A falka ~ Anglia
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

A falka ~ Anglia


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A falka ~ Anglia Empty
TémanyitásA falka ~ Anglia ↠ Kedd Aug. 09, 2016 2:48 am



Ben bácsi

Azta k*va élet... mármint Ben bácsi! De rég láttalak, hogy s mint vagy? Ja, hogy át akarod venni az irányítást a falkában? Mindig is nagy mókamester voltál... Komolyra fordítva a szót. A család régi jó barátja vagy, ahogyan apám egyik legbizalmasabb embere is. Soha az életben nem képzeltem volna, hogy apám pont leggyengébb pillanatában fordulnál ellene. És azok a titkos pillantások, amiket az anyámra szegezel. Ugye most csak viccelsz? Hiszen a bácsikám vagy, még ha nem is vér szerinti!
// Ben bácsi PB-je alkudható ha nagyon nem tetszene ez a pofi. A falka egyik legfontosabb tagja vagy apám után, így nem meglepő hogy sok évnyi barátság után bennem is ellenfelet látsz. Én is és a családom is várlak! *.* Több információt láthatsz az ET-mben.//





karakter csoportja


vérfarkas



karakter kora


kb 40 éves



play by


kris holden ried







Lucien, drága jó nemezisem

Soha sem jöttünk ki jól amikor még a falka valódi tagja voltam. Az okát igazándiból soha sem tudtam meg, hogy miért gyűlölsz ennyire. Ártottam neked valamit? A múlt azonban már csak a múlt. Változást érzékelek rajtad. Szinte már barátságosan fordulsz hozzám. Talán megsajnáltál apám miatt? Vagy te sem osztod Ben nézeteit? A falka az egy és igaz családod és semmi pénzért nem árulnád el egyetlen tagját sem. Meggondoltan cselekszel, mégis kiállsz az igazadért, ahogyan mindenki másért is. Csak nem kezdelek megkedvelni?
// A karakterrel szeretnék egy olyan régebben rossz kapcsolat, mostanra azonban barátok  szerű dolgot létrehozni. A PB adott. Én is és a családom is várlak! *.* Több információt láthatsz az ET-mben.//





karakter csoportja


vérfarkas



karakter kora


kb 30 éves



play by


michael malarkey







Kölyök

Emlékszem még, hogy apám adta neked a Kölyök becenevet, amit csoda módján te büszkén viselsz azóta is. A falkavezér apád helyett apád lett, amikor bevett téged a falkába. Te megláttad benne azt, amit kevesek nem. A jószívűséget. Bár veled sem bánt másképp, mint a gyermekeivel, mégis határtalan bizalmat fektettél belé. Most pedig, hogy ki tudja túl éli e a rejtélyes betegséget mindent megteszel annak érdekében, hogy senki se bitorolja a nevét illetve helyét a falkában. De Ben minden nőt levesz a lábáról, így gyakran hezitálsz, hogyha nem értesz vele egyet. Vajon a falka melyik oldalára állsz? Segítesz nekem és Luciennek visszavenni apám tekintélyét vagy te is áruláshoz folyamodsz Ben mellett.
// Én is és a családom is várlak! *.* Több információt láthatsz az ET-mben.//
Megjött a drága *.*




karakter csoportja


vérfarkas



karakter kora


kb 30 éves



play by


alexandra breckenridge








Kis Áruló

Alig vagy idősebb a húgaimnál, akkor mégis hogy érthetnéd meg a dolgokat? Miért is álltál Ben pártjára, amikor apámnak a legnagyobb szüksége volt mindenki támogatására? Csak nem elcsábított a hazug szavaival? Vagy éppen kerested az első adandó pillanatot, hogy hátat fordíts a családomnak? Vagy tényleg csak gyermeki értetlenségből fordultál ahhoz az oldalhoz, amit először megláttál? Alig ismerlek, hiszen akkor még nem voltál a falka tagja, amikor én elmentem otthonról. De remélem végül a helyes dolgot fogod cselekedni....
// Én is és a családom is várlak! *.* Több információt láthatsz az ET-mben.//





karakter csoportja


vérfarkas



karakter kora


kb 20 éves



play by


alycia debnam carey





Vissza az elejére Go down
 
A falka ~ Anglia
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A Falka ~ Anglia II.
» A falka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: