 11:24 pm


Cerviel & Lucifer


Szívesen elmondanám neki a bukásom okát, de hát minek lebbentsem fel azt a bizonyos fátylat? Változtatna az valamin? Nem hiszem. Meg hát valljuk be, elég okos lánykának tűnik és ha talán bogarat ültetek a fülébe akkor maga fog utána járni a dolgoknak és talán kiderítheti azt, ami lehetetlen. Össze tudná tenni a képeket, hogy egy bizonyos időről miért van rajtam kívül mindenkinek halvány lila gőze se.
- Kérdezd a Főnököd, hogy mi történt a Teremtés után közvetlenül. Ha nem fog tudni válaszolni, akkor talán valami nincs itt rendben. Igaz? Kuncogok halkan, ezzel a kérdéssel a bukásom igazi okára célozva.
Amint azt mondja, hogy meggondolja az ajánlatomat, elmosolyodom.
- 48 órád van eldönteni, ha nem kell, akkor másnak felajánlom ezt a páratlan lehetőséget arra, hogy nyugodt élete legyen. Démonoktól, angyaloktól, vadászoktól mentes. Nagyon sok bukott szeretne békében élni. Mosolygok sejtelmesen a nőre. Igen, ezért a kiváltságért még ölni is tudnának. Nyugodt, majdnem normális élet? Egy apróságért cserébe? Megéri.
- Nyugodtságra? Akkor dönts hamar, és megkaphatod. Engem sem fogsz látni, amit kérek azt is mással fogom megüzentetni. Végigsimítok az arcán, majd felállok és a konyhába sétálok s a mosogatóba teszem a bögrét, majd kiszolgálva magam töltök egy pohár whiskyt magamnak s azzal a kezemben sétálok vissza a nőhöz.
- Mesélj nekem, Gabrielről. Mivel mulattja az időt mostanában az én kisöcsém?     

  Twisted Evil     §§   aww   §§



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Szer. Jan. 10, 2018 12:10 am


kis házikom

Lucifer - Cerviel


Azt mondja, hogy kérdezzem Gabe-t a Teremtés utáni időkről, a közvetlen utániakról. S ha nem fog tudni válaszolni, akkor ott valami nincs rendben. S ezzel még inkább azt a gyanúm igazolja, hogy bűnbak kellett. Sötétség a fény mellé, hogy az utóbbi fényesebb legyen. Akármennyire is szörnyű ebbe belegondolni, nem találok más magyarázatot. Szomorú, de el kell fogadnom, hogy ez a tény. Ám ez a helyzetemen nem sokat segít.
- S szerinted, ha csak úgy elé állok ezzel a kérdéssel, hány másodpercig fogok élni? - kérdem tőle hidegen. Mivel szerintem olyan 5 másodperc lenne. Annyi idő kéne Gabe-nek, hogy megöljön. Egyrészt mert bukott vagyok. Másrészt mert kényes téma. Harmadrészt, mert az alkalmazottja voltam, közel hozzá. Túl sok kockázat egy személyben. Ennyire hülye én se vagyok.
Az ajánlatra adott válaszomra reagálva adott 48 órát. Annyi több, mint elengedő lesz arra, hogy meggondoljam. S ismét csak azt mondja, hogy sokan fogadnák el ezt a lehetőséget. Abban biztos is vagyok, hogy sokan, nagyon is sokan. Ám én nem tudom, hogy mennyire éri ezt meg nekem.. Több évszázadon át el tudtam őt kerülni és megmaradtam a semleges zónában.. Ám ennek vége. S ezt be kell látnom, ahogy azt is, hogy megérné elfogadni. Még ha a legkevésbé sincs hozzá kedvem.
Frappáns válaszomra végigsimít az arcomon, ám én nem mozdulok, még a szemem sem rebben. Csak nézem őt mereven, semlegesen. Végül ott hagy és whisky-t tölt magának.
- Tehát nem te jönnél illetéktelenül be, hogy a kávém, majd a whisky-m igyad.. Remek. - szólalok meg - Legalább a házigazdának is önthettél volna. - folytatom kicsit csípősen, majd bemegyek a konyhámba és töltök magamnak. A pohárral a kezemben leülök vele szembe és belekortyolok egyet az italomba.
- Titkárnőjének nézel engem? - kérdem tőle fagyosan. - Területi igazgató vagyok, így maximum azt tudom elmondani, hogy az irodában mit csinál, ha ott van. - lényeges infót nem nagyon tudok neki adni. S továbbra is bennem van az amit mondott, azért, mert kapcsolatba kerültem vele. Kinézek az ablakon és elgondolkozom. Egy darabig csöndben ülök így.
- Nem kell a 48 óra. - szólalok meg, majd felé fordulok és iszok egyet.
- Elfogadom az ajánlatod, teljes szabadsággal, mint ami eddig is volt és utána semmilyen kérést nem kapok. - mondom neki miközben a szemébe nézek - S ezt papíron hitelesítjük, amit aláírunk és vérrel pecsételünk le, hogy ne tudjuk megszegni. - ezzel biztosítom és némileg megkötöm magam. Veszélyes játszma, de szükséges.

I’m my own king!




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Hétf. Feb. 26, 2018 10:22 pm


Cerviel & Lucifer


Annyira viccesnek tartom azt a szituációt, hogy egy bukott már maga kételkedik az ősi történet igazában úgy, hogy senki sem ejtett el morzsát a füle mellett, hogy abból rájöjjön, hogy van itt valami a háttérben. Amint egy angyali lélek elveszti a Mennybeli energiáit és csak zuhan és zuhan, hirtelen szebb és igazabb képet kap a világról, amiben nincs ott a szent butítás és az a kód, amit egykor Atyánk beleültetett a gyermekei fejébe. Nem kötik őket már a szabályok, végre élhetik a saját életüket úgy, hogy nem szól bele úgymond senki. Persze ha rossz fát tesznek a tűzre akkor egy árnyvadász vagy egy angyalka elkapja őket, de az már csak az ő bajuk ha nem tudnak élni az újdonsült szabadságukkal.
- Ha azt hiszed, hogy Gabci megölne akkor még egyáltalán nem ismered, kedvesem. Nem tenné meg, maximum szólna Michaelnak vagy a többieknek. De ő maga nem. Nincs ahhoz elég vér a pucájában. Belemosolygok a poharamba s aztán pedig iszok még egy kortyot, ha már kiszolgáltam magam. Gabriel soha sem volt a tettek embere. Mi inkább tettük meg ezt helyette. Persze ha elszánta magát akkor őt se kellett félteni, de az biztos, hogy hármunk közül ő az egyetlen aki nem vonzódik annyira a harchoz. Én meg Michael persze folyamatosan azt csináljuk, nem is tudnánk magunkat elképzelni máshogy csak is fegyverrel a kézben.
Még a szeme se rebben amikor végigsimítok az arcán és erre csak elmosolyodom. Túl sokáig nem látogattam meg őt, nem vettem róla tudomást. Pedig igazán érdekes egy bukottka az is biztos. Értékes tagja lehetne a csapatomnak, de mint tudjuk ez így nem jöhet létre, ha elfogadja a szerződést mert akkor én békén fogom hagyni. Mindig állom a szavam, ezzel szívom meg valamikor.
- Igen, ha elfogadod akkor nem fogom meginni a kávéd és a whiskyt. Pedig annyira kedvemre való lenne itt lenni egész nap és veled tölteni a napot... Kacsintok rá vigyorogva. Persze ha még tehetném se tenném meg, hiszen ebből a csodából mindenkinek kell adni nem csak neki.
- Hát azt hittem, hogy az vagy. Tudod olyan titkárnős kinézeted van. Vonok vállat miközben csipkelődök egy picikét, de csak egészséges körülmények között. Majd amint azt mondja, hogy benne van az alkunkban akkor az arcomra egy eddigieknél is nagyobb mosoly varázsolódik, aztán pedig a vérpecsét hallatán felvonom a szemöldököm.
- Az is elég lenne ha megcsókolnálak, de ha ezt szeretnéd... Nevetek halkan, majd hirtelen lehervad a vigyorom és közelebb hajolok hozzá.
- De ha nem teszed meg azt, amire kérlek akkor bizony az enyém vagy. Örökre.      

  Twisted Evil     §§   aww   §§



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠ Kedd Feb. 27, 2018 1:27 pm


kis házikom

Lucifer - Cerviel


Amikor azt mondja, hogy Gabe nem ölne meg engem, nem igazán vágok olyan arcot, mint aki hisz neki.
- S szerinted ez segítene rajtam? Bukottként évek óta alatta dolgozom. Szerinted ez felett csak úgy szó nélkül elnézne? Főleg, hogy egy ark-ról beszélünk. - erős kétségeim vannak azzal, hogy ép bőrrel úsznám meg ezt a dolgot. Hiába lehet, hogy nem olyan, attól még angyal és én bukott vagyok. Hiába mond amit akar, nem fogom magam biztonságban érezni.
Az érintését rezzenéstelen arccal tűröm, végig a szemébe nézve. Mintha a feléd futó medve előtt állnál, teljesen nyugalomban. Őrültség, ne mis kicsit, de nem félek tőle. Nincs okom félni tőle. S különben sem mennék sokra a félelemmel. Ha akarna könnyedén el tudna pusztítani, habár nem hiszem, hogy annyira egyszerű dolga lenne, mint gondolja. Hiába vagyok hosszú ideje bukott, még magam sem ismerem a teljes erőm, amit a megölt bukott ruházott át rám. Csak egy dolgot tudok biztosan.. Igen magas szintű angyal volt, amikor lekerült.. Szerintem közel állt az ark-ok szinjéhez, ám valami közbe jött. S az, hogy akkor és ott végezni tudtam vele, puszta szerencse volt, vagy ő engedte magát megöletni. Nem tudom és már nem is fogom.
- Hogy ha hozod a whisky-t, akkor engem nem zavarsz. Úgysem olyan személy vagy, akit foglalkoztat más. Habár biztos vagyok, hogy lenne olyan bukott, aki szívesen venne egy ilyen látogatást. - válaszolok neki vissza. Nem tetszik túlzottan, hogy itt van, ám ez ellen már sokat tenni nem tudok. Nincs okom, hogy túlzottan közösködjek vele, de arra sincs, hogy utáljam őt. Semlegesnek tartom magam, így hozzá is úgy viszonyulok. A következő megjegyzésén csak mosolygok. Titkárnő, mi...
- Meg olyan, aki néha szétrakja a lábát a főnökének némi extráért cserébe? Fáj, hogy ennyire lebecsülsz. - mondom neki mű sértődöttséggel. Mellé még olyan arcot is vágok. Habár nem lep meg, hogy ezt hitte. Holott biztos vagyok benne, hogy pontosan tudja a pozíciómat, amit betöltök és annak a legkevésbé van köze a titkárnőhöz..
- Majd miután lebuktam, megint másnak fogok ugrálni szerinted? - kérdek vissza végül. Élvezem a szabadságot és nem szándékozom lecserélni. Habár lehet, hogy mégis képtelen vagyok.. Olyan esemény küszöbére kerültünk, ahol egy nagyon vékony gerendán egyensúlyozok erős szélben. S ha leesek, akkor már nincs visszaút.
- Gondolom bírnád is, ha mindig melletted lennék és kritizálnám minden egyes lépésed. Hogy legyen aki beléd szúr olyan művészeti téren, aminek az űzésére sajnos nagyon szegényes képességeid vannak. - szólok vissza neki csípősen, a legkevésbé úgy, mint aki fél, nem mintha lenne bennem akár egy szikrányi félelem is.

I’m my own king!




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Nappali Empty
TémanyitásRe: Nappali ↠




Vissza az elejére Go down
 
Nappali
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: