Curtis && Leonert ~ Bárpult
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Curtis && Leonert ~ Bárpult


Admin
Vezetõség

Admin
Admin


mindenhol
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Pént. Jún. 30, 2023 8:03 pm

Lezárt játék



Vissza az elejére Go down
https://shadowhunters.hungarianforum.net
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Kedd Júl. 25, 2017 6:36 pm

Leonert & Curtis

Oh, Mi a manó?!

Nem tudom mit vár a kölyök...egyáltalán mondhatom rá azt, hogy kölyök? Korban talán idősebb is nálam, elég hamar lettem vámpír. Ez az egész annyira zavaros, hogy szinte már megfájdul tőle a fejem. Nem tudom ilyen helyzetben mit kellene tennem, lényegében ebben a pillanatban tudtam meg, hogy van egy fiam, akiről évszázadokig nem is tudtam, a helyzet ennél őrültebb már nem is lehetne, nem?
Fel tudom ajánlani neki, hogy haverkodjunk össze, végül is nem mondhatom azt, hogy most azonnal apa figuraként fogok tetszelegni előtte, mert nem menne, tudom, ismerem már magam. Nem tudok a semmiből apaként viselkedni, az egyetlen apa figura aki előttem van, az az apám, és egy percig sem bizonyult rendes embernek. Így hát mind a ketten jobban járunk, ha egyelőre nem akarok az élre törni és vagy 500 évet bepótolni.
-Azt hiszem tudom mire gondolsz, szerintem ezután az este után már nem lesz minden ugyanaz, de fő a változatosság. - küldök felé én is egy vigyort, őszinte vigyor, de kissé aggodalommal teli.
Nem tudom mit fog ehhez szólni a nővérem, vagy Raven, az egész életem hónapok alatt egy családi drámává fejlődött. Mindjárt kiderül, hogy az apám sem halt meg, hanem valami főmufti lett Bangladesben....
A kezemet nyújtom és kezet rázunk, ez afféle megkovácsolása a ma esti dolgoknak. Még nem tudom mi lesz ebből, de már épp elég, hogy tudom, apa vagyok és ez eléggé megrémiszt.
-Mit szólnál ahhoz, ha mesélné egy keveset magadról, kíváncsi vagyok anyádra vagy rám ütöttél-e, bár kinézetre, azt hiszem az én fiam vagy. - nevetek. Ideges vagyok kissé, de igyekszem jól hozzá állni a dolgokhoz, mást nem tehetek. Szerintem ez mindkettőnk számára fura, azt tehetjük csak, hogy a legjobbat kihozzuk belőle.
Vállon veregetem olyan „atyaiasan” vagy hasonlóan.
Nem tudok róla semmit, ha viszont mesél valamit az olyan lenne, mintha részt vettem volna eddigi életében...ami ugyan nem rajtam múlt, de nem sikerült. Ha tudom, hogy van egy fiam, akkor nem hagyom magára, de nem tudtam róla és ez egyszerre dühít és keserít el.
music:  || coded by elena gilbert



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Pént. Júl. 14, 2017 11:03 pm

Curtis & Leonert


Megértem, hogy feldúlt, mert habár jó nagy seggfej volt az elején, akkor is én vagyok a dolgok teremtője. Hiszen csak úgy beállítottam minden szó nélkül, 485 év után. Mégis mit vártam? Hogy egy jó érzelmes pasis beszélgetés után, egy sör mellett hazasétálunk és a nyakamba borul? Mert ha tényleg ebben reménykedtem egy percig is, jó nagy hülye voltam. De amint azt észre vettem az elmúlt pár percben, közel sem lehet érzékenynek vagy érzelmesnek nevezni a családomat. Apámnak erős jelleme van, de azért még sem a legerősebb.
Belefáradtam, hogy az igazamat erőltessem másokra, de talán még időben is. Már nem lesz szükségem rá, mert végre hisz nekem. Sokat jelent ez és az is, hogy próbálja rendbe hozni a múltbéli hibáit. - Ha haverok leszünk, az drasztikus változás az életedben. - Jegyzem megy egy félvigyorral az arcomon, majd egy egyszerű csuklómozdulattal nyújtom felé kezemet, hogy erre a „barátságra” kezet rázzunk, ahogy azt szokás..asszem' szokás. Míg várom a viszonzását vagy kitudja mit várok, elmerengek. Azon hogy most nem lennék itt, ha nem ejti teherbe anyámat. Akkor én tényleg nem léteznék és hiába lenne Curtis, most nem lenne ki miatt fájjon a feje. Mindazon által pedig azon is eltűnődtem, hogy vagyon mi lett volna ha azt mondom, nem akarom, hogy haverok legyünk. Hogy azt akarom, hogy az apám legyen? De nem akartam ehhez ragaszkodni, mert nekem ez is rengeteget jelent. Ha családom nem is lesz egyből, de lesz kihez fordulnom és ez felér egy családdal. A barátomnak Ő választotta magát. Mondhatta volna, hogy egyelőre nem kér belőlem, de nem tette. Nem hezitált, csak cselekedett. Tökös húzás volt tőle és talán ez lesz az első közös bennünk. A másik pedig a tenni akarásunk. Nem akarjuk annyiban hagyni a dolgokat, hanem mindenből a jobbat akarjuk kihozni, mert ez így helyes.
Ha pedig majd egy szép napon készen áll apásat játszani, az lesz az első, hogy mesélek neki Ronnieról. Bár nyilván egy havernak is lehet, de azért a haver és az apa szituációja kicsit más. Tekintve, hogy egy szülőnek mindig bővebben kell tudnia a dolgokat, máskülönben rosszul rakja össze a kockákat és kiakad. Talán nem éltem meg a bőrömön igazán, de annál nincs is rosszabb, mikor egy vámpír kiakad. Elég volt egyszer megélnem, többször nem kérek belőle.


370 szó / iTunes zenelejátszási lista / Jócskán megkésett szeretetcsomag Curtis && Leonert ~ Bárpult 3733634459



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Vas. Ápr. 23, 2017 6:16 pm

Leonert & Curtis

Oh, Mi a manó?!

Döbbent, bosszús és borzalmasan dühös vagyok, de ez a jelen pillanatban ugyan mit számít? A dühöm tárgya nincs itt, hogy kiéljem rajta a felgyülemlett agressziót, az pedig semmit sem old meg, ha itt gubbasztok, mint egy egy gyerek, akit megfosztottak a fagyijától. Hallom a lépteket, de nem törődöm vele, túlságosan is a gondolataimba vagyok mélyedve. Ott van bennem a miért, hogy miért Én, hogy miért akkor? Nem is ismertem, azelőtt életemben nem láttam még soha, abban az alakjában biztosan nem, aztán lehet nem egyszer futottam már össze vele, csak mivel alakváltó, könnyedén játszhatott a bőrével.
Hallom a boszorkánymester kérdését..a fiam kérdését, de fogalmam sincs mit válaszolhatnék rá. Hogy értem? De hiszen semmit sem értek, össze vagyok zavarodva, Természetesen tudom, hogy hogyan lett a kölyök, de azért erre nem számítottam, tulajdonképpen sokkol az egész, mert az emlékeim is csak pár percre helyezkedtek bele a múltamba, azzal még nem tudom mit kezdjek, hogy ez a boszorkánymester a fiam. Ha ezt Camille meghallja egy hétig fog nevetni rajtam és megkapom újra, hogy nálam szerencsétlenebb ivadéka még nem volt, ezzel örömmel kapálózik mindig.
-Fogalmam sincs értem-e, nézd el nekem, ha nem ölellek meg és sírom el magam attól, hogy van egy fiam. Az előbbi dolgok rendesen összekavartak, hiszek neked, világos, a fiam vagy, értem, de nekem időre lesz szükségem, ez nem olyan egyszerű… - nyögöm ki, mert ennél jobbat magam sem tudok mondani. Kuszább már nem is lehetne az életem. Ide jöttem és a jól megszokott rendszerem szinte azonnal felborult és Én csak nézem, hogy a megszokott dolgok hogyan gurulnak el és érkezik helyükre a káosz.
-Mesélj magadról, nem akarok olyan apa lenni, mint amilyen az enyém volt, de nem tudom milyen legyek, mert példa nincs előttem, esetleg nem próbálhatnánk meg haverok lenni? Egyelőre. – Próbálkozom, mert mást nem tehetek, nem akarom elüldözni magamtól, azzal csak olyanná válnék, mint az apám, aki egy féreg volt, egy, a családját bántalmazó ember. Azonban az lényeges, hogy köztünk a korkülönbség elég kicsi és tulajdonképpen elég nehéz volna atyáskodni felette, na nem mintha ezt valaha is megtenném, bizarr ez az egész helyzet így önmagában is.
music:  || coded by elena gilbert



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Pént. Ápr. 21, 2017 7:14 pm

Curtis && Leonert

Látom arcán a kétségbeesést, míg emlékei foszlányát tárom fel neki, látszólag igencsak sikeresen. Kicsit meg is lep, mert azt gondoltam erősebb és bármit kiáll, úgy látszik ebben még sem rá ütöttem. Ugyanakkor ha valóban törölték az emlékeit, nem éppen lehet jó, most a múltjában ragadva minden egyes pillanatot újraélni. A múlt sokunkat kísért és próbáljuk feledni a feledhetetlent, de még sem adjuk azokat egy démonnak, megtanulunk velük együtt élni; ám ha elveszik az emlékeidet, annak visszaszerzése már nem csak nehéz, hanem fájdalmas is lehet, mint a jelen pillanatban is.
Egy pillanat alatt forog le szemeim előtt a reakciója, még fel sem fogom üvöltését és annak okát de már el is tűnt a szemeim elől. Körbe nézek, mindenki apám eddigi helye felé pillant, egyesek megrémült arckifejezést mutatnak, míg mások ölni tudnának szemeikkel. Felpattanok a székemből és érezve magamon a tekinteteket, kilépek a bárból és becsapom magam mögött az ajtót. Egy ideig keresem szemeimmel hova lett, majd kiszúrom nem sokkal mellettem a térdeire rogyva. Nem neheztelek az elmúlt évekért, mert a reakciója nyilvánosan elárulta, nem hazudik, semmit sem tudott rólam. Most bizonyára pedig dühös, talán gyűlölet van benne vagy megvetés, esetleg mindkettő. Azonban itt a gúnynak sincs most helye, valószínűleg bármelyik másik vámpír így reagált volna, de ha nem, akkor a mondénok biztosan. Ez nem egy olyan információ az agynak, hogy jajj kapok egy kiskutyát. Ami persze még csak nem is igaz, mert mint sokan mások is a fajtámból, én macska párti vagyok. De végtére is ez egy igen csak bonyolult és eget rengető „hír” volt, nem csak egy mellékes infó.
Nekem elmesélte anyám, miként fogantam meg, mindent elárult, azt is, hogy a saját démoni erejét felhasználva csábította magához Curtist és azt is, hogy az együttlétüket követően egyből törölte az emlékeit és lelécelt; meg hogy nem volt nehéz elhitetni vele dolgokat, mert mindig is egy nőcsábász volt. Talán nem kéne sajnálnom, elvégre is nem volt túl kedves velem már az első pillanatban sem. De hogy is várhattam volna el, hogy meleg fogantatásban legyen részem. Mit vártam, de most komolyan? Hogy meglát és átölel? Ugyan már.. - Most már érted? - Sokáig agyaltam mit szóljak a helyzethez, legszívesebben megkérdeztem volna, jól van-e de ez hülyeség lenne, jól tudom mit érezhet most, persze, hogy nincs jól. Emellett butaság lenne az is, ha megpróbálnám megvigasztalni. Talán ez a leg reálisabb kérdés amit feltehettem és ami egyben a legjobban érdekel is. Tudni akarom hogyan viszonyul ahhoz, hogy megtudta, tényleg a fia vagyok.
do you believe in the devil?



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Csüt. Ápr. 20, 2017 8:17 pm

Leonert & Curtis

Oh, Mi a manó?!

-Hát akkor hajrá. – adom ki a végszót és várom a csiribú-csiribát. Nem is kell sokáig várnom, éles fejfájás kíséretében szakadnak fel a lezárt emlékek és a múltam egy ismeretlen része kezd körvonalazódni előttem. Olyan mintha egy sebről letépnénk a ragtapaszt, ami eddig gyógyult most felszakad és vérezni kezd. Délután lehet, verőfényesen süt a nap, a kertben vagyok, a gróf kertészének segítek rózsákat metszeni, vörösek, olyanok akár a vér, épp azt fontolgatom, hogy elcsenek párat és a szobalánynak adom, mert az Ő ajkai épp annyira vörösek, akár ezek a rózsák.
Ekkor egy édes kacaj szakítja meg a gondolataimat, egy nő az, barna haja olyan akár a szélben repdeső levelek, csodásan néz ki, talán nem is létezhet ilyen világi tünemény. Elveszi a kezemből a rózsát és az orrához emeli, mélyet szippant belőle és gyöngyözően felkacag.
-Édes az illata. – Mosolyog és valahogy úgy érzem valami vonz hozzá közelebb, felé lépek Ő pedig incselkedően arrébb áll és elfut, követem, lélekszakadva rohanok utána majd egy mezőn érem utol. fehér margaréták nőnek mindenhol, olyan az egész mintha hó takarná a rétet nyár közepén.
-Gyere közelebb kertész. – int felém és ledől a puha fűre, követem és mellé fekszem. Olyan az egész, mint egy álom, ködös és ábrándos.
Végig simít a kertész ruhámon, a gombok lepattannak ujjai nyomán és bár ennek furcsának kellene lennie. A ruhám egy fa ágán landol és az övé is, a bőre puha és finom. Olyan érzés mintha nem én irányítanék, mintha valami más tenné ezt helyettem, de képtelen vagyok ellenállni a vonzerőnek. Testébe hatolok és az az extázis amit érzek mindent fölülmúl.
-Mi a neved? – Kérdezem, bár szinte azonnal el is felejtem a kérdést, mintha csak egy pillanatra ébredtem volna tudatomra.
-Romane. – Nyögi és ezután más nem is hallatszik mint nyögéseink és sóhajaink hangjai,a mező szinte izzik kettőnktől.
Hirtelen véget ér az emlék és felordítok, olyan keserves, fájdalmas ordítás ez, a lelkemből szakad fel. Mindenki engem figyel és képtelen vagyok tovább a bárban maradni így kirohanok hátra hagyva a fiam, hátrahagyva mindent. Kint a bár előtt a térdemre hajtom a fejem és akár egy kisfiú úgy dülöngélek és csitítgatom magam. Egy démon…ohh, Romane, remélem még életben vagy, mert ezért megöllek, megöllek Te ribanc!
music:  || coded by elena gilbert



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Pént. Márc. 31, 2017 10:48 pm

Curtis && Lionert

do you believe in the devil?
Kezdek belefáradni a beszélgetésbe, hiszen belül tudom, ebből semmi nem lesz, hogy miért? Mert nincs meg köztünk az alap bizalmi kötelék sem, nem ismer és én sem őt; hogyan is dönthetett volna a megtartásom felett, mikor létezésemről sem tudott, ahogy a megfoganásomról sem. Való igaz a démonok átkozottul jó mesterei az emlékek kitörlésének, pláne ha egy mondén emlékeit kell semmissé tenni, valószínűleg nem csak a megfoganásom pillanatát hanem az ismeretségüket is törölte. Kérdés, hogy elég erős vagyok-e ahhoz, hogy mindezt egy szempillantás alatt visszahozzam ezáltal elérve, hogy bízzon bennem. - Megpróbálom visszaadni az emlékeidet, de nem ígérek semmit. - Voltaképpen ezt a mondatot sem kellett volna megejtenem, ez is egyfajta ígéret, pedig jól tudom ha nem vagyok képes rá, hiába is próbálom; de előre visz, hogy tudom a démon nevét és képes vagyok megidézni ezáltal az általa megfosztott emlékeket, de száz meg száz emlék közül sem igen egyszerű megtalálni azt az egyet ami nekem; nekünk kell. Tudom azt is, hogy minden erőmre szükségem lesz és talán végig sem fogom tudni csinálni, de kell egy erős támpont, ez most Curtis lesz, ha szeretné, ha nem.
Mély levegőt veszek mert aggódok, hogy nem fog történni semmi és nem csak hogy beégek de elvesztem az utolsó esélyemet arra, miszerint családom legyen, szerető családom; már amennyire nevezhetném ezt annak. – Neki készülök hát, agyamban végig pörgetem a varázsigét és elkezdem a munkát. Látom a démon emlékeit és kutatom köztük Curtis-ét, egy jó darabon nem is lelem, már azt hinném, hogy nincs is meg és feladnám, mikor kézre kerítem végre. De hezitálok, magam sem tudom mi van az emlékben pontosan és félek ha visszakapja az csak ront majd a helyzeten; de végül mégis hatalmas lépést téve, visszaadom az emlékeket és várom a vég kifejlettet, most már minden csak rajta múlik, én megtettem amit lehetett. Talán így már neki is összeáll a kép a hasonlóságról és arról amit én idáig össze hablatyoltam neki mit sem törődve a körülöttünk lévőkkel. Nem csak hasonlítunk, de szinte egyidősek is vagyunk, ezért olyan érdekes az, hogy a fia vagyok ő pedig az apám. Minden boszorkánymester máshol áll meg az öregedésben és talán nekem itt kellett, azért, hogy ha egyszer találkozok Curtis-el, akkor szemmel láthatóbb legyen a hasonlóság. Mert ez a helyzet, ha nem hisz e szemeinek, hát hisz majd az emlékeinek és megtudja miért vagyok itt; ha esetleg eddig csak sejtése lett volna, vagy az sem.

zene || pöpit hosszabb zacsi  ©️







Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Szer. Márc. 29, 2017 11:56 am

Leonert & Curtis

Oh, Mi a manó?!

A fiam? Ennél vakmerőbbet életem során még nem hallottam. Persze az egész nem lehet kizárt, mert voltak kalandjaim mondén koromban, nem is egy, egyfajta menekülés volt egy nőbe temetkezni, mikor sötét árnyként rám vetült a nyomasztó érzés. Fogalmam sincs mit gondolhat, hogy azonnal magamhoz ölelem és elkezdek vele diskurálni fogantatásának örömeiről? Basszus, ez egy boszorkánymester, márpedig Én nem emlékszem arra, hogy összefeküdtem volna egy démonnal, márpedig, ha ez megtörtént biztosan nem vész el a tudatomban. Tételezzük fel, hogy a fiam, akkor vagy kitörölték az ebbéli emlékeimet vagy eleve öntudatomnál sem voltam. Na erre egy férfi sem büszke.
-Nem tudod bizonyítani, látod, itt a gond, ha volna egy fiam, nem váltam volna meg tőle akárki is az anyja, elhiheted, kijárt nekem a seggfej apából és a szerencsétlen anyából bőven, nem követtem volna el ugyanezt a hibát. – Mondom tényszerűen, ez nem sajnálkozás, rég feldolgoztam, ami kölyökkoromban történt, sőt, vigyorral a képemen tudtam meg, hogy a családom elevenen égett el, megérdemelték. Bár azóta kiderült, hogy a nővérem életben van, a viszonyunk hadilábon áll, mind a ketten megváltoztunk, nem is kicsit. Ezt teszi az idő és a körülmények.
-Mi van, ha azt mondom tudod bizonyítani? Hozd vissza az emlékeimet amelyeket elvettek tőlem, ha a fiam vagy akkor a légyottnak is meg kellett történnie, nemdebár? – Fordulok felé és a szemeibe nézek, amelyekből pont ugyanaz a tekintet néz vissza rám, mint amilyen az apámé volt. Tényleg kísértetiesen hasonlít rám a kölyök. Ha ezt Camille hallaná, valószínűleg hahotában törne ki.
-Beláthatod, hogy emlékek nélkül épp annyira nehéz tájékozódnom a múltban, mint neked meggyőznöd engem arról, hogy a fiam vagy. – Iszok egy újabb pohár italt és próbálok nem arra gondolni, hogy kegyetlenül izgalmas este elé nézek, annak ellenére, hogy lazítani kívántam, vért inni, talán szexelni egyet, bár az afféle hirtelen ötlet volna csak, a mondén nők nem vonzanak, csupán a vérük.
music:  || coded by elena gilbert



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Csüt. Márc. 16, 2017 9:11 pm

Curtis && Lionert

do you believe in the devil?
Szavai hallatán tequilát kíván a szervezetem, ezt nem is lehet felfogni ép ésszel, legalábbis nem józannal. Maga is tudja, hogy nem ismer, még akkor is, ha azt nem, hogy a fia vagyok, tehát kérdem én, mit vár tőlem? Még nem látott életem során egyszer sem, nem fogott csecsemő koromban és még csak a létezésemről sem tudott. Nem tudtam azonban sokáig én sem, ki az apám vagy az anyám és jelenleg csak az fut végig a fejemben, hogy anyámat állítom elébe, de sajnos ez lehetetlen, nyilvánvalóan közölte velem, hogy én csak egy fatty vagyok akinek nem szabadott volna világra jönnie és nem akar soha többet látni. Megértem valahol, összefekszik egy mondénnel, ki lenne olyan hülye, hogy virulva felneveli az ebből született gyermeket? Csoda, hogy helyben nem ölt meg, hiszen a démonok már csak ilyenek, megölik gyermekeiket és élik tovább nyugodt kis életüket, mintha mi sem történt volna. Igen, jó kis családdal áldott meg a sors, egy köcsög anyával és egy seggfej apával. Bár különös én nem lettem köcsög seggfej. Ezen gondolatomon el is mosolyodok, hiszen lássuk be, ebben nem ütöttem egyikükre sem és mégis rengeteg a hasonlóság köztem és Curtis között. De a fejébe nem látok, nem vagyok gondolatolvasó, hogy tudjam min jár az agya, vagy mit gondol rólam, tehát mivel kéne bizonyítanom, vérvétellel? Ez kizárva, hiszen ő vámpír én pedig boszorkánymester, ha valaki megtudja ezt annak semmi jó vége nem lesz, pláne ha az a valaki egy mondén lesz. Tehát a nagy kérdés adott: hogyan bizonyítsak? - Mit gondolsz, mit kéne letennem az asztalra, hogy elhidd, a fiad vagyok? - Gondolataim még egy darabon elidőznek a témán de mikor már negyedszerre ütközök zsákutcába, megunom és feladom a gondolkodást. - Nem tudom bizonyítani - Lehetetlennek találom ezt, vagy elhiszi vagy sem, ez ellen nem tehetek semmit. Minden külsőség adott, de ez számára nem elég, ahogy a személyiség hasonlóság sem. Beszéltem a testvérével is, kisebb nagyobb sikerrel, ennél többet igazán nem tehetek már.

zene || pöpit rövidre sikerült, bocsi zacsi  ©️







Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Szer. Márc. 15, 2017 7:39 pm

Leonert & Curtis

Oh, Mi a manó?!

-Ezzel nem vagy egyedül, szerintem a múltam figuráinak 100%-a nem keresett volna soha, ha tudja mekkora seggfej vagyok. – Grimaszolok és szórakozok a kiürült kristálypoharammal. Kicsit idegesít a kölyök, semmi tisztelet benne, de hát mit várunk egy boszorkánymestertől, fennhéjázó alakok és úgy érzik több mindent megtehetnek, csak mert az egyik felmenőjük ezer százalékos démon, míg a vámpíroké korán sem. Magnus, na hát Őt utálom a legjobban, szenteskedő senkiházi, a múltam egy hervadó virága, aki nem ért a jó buli hangulathoz sem, kár érte.
Felemelem a tekintetem és ezúttal valóban végig nézek a srácon. Szinte magamat látom benne visszatükröződni, de ugyan, ez még az ég világon nem jelent semmit.
-Rendben, elismerem, mint két tojás, de őszintén, gondolkodj az én helyemben, elém áll egy idegen, aki még csak nem is fajtám béli, azt állítja a fiam, semmi bizonyíték nélkül, szerinted? – Ezúttal nem vádaskodó a hangom, semmiképp sem undok, egyszerűen komolyan kérdezem Őt. A hasonlóság még semmire sem bizonyíték bármennyire is hatalmas az azonosság, ami engem is összezavar.
Az én családom messze földön híres volt arról, mennyire jómódú, milyen nyájas az apám, milyen gyönyörű a felesége és a lánya és ott voltam Én, akivel nem dicsekedett senki. Senki se látott be a színfalak mögé, senki se látta, hogy a tökéletes férj és apa, egy állat, aki a dühét a családon éli le, az anya bár gyönyörű volt, jellemileg olyan volt akár egy üres üveg, mindenben apám döntött. A nővérem a külvilág számára a tökéletes feleség jelölt volt, de Én mindig tudtam, hogy vadabb, mint a legvadabb paripa a Földön.
-Tételezzük fel, hogy valóban a fiam vagy, nem emlékszem arra, hogy emberként valaha is lefeküdtem valakivel Camille-n kívül. És mivel boszorkánymester vagy, azt anyád más nem lehetett, mint egy démon, egy démon nem hagyja, hogy az, akivel véghez viszi a fogantatást emlékezzen bármire is. Ha tudom, hogy van egy fiam, sosem hagytam volna cserben, ahogy az Én apám tette velem. – Talán túl sokat is mondok a kölyöknek, de tisztázni akarom vele, hogy nem vagyok az apja, nekem nincs fiam, nincs senkim a nővéremen kívül, akivel még most sem tudom hányadán állunk.
-Ha valóban a fiam vagy, valahogy be kell bizonyítanod. – Mondom komolyan és már elveszett az él a hangomban, nincs benne undokság sem seggfejség, csak egyszerűen éreztetni akarom, hogy semmi sem olyan egyszerű.
music:  || coded by elena gilbert



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Vas. Márc. 05, 2017 1:38 pm

Curtis && Lionert

do you believe in the devil?
Na jó, igazán kezdek bepöcenni, mi olyan hihetetlen abban, hogy az apám, tulajdonképpen miért kell ekkora ügyeletes seggfejnek lennie? Felhúz. - Nem kerestelek volna fel, ha tudom mekkora seggfej vagy. - Morogva mondom, de mégis szemrehányást tudok belevinni a mondatomba. Igen, valójában nem keresem fel ha tudom, hogy ekkora seggfej, nem is csodálom, hogy nem tud a létezésemről. Bizonyára én számára csak egy egy éjszakás kalandot elevenítek fel. Semmi több nem vagyok neki, csupán egy semmire kellő, akinek nem kellett volna megszületnie, nos erre eddig is gondoltam, de így voltaképpen fáj a dolog, hogy az apám sem gondolja ezt másképpen. - Nem viccelek, a fiad vagyok, csak nézz rám, kiköpött másod vagyok. - Utolsó próbálkozás és..nem nem igazán jött be.
Végig fut az agyamon, hogy felállok és elsétálok mintha misem történt volna, de nem megy, mintha földbe gyökereztek volna a lábaim, meg akarom nevelni és elhitetni vele az igazamat. Késztetést érzek a maradásra, de képtelen vagyok tovább magyarázkodni. Így is túlbonyolítottam a dolgot és nem érti, nem hisz nekem. Mindennél fontosabb lenne a hite, de lássuk be, egy vámpírról van szó. Semmi többről, csupán egy alvilági lény akárcsak én. - Bizonyára még előző életedben feküdtél le az anyámmal, biztos nem is érdekeltek a következmények. - Aka következmény, itt ül veled szem be és mindjárt képen töröl. Na, jól is esne lekeverni neki egy pofont, úgy mint a 485 évért, na meg az iménti mondataiért is. De inkább az utóbbiért. Nem hibáztattam amiért nem volt velem, de most..most hibáztatom, hogy nem is akar velem lenni és nem kíván apám lenni. Persze már felnőtt vagyok, felfogom tudni dolgozni, de ez ettől függetlenül lélekbe markolóan fájdalmas helyzet. Adott egy vámpír és annak a fia, de a vámpír nem akarja. Nos eddig sem tudtam hol a helyem, ezek után sem fogom tudni. Nem, nem és nem. Küzdenem kell, de nem megy.
Kifordulok a bárszékkel, a felém csúsztatott piával annyira sem törődöm, hogy vissza gurítsam. Elvigyorodok, mert belegondolok, hogy a semmiért küzdöttem majdhogy nem 500 évet. Az a pár száz év maga volt a gyötrelem mégis egyetlen dolog hajtott előre: a szüleim megtalálása. Anyám elutasítása nem fájt annyira, egy démonról van szó, ha akarna se tudna kedves lenni vagy gondoskodó anya. No de az apám.. egyszer hús vér ember volt, olyan aki nem lát magunkfajta alvilágiakat, pontosabban az igazi lényünket nem látja, nem tudja kik vagyunk, csak él a maga kis elszigetelt környezetében. Most pedig egy halott, de nem csak testileg, lelkileg és érzelmileg is hulla, egy tehetetlen hulla aki még csak küzdeni sem próbál az ellen ami.. vagy aki.

zene ||   ©







Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Vas. Márc. 05, 2017 10:50 am

Leonert & Curtis

Oh, Mi a manó?!

Sose voltam az a kimondott rejtőzködős típus, de olyan sem, aki suttogni kezd, ha mondénok veszik körül, a titkok titkok maradnak akkor is, ha azt hallják. Egy mondén nem hisz a fülének, de még a szemének sem, vakok és süketek, tehát ha hangosan elkiáltom is magam, hogy „Úristen vámpír” akkor is jót röhögnek és még lesajnáló képet is kapok tőlük. Ezért hát meglep ennek a kölyöknek a tekintete, ami mintha némi rosszallást is tükrözne amiért annyira sem vagyok rejtőzős kedvemben, amennyire kellene, hogy legyek.
-Üdv Luke, Én meg az apád. – Szemforgatás kíséri a mondanivalóm és lehajtom a következő italomat, mintha vizet nyelnék, undorító semmiség. Kérdés: Akkor hát miért iszom? Megszokás.
Próbálok nem tudomást venni a boszorkánymesterről, de elég nehéz ez mikor teljesen benyomult a magánszférám területére. Egy pár percig hallgatok és tűröm ezt, de aztán végképp elfogy a türelmem.
-Jó, mit szeretnél? Meghallgatlak, ha azután békén hagysz. – Próbálok alkupozicíót felajánlani, ha ezzel megszabadulok a sráctól. Nem vagyok jó kedvemben, a dolgok nem úgy alakulnak ahogyan azt terveztem, sem Camille nyomára nem bukkantam, aki megint felszívódott és szükségem volna rá és nem mellesleg Katherine is több fejfájást okoz, mint bármi ezidáig.
-Azt addig levágtam, hogy humorérzéked az van, még h0ogy a fiam, nem rossz. Tudnék róla, ha lenne, de a vámpírok alapjáraton sterilek, ugyanis halottak vagyunk. – Küldök felé egy mosolyt, de nem is tudom, lehet grimasznak sikerült. Újabb kör italt kérek és egyet a srácnak is, mert ha már itt van és úgy tűnik nem tágít hát akkor legalább igyon, kevésbé tűnik tőle szerencsétlennek egy bárban.
music:  || coded by elena gilbert



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Szomb. Márc. 04, 2017 6:41 pm

Curtis && Lionert

do you believe in the devil?
Meglep a közvetlensége, ebben igazán nem rá ütöttem, nem ismer, nem tudja ki vagyok, csak annyit, hogy mi, mégis ezt olyan egyszerűen közli velem, s adja tudtomra, mintha négy szem közt ülnénk s vitatnánk meg. Körülöttünk azonban emberek vannak, húsvér emberek. Ezek igazán nem szagolhatják ki, hogy én mi vagyok, fogalmuk sincs mi vagyok. A pultos, na Ő talán kiszagolhatja, ahogy az én drága jó apám is. Mondjuk kölyöknek sem éppen aktuális nevezni, már réges-régen nem vagyok kölyök. A tojáshéjamat is elhagytam több mint 400 éve a fenekemről. Nem cicózok sokáig, véget akarok vetni a mérhetetlen arroganciának, ezért jobb az egyenes út. - Egyébként helló, a fiad vagyok - Egy pillanatra őszinte mosoly telepedik az arcomra, de ez gyorsan gúnyossá válik, hogy büszke vagyok-e arra aki vagyok, vagy arra akik a szüleim? Nem igazán mondhatnám. A családom vámpírként járja az éjszakákat, nem csak a felnevelőm a vámpír, de a valódi apám is az. Én pedig? Egy elcseszett boszorkánymester vagyok aki nem találja a helyét. Most meg még is azért teszek, hogy ez ne változzon, vagy rosszabbodjon, ahelyett hogy azért tennék, hogy jobb legyen a sorom. Az ön sanyargatásom voltaképpen azt sem tudom honnan ered.
Megbántam volna mind azt ami idáig vezetett? Megtudtam ki az apám de mégis mit érek én ezzel az információval? Csak rá kell nézni, kívülről megfigyelhető a hasonlóság, de belül mintha az ellentétem volna. Pedig egy démonnak nem igen fejlett a személyisége, így anyámtól sem örökölhettem mindezt. Talán tanult az egész, nem is ösztönös. Vágyom mégis Curtis figyelmére, szeretetére, arra, hogy odafigyeljen rám úgy, ahogy több száz évvel ezelőtt kellett volna. Hogy éreztesse, hogy van miért léteznem és van akihez odafordulhatok, mikor úgy érzem nincs helyem a világban. De az elmúlt pár percben ennek gyökeres ellentétét sikerült éreztetnie velem. Erős vagyok.. erősnek kell lennem annak érdekében, hogy ezt végig csináljam, hogy helyt álljak itt és nagy néném előtt is. Végre úgy érzem a sarkamra álltam és a mának élek, nem ragadtam a múltba roskadva arra várva, hogy szeressenek, teszek is érte.

zene ||   ©







Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Csüt. Márc. 02, 2017 6:20 pm

Leonert & Curtis

Oh, Mi a manó?!

Születésnapom van, kicseszett ötszáz valahány éves vagyok. Tudom pontosan mikor születtem, de se kedvem se energiám nincs arra, hogy visszaszámláljak és ezt kiderítsem. Ez a bár úgymond a törzshelyemmé nőtte ki magát mióta a városban tartózkodom. Magnus Bane nem szívesen lát a klubjában, de nem is különösebben foglalkoztatja már az efféle feszültség levezetés. Gunyoros vigyorba torzul az arcom, Bane és az Ő árnyvadásza, mindig is reménytelenül szerelmes típus volt, néhány kalandjának szemtanúja voltam míg Camille mellett tartózkodtam. Magnus valahogy mindig afféle tartozékként tekintett rám és az sincs ínyére, hogy fiacskáját Santiagot nyíltan ellenségemnek neveztem ki körülbelül a 80-as években.  A feszültség csak úgy terjeng a város szívében, árnyvadászok és Alvilágiak még nem feszültek annyira egymásnak, mint most. Örömmel figyelem az e fajta nézeteltéréseket, szinte mulattat a tehetetlenségük. A nővérem miatt tartózkodom még itt, bár nem tudom, hogy mikor találkozunk ismét, az első alkalom viharos érzelmeket váltott ki belőlem, ne kevésbé belőle.
Elmehetnék, foghatnám a cuccom és elmehetnék bárhová, de úgy láncol ide, mint még semmi sehová. Bármennyire is dühös és csalódott vagyok nem szűnik meg számomra a nővéremnek lenni és tudni akarom jól van-e. Bár hallottam egyet s mást, állítólag nem kell Őt félteni, tőle annál inkább kell tartózkodni, mert imád játszadozni. Megváltozott, temperamentumosabb lett és elszántabb, nem a régi Katherine már.
Körbe nézek majd megállapodik a tekintetem a mellém leülő srácon.
-Hozzám beszélsz kölyök? Mondanék én mindent erre a helyre csak azt nem, hogy szép. – Morgom és kiiszom a pohár vodkát aztán rendelek még egyet, végül is kicseszett szülinapot ünneplek nem?
-Csak annyit mondok, itt nem kedvelek a boszorkánymestereket, húzd meg magad, ha jót akarsz, ha Én kiszagoltam mi vagy a többieknek ez gyerekjáték lesz. – Pillantok a srácra, de valamiért annyira ismerősnek tűnik a számomra, de fogalmam sincs honnan, talán kezd megtréfálni az idő, amit eddig leéltem, nem Én volnék az első, aki megbolondult a holtomiglan következtében.
music:  || coded by elena gilbert



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásCurtis && Leonert ~ Bárpult ↠ Kedd Feb. 28, 2017 9:47 am

Curtis && Lionert

do you believe in the devil?
Ha valaki egy jó két és fél hónapja azt mondta volna, hogy igen, én megismerem a felmenőimet és találkozhatok az apámmal, biztos az arcába nevettem volna, hiszen lássuk be, több mint négyszáz évembe került, hogy annyit kiderítsek mi lett volna a vezetéknevem, ha tudnak a létezésemról vagy akár csak a megfoganásom pillanatáról. De kár is ezen rágódnom, megtudtam a számomra mindennél fontosabb választ és annyi év után végre megpihenhetek. Azt érzem, hogy az életem nem üres s a világban van értelme léteznem. Sokat kell még tanulnom az tény, de mindenhez e pont vezethet: az apám létezése. Nem lesz vele nehéz, úgy érzem, talán nem fog örülni nekem, de én tárt karokkal várom a pillanatot, hogy lenyűgözhessem és megmutassam milyen fia vagyok és lettem. A vámpírokkal jól szót értek, sok az ismeretség ami ezt bizonyítja és az sem feltétlen kihagyható, miszerint egy vámpír nevelt fel; vámpírként nevelkedtem s úgy is sajátítottam el minden eddigi tudásomat. Az önvédelemtől kezdve a bujkáláson át, mindent. Aztán persze beleadtam apait-amyait, hogy erősebb legyek és elkezdhessek a boszorkánymesterek göröngyös, Valentine üldözős útján járni és fellelni mivoltomat. Sikerült, a feladatot szinte hibátlanul végeztem s értem be a célba.
***
A kikapcsolódás rendkívül fontos, az életemben pedig nagyobb szerepet is tölt be, mint a munka, de a dolgaimat sem hanyagolom el. Ezúttal nem Magnus egyik partyján veszek részt, különben is, mostanság eltűnőfélben vannak azok a bizonyos bulik, ahogy maga, Magnus Bane is, bizonyára van jobb dolga is. A Blue Wings bar New York egyik legdíszesebb bárja, igaz, itt túlnyomó többségben csupán mondének fordulnak meg, de miért tántorítana el ez attól, hogy bedobjak pár kupicával, táncoljak, megismerjek másokat és miegyebek.
***
Sötét éjszaka szállott a bár tetejére, a Hold pedig élénken fénylett, szinte csillogott a tiszta égbolton. Utcák hadait világították meg a fényesebbnél fényesebb utcai lámpák, itt ott pedig kisebb-nagyobb pocsoják tátongtak; esett, gondoltam s felsóhajtottam. Nem tartozott kedvenceim közé az eső, ugyan vámpírként nevelkedtem, de imádtam Napfényt s úgy véltem, ha esik, az eltűnteti szépségét.
Ahogy beléptem a bár ajtaján illatok kavalkáda csapta meg orromat, a pult szélein illatgyertyák, a kihelyezett asztalokon mécsesek hada fogadott, az összhatás csodálatos volt. Egyenest a pulthoz vettem az irányt és leültem, helyet foglalva kértem ki egy martynit s míg vártam az embereken szaladtak végig szemeim. Este van, még is annyi ember van itt, mintha csak egy délutáni nap lenne.
Úgy elvoltam foglalva, milyen hangulatos a hely, hogy észre sem vettem, csak később. Nem sokkal mellettem egy vámpír foglalt helyet és szemeim világát elkerülni sem tudta volna a hasonlóság. A vonások az arcában szinte teljesen megegyeztek az enyémekkel. Egy hosszas szuggerálást követően közelebb vonultam a martynimmel s mintha csak egy idegen lennék elegyedtem vele szóba. - Szép ez a hely nem gondolja? - Micsoda unalmas ember vagyok én...

zene ||   ©





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Curtis && Leonert ~ Bárpult Empty
TémanyitásRe: Curtis && Leonert ~ Bárpult ↠




Vissza az elejére Go down
 
Curtis && Leonert ~ Bárpult
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leonert Delight
» Curtis & Camille
» Curtis Gerard Wright
» Bárpult
» Bárpult

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: