A tél női karaktere
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

A tél női karaktere


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


A tél női karaktere Empty
TémanyitásA tél női karaktere ↠ Szomb. Dec. 17, 2016 6:35 pm

Női karakter


Itt tudod jelölni azokat a karaktereket, akik a télen szerinted megérdemelnék az évszak női karaktere címét. Jelölni három karaktert lehet és indokolni is kell! Ha nincs indoklás, akkor a jelöléseket nem tudjuk elfogadni!
Jelölgetni 1 héten keresztül lehet, vagyis jövőhét vasárnapig ami 12. 25.




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél női karaktere Empty
TémanyitásRe: A tél női karaktere ↠ Vas. Dec. 18, 2016 6:13 pm

Nos ez egy igen nehéz döntés van, itt most ezerrel feltudnék sorolni rengeteg mindenkit, de sajnos csak három szavazati lehetőségem van, úgyhogy akit nem jelölök attól szíves elnézést kérek Smile
Tehát a jelöltjeim:
Camille Belcourt, akár mennyire is utálom a karaktert a sorozatban, hiába is próbálok ellenkezni, Camille olyan hihetetlen odaadással adod elő ezt a karaktert, hogy butaság volna nem jelölni téged ide, csodálatos amit eddig művelsz és csak várni tudom a további megnyilvánulásaidat az oldal életében Twisted Evil

Aurora St. Clair, aki az első klávé tag az oldalon és még nem sokat tapasztaltam belőle, de hé! Ha olyan jól vezeti a user, akárcsak Izzy-t, vagy Helen-t, akkor bizony nálam nyert ügye van!
A jelölésem oka viszont mindezen túlon nyúló is. - Aurora: ez a név nekem személy szerint nagyon bejön.
- a másik pedig, hogy egy tipikus tag, egy tipikus karakter amely bemutatja nekünk milyen is ez a klávé csoport az oldalon, hogy milyen szerepet is tölt be az oldal és a mi életünkben. Csak így tovább! Smile

Az utolsó jelöltem pedig Raven Carpenter lenne. (ááh, dehogy azért mert Andy Biersack-hoz tartozik, dehogyis Rolling Eyes ) Raven benned látszik, hogy nagyon is tisztában vagy vele, hogy milyen a két világ között lengeni és eldönteni azt mi a fontosabb: az emberi érzelmek, vagy pont az, hogy vámpír módjára gyilkolj és ne érezz semmit. Egy igazi, vérbeli dhampir karakter a tiéd! Hajrá! *.*



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél női karaktere Empty
TémanyitásRe: A tél női karaktere ↠ Kedd Dec. 20, 2016 7:44 am

1. Kimberly, Gyepáld meg rendes Lael tesódat, drukkolok neked Very Happy szeri van

2. Clary, Ki nem tudnám felejteni a legjobb barátom, aki állandóan zűrbe keveredik, de mindig kimászik belőle, továbbra is hajrá Clary szeri van



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél női karaktere Empty
TémanyitásRe: A tél női karaktere ↠ Kedd Dec. 20, 2016 9:03 am

Az oldalon rengeteg érdekes karakter van, akik aktívan játszanak is, így nem volt különösebben bonyolult kiválasztanom az én top három női karakteremet.
1. Aurora St. Clair. Sötét múlt, sikerekben gazdag jelen, fényes jövő. Egyelőre egyedül képviseli az oldal egyik csoportját, a Klávét, és nagyon várom, hogy játékai segítségével elvarázsoljon engem.
2. Clary Fray. Talán nem is kell mondanom, mennyire karakterhű és remek játékos, nekem nagy kedvencem.
3. Izzy Lightwood. Azon kívül, hogy a sorozatban az egyik kedvencem, az oldalon is nagyszerű karakter, megragadott engem a jelleme. Imádom olvasgatni a játékait.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél női karaktere Empty
TémanyitásRe: A tél női karaktere ↠ Kedd Dec. 20, 2016 8:42 pm

Kim: mindig is szerettem a gyerek karaktereket, te pedig egy olyan kis cukker vagy akit receptre kéne felírni szomorúság ellen, a játékaid, a pb-d, minden felvidít, megérdemled nálam az első helyet. *.*
Alexia: második gyerek, Lia énem lánya, ahww úgy imádom az egész karaktert, a pb-t, mindent aww



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél női karaktere Empty
TémanyitásRe: A tél női karaktere ↠ Szer. Dec. 21, 2016 3:03 pm

Kimberly Stormare, hogy is ne jelölhetném
egyetlen húgomat. Imádom ahogyan ír és hozza a karaktert.
A PB pedig külön piros pont, mert hát na. aww

Leila Norwick, mert nála idegesítőbb nőszemélyt
még nem hordott hátán a föld. Rolling Eyes

Illetve Cornelia Maxwell, másik énem
leendő neje és gyermekének anyja. A túl fiatalon lévő anyaságot
olyan szépen hozod, hogy csak na -nem tudok fogalmazni.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél női karaktere Empty
TémanyitásRe: A tél női karaktere ↠ Hétf. Dec. 26, 2016 7:05 pm

*korábbi poszt újraírása*
Nos ez egy igen nehéz döntés van, itt most ezerrel feltudnék sorolni rengeteg mindenkit, de sajnos csak három szavazati lehetőségem van, úgyhogy akit nem jelölök attól szíves elnézést kérek Smile
Tehát a jelöltjeim:
Camille Belcourt, akár mennyire is utálom a karaktert a sorozatban, hiába is próbálok ellenkezni, Camille olyan hihetetlen odaadással adod elő ezt a karaktert, hogy butaság volna nem jelölni téged ide, csodálatos amit eddig művelsz és csak várni tudom a további megnyilvánulásaidat az oldal életében Twisted Evil

Aurora St. Clair, aki az első klávé tag az oldalon és még nem sokat tapasztaltam belőle, de hé! Ha olyan jól vezeti a user, akárcsak Izzy-t, vagy Helen-t, akkor bizony nálam nyert ügye van!
A jelölésem oka viszont mindezen túlon nyúló is. - Aurora: ez a név nekem személy szerint nagyon bejön.
- a másik pedig, hogy egy tipikus tag, egy tipikus karakter amely bemutatja nekünk milyen is ez a klávé csoport az oldalon, hogy milyen szerepet is tölt be az oldal és a mi életünkben. Csak így tovább! Smile

Az utolsó jelöltem pedig Raven Carpenter lenne. (ááh, dehogy azért mert Andy Biersack-hoz tartozik, dehogyis Rolling Eyes ) Raven benned látszik, hogy nagyon is tisztában vagy vele, hogy milyen a két világ között lengeni és eldönteni azt mi a fontosabb: az emberi érzelmek, vagy pont az, hogy vámpír módjára gyilkolj és ne érezz semmit. Egy igazi, vérbeli dhampir karakter a tiéd! Hajrá! *.*



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél női karaktere Empty
TémanyitásRe: A tél női karaktere ↠ Hétf. Dec. 26, 2016 7:32 pm

Kimberly Stormare • Irományait olvasva, határozottan megérdemli a címet! A tél női karaktere 1361364731



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél női karaktere Empty
TémanyitásRe: A tél női karaktere ↠ Hétf. Dec. 26, 2016 9:27 pm

Kimberly Stormare

Idén te vagy az a szerencsés jelölt, akire a választásom esett. S még jócskán szép az, hogy rád szavazok, ugyanis remekül hozod a karakteredet, amit persze Rick-kentyűnk elégedettsége is jócskán bizonyít, és mi sem egyszerűbb annál, mintsem, hogy csodálatosan játszol. El vagyok tőled varázsolva, kislány love



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A tél női karaktere Empty
TémanyitásRe: A tél női karaktere ↠




Vissza az elejére Go down
 
A tél női karaktere
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A nyár női karaktere
» A tél férfi karaktere
» A nyár férfi karaktere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: