Alexia Eleanor Karstark
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Alexia Eleanor Karstark


Cornelia Maxwell
Mondén

Cornelia Maxwell
Cornelia Maxwell


▄▀ new york
Tartózkodási hely :

2016. Aug. 09.
Csatlakozás ideje :


Alexia Eleanor Karstark Empty
TémanyitásRe: Alexia Eleanor Karstark ↠ Kedd Szept. 20, 2016 7:15 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Először is engedd meg, hogy üdvözöljelek hivatalosan is az oldalon, napközben csak futólag tudtam örülni neked, nah de lényeg a lényeg, hogy remélem jól fogod érezni magadat nálunk és sokáig köztünk leszel.^^
Meg kell mondanom, hogy őszintén meglepett - jó értelemben - az amikor suliban feljöttem telóról az oldalra és megláttalak téged. Nem hittem volna, hogy a hirdetés ilyen hamar gazdára talál, de félreértés ne essék, nagyon örülök neked. hugme Illetve ahogyan láttam mások is... Rolling Eyes Asmodeus, távol tartod magad a lányomtól! Evil or Very Mad
Megleptél a lapoddal, nem képzeltem el motocrossosként Eleanort, de nem baj, legalább lesz egy kis izgalom, mikor a szüleid megtudják, hogy mivel is ütöd el az idődet, és, hogy ebben Laylah még segít is neked. Rolling Eyes
Eleget vártál már rám, nem is akarlak tovább fel tartani, nyomás foglalózni és vesd bele magad a játékokba. *.*





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Alexia Eleanor Karstark Empty
TémanyitásAlexia Eleanor Karstark ↠ Kedd Szept. 20, 2016 10:06 am



Alexia Eleanor Karstark

₰ Becenevek:
Lexi, Elle
₰ Csoport:
Vérfarkas
₰ Play by:
MARIE AVGEROPOULOS
₰ Foglalkozás:
Motocross versenyző
₰ Kor:
16




a múlt árnyai


♦ ♦JELLEM♦ ♦
Kissé dicsekvő és bátortalan személyiség. Halk, ámde határozott hangja néha megijeszti az embereket. Barátkozás terén erősen visszamaradott, nem igazán társasági ember. Néha nem tudja, hogy mit kezdjen a másikkal. Utálja a meztelen csigákat és a zöld ételeket. Hangulatember, amennyiben nem szomorú, mindig magabiztos,de ettől függetlenül minden rá van írva az arcára. Nem szereti, ha kóstolgatják, ezen könnyen felhúzza magát, de ez amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan el is száll. Szereti ugratni a körülötte lévőket, ami néha akár sértő is lehet, de ez túlzottan nem izgatja Mosolyogni ritkán szokott, inkább faarccal ömleszti a poénokat, a mosoly kiváltságnak számít, ha valakinek megmutatja.

♦ ♦KÜLSŐ♦ ♦
176 cm magas, karcsú, vékony a sok mozgás és a nem túl sok étel miatt. Szeme a legvilágosabb barna , és néha szomorúságot, néha boldogságot tükröz. Barna, hosszú haja van, amit általában kiengedve hord, nem szereti, ha be van fogva. A fiúk mindig nagyon szépnek szokták tartani, bár őt nem érdekel egy fiú sem. A ruhatára eleinte nem volt túl nagy, de a szülei pénzéből jó nagyra bővítette. Kedvencei általában egy rövid szoknya, és egy bő felső, vagy top.


Csendes éjszaka volt, amikor elkezdődött a verseny. Berúgtam a motort, a zászló lengetésére pedig gázt adtam, és már ott sem voltam. Nem volt egyszerű, mert cross verseny volt. Anyáék erről mit sem tudtak, Layla fedezett, azt mondta tanulok, és nem akarom, hogy zavarjanak. A hold gyönyörűen világított, és beláttam az egész pályát, fekete szkafander és fekete kendő takarta az arcom, senki nem tudhatta, hogy lány versenyez, mindenkit könnyűszerrel lehagytam, imádtam száguldani, de ez néha végzetes is lehet. Már csak pár méter volt a célig, ám valaki szabálytalanul vágta le a pályát, és rám várt. Az utolsó kép, hogy egy villanást láttam a szemem sarkából, ahogy ugrattam, de nem úgy értem földet ahogy kellett volna. A motor a hátamra esett, és elsötétült a világ. Kiabálások mentőért, orvosért, majd fájdalmas férfi kiáltás, hogy ez egy lány. Perceken belül kiért a mentő, és robogtunk a kórház felé. Aztán a barátnőm sikítása, és jajveszékelése, anyuék ordibálása az orvos nyugtató hangja, majd a műtét émelyítően rossz emléke. Holott tudtam, hogy a versenyen én nyertem volna. Végül két nap múlva felébredtem, és egy rózsacsokor volt az aszalom mellett, egy kéz, mely az enyémet szorította, aztán felismertem az arcot, és megrémültem. A srác egyre csak azt suttogta, hogy nem tudta, és nem akarta. Napokon keresztül ott ült mellettem az a srác, akibe beleszerettem. Aztán egy nappal később Layla küldte el a fiút ordítva, hogy nem akarja mellettem látni. Egy hét múlva kiengedtek apától örökölt vérfarkas génjeimnek köszönhetően túl gyorsan épültem fel, és megtudtam, hogy valójában mi történt. Sosem éreztem annyira rosszul magam. Nyár vége volt, és sehová sem tudtam menni, otthon gubbasztottam a szobámban, és senkiről nem akartam tudomást venni. Mikor a srác átjött, és bocsánatot akart kérni, nem engedték fel hozzám, így éjjel mászott fel az erkélyemhez, hogy elmondja szeret, de többet nem akarja, hogy így versenyezzek, hogy nem mondom meg, lány van a ruhában. Mert különben fél, hogy ez újra megtörténik. Sírás közben beszélt, miközben ő az erkély szélén állt, én pedig közvetlenül az ajtónál, nem mertem közelebb menni hozzá, és féltem tőle. Hiába mondta azt, hogy sajnálja, és tényleg nem tudta. Ahogy közelebb lépett megrémültem, majd mielőtt befordultam volna a szobámba megfogta a csuklómat, és közelebb húzott magához, gyengéden ölelt át, majd végül megcsókolt. Percekkel később pedig kilépett az életemből.

Utálok átváltozni és így az elején fáj is, nem rég estem át az elsőn a baleset óta, egyenlőre még a hold irányítja az átváltozásomat, de apa azt mondta ha kitartóan gyakorlok akkor már a magam ura leszek, mint ő. Igen ám de ez azt jelenti hogy többször kell hogy fájjon, ezt ugye ő sem gondolta komolyan... Na majd meglátjuk mi lesz ebből. Még csak most kezdődött el.




Vissza az elejére Go down
 
Alexia Eleanor Karstark
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eleanor Karstark
» Rickard Karstark
» Roland Karstark
» Laylah Karstark
» Loreena Abigail Karstark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: