Wade D. Wilson
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Wade D. Wilson


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Wade D. Wilson Empty
TémanyitásRe: Wade D. Wilson ↠ Szomb. Márc. 25, 2017 7:07 pm

gratulálunk elfogadva!
Üdv köztünk új növendék *-*
Általában Jace énemmel írom az elfogadókat, de ezúttal úgy gondoltam, jobb lesz egy nőszemély arcával, ugyanis litániákat tudnék ömlengeni a helyes kis pofid láttán, de ugyebár ne tegyük már Jacet meleggé, ha már egyszer nem az Rolling Eyes
De mit is beszélek én, hiszen most Te vagy a reflektorfényben, a világ szeme rajtad pihen, úgyhogy térjünk is a lapodra. Őszintén tetszettek ezek a lépések, mindegyiket ámulva olvastam s rá kell jönnöm, így is működnek sokan a férfiak közül, nem csak tanárok azok, egyszerű férfiak, mégis itt-ott kiakadtam, de mindemellett a legutolsó mondatod vitte a pálmát, hát azon szakadtam, nagyon tetszett. Egy szép kis történet hogyan érd el, hogy "rád figyeljenek" a női kegyek (és keblek is Razz ), erre hirtelen filmszakadás s képbe jön a "csajod". Igen, azt hiszem elmondhatom egy tipikus férfi vagy, egy olyan akitől az ember hátán a szőr is feláll mégis kívánja, olyan "Notice me" féle, de persze ezt nem rosszból mondom, love csakis a jó szándék vezérel, hidd el Very Happy
A szavakat pedig nem sokasítom tovább, vége az én kis mesémnek is, de ne aludj el, inkább siess, foglald le az állatian dögös pofidat és huss a játéktérre, elvétve majd elcsípnélek egy játékra, ha beleférek a szűk tanári beosztásodba ^^
*.* El vagy fogadva! *.*
shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Wade D. Wilson Empty
TémanyitásWade D. Wilson ↠ Szomb. Márc. 25, 2017 6:06 pm

Wade Dorian Wilson
Hogyan rontsuk meg a diákokat?
Első lépés:
Legyél velük első körben seggfej. Ezen azt hiszem, nem kell mit magyarázni, mikor megjönnek, akkor ne törődj velük, mondd el a szabályokat, túlozz és akkor már biztosra mehetsz abban, hogy minimum két-három lány azonnal eldobná a bugyiját, de az ilyenek nem érdekelnek, túl könnyű préda. A férfiak szeretnek vadászni és én sem vagyok ez alól kivétel, minek arassuk le azonnal a babérokat, ha még izgalmasabbá lehet tenni a dolgokat? ( Na ez úgy hangozhatott, mintha nem az egy éjszakás kalandoknak élnék… jó vicc )

Második lépés:
Mutasd meg, hogy még nagyobb paraszt vagy mint amilyennek az első találkozás alkalmával elkönyveltek magukban. Azt hiszed, hogy így máris elmartam magam mellől mindenkit és a kutyának sem kellek, de ez nem így van. A nők valamiért imádják a veszélyes pasikat. Valami genetikai gikszer lehet ennek az oka, hiszen azt szeretni, aki le se tojja, hogy ott vagy? A fene tudja mi ütött beléjük, de én csak szemtelenül kihasználom ezt.

Harmadik lépés:
Pécézd ki az áldozatot. Az elmúlt két „lépés” alatt már nagyjából volt alkalmad felmérni a terepet, de a mélyebb kutatásoknak most jött el az ideje. Most ki tudod deríteni, hogy ennyi ismeretség után ki az, akire érdemes időt fordítani, mert nem adja be egyik pillanatról a másikra a derekát. Akiknek elég egy kis csevej azokat felejtsd el, de rögtön, emlékszel mit írtunk az első lépésben? Helyes, akkor keress valakit, akiért meg kell dolgozni, vele légy egy hangyányit kedves, mutasd meg neki, hogy vele nem vagy olyan faszkalap, mint amilyen a többiekkel vagy. Éreztesd, hogy Ő különleges. Tudom, szánalmasnak tűnik, de hidd el, hogy be fog válni, amint sikerült az első mosolyt az arcára csalnod onnantól szinte nyert ügyed van, de azért még dolgozni kell egy kevéskét.

Negyedik lépés:
Az este rugdosd ki a szobádból (rosszabb esetben az ágyadból) azokat, akik már annyira nem bírnak a libidójukkal, hogy önként vetik magukat a selyem takaróid és párnáid közé. A kirugdosáshoz nem árt ha egy harcművészeti zseni és jégkorcsolya világbajnok vagy, mert a selyem úgy csúszik mint a franc.

Ötödik lépés:
Már majdnem a célvonalban vagy, már csak át kéne vágni a szalagot egy baromi nagy ollóval, tudom türelmetlen vagy és már alig tudod magad a gatyádban tartani, de hidd el, hogy még érdemes várni, nem kell sokat, csak egy icipicit, amíg már a lány nem tesz célzásokat arra, hogy mi lenne, ha elvonulnátok valahova a többiektől.

Hatodik lépés:
Gratulálok elérted a célod és a lány már fülig beléd van esve. A következő lépés az, hogy hagyd ott a csajt a fenébe és menj haza a csajodhoz
◆ Christopher Mason◆
◆ 29◆ vérfarkas ◆
◆ Los Angeles, 1987 09.26 ◆
◆ egyetemi tanár ◆



Vissza az elejére Go down
 
Wade D. Wilson
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Babette Wilson
» Egyetem - Wade & Sara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: