Egyetem - Wade & Sara
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Egyetem - Wade & Sara


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Egyetem - Wade & Sara Empty
TémanyitásEgyetem - Wade & Sara ↠ Vas. Márc. 26, 2017 9:57 am

Wade

A feszültség a bőrömön hullámzik. Lerázhatatlanul. A génjeimbe kódolt temperamentum pedig csak olaj a tűzre. Üres a folyosó. Az utolsó előadások zajlanak éppen. Csak James és én állunk a szekrényeknél. Ujjai fájón marnak bele kezembe. Megránt. Hátam a hideg fémnek ütődik. Felszisszenek.
A farkas üvölt bennem. Felé kap, testemben rázkódik. Zihálásom messzire hallatszik. Mint egy őrült démon, tépkedi a testem börtönét, hogy végre kiszabadulhasson és elégtételt vehessen a fiún.
- Engedj már el! Állítsd le magad! Ittál?! - suttogom feszülten és remegve figyelem. Tekintetem segítségért kiált, ahogy körbe nézek...feleslegesen, mert sehol nem látok senkit. Magamnak kell megoldanom a dolgokat. Mint mindig.
Oké...két lehetőség van, mielőtt bármi baleset történne. Átváltozok és kinyírom, vállalva a következményeket, a Klávé büntetését, hogy Csontvárosba száműzzenek, vagy megpróbálok higgadt maradni és valahogy másként megoldani a problémát.
Ajkai erőszakosan érintenek. Testem megfeszül, kéretlen a csók. Erőszakos az egész jelenet. Távol kell tartanom magamtól. A nőiességem felsikolt.
Szemeim zölden villannak, egy másodperc csupán az egész. A fenevad felvonyít bennem...Kezem határozottan szorul rá csuklójára, megcsavarva azt. Hallom a csontok ropogását. A fájdalmas hörgését. A szekrénynek vágom. Feje hangosan csapódik a fémnek. A vér édes fűszeressége csapja meg orromat.
Hátrálok, riadtan nézem az eszméletlen testét. Levegőért kapkodok. Valami megváltozik a levegőben. Az oxigén nem telíti el a tüdőmet, meg fogok fulladni.
Csontjaim elcsúsznak a testemben. Négykézláb találom magam a kőpadlón. Szemeim a falon kattogó órára ugranak. Pár perc és vége az esti előadásnak a teremben.
Remegő testtel vonszolom el magam a következő előadóig, ami üresen áll a sötétségben. Mielőtt a földön vergődnék a padok között, még becsapom az ajtót. Tekintetem ekkor találkozik vele. Wade...Már nem tud visszarántani pillantása a valóságba.
A farkas a testemben, az érzelmi sokktól, eltépi a láncait. Körmeim a parkettát kaparják. Felsikoltok, nem tudom megfékezni. A haragom, előcsalogatja bestiámat.
Úgy vedlem le halandó testemet, mintha csak egy ruha lenne. Egy ócska porhüvely, ami a sarokba hajítok. Morgásom vészjóslóan visszhangzik, a falak üressége között.
Vöröses bundám, félelmetes alakom az ablakokon beáradó, sárgás fényben fürdőzik. Árnyékok járják táncukat körülöttem.
Hallom a szívük dobbanását, méterek választanak csak el tőlük. Istenem...valaki fékezzen meg!


■ ■ Zene ■ ■Bele fogok jönni  zacsi  ■ ■credit




Vissza az elejére Go down
 
Egyetem - Wade & Sara
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egyetem - Roland&Jas
» Wade D. Wilson
» Elkészültem!
» Sara Ravenscar
» Sara Belita Mendoza Cruz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: