Tatia Goodwin - little wolf
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Tatia Goodwin - little wolf


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Tatia Goodwin - little wolf Empty
TémanyitásRe: Tatia Goodwin - little wolf ↠ Pént. Szept. 02, 2016 10:01 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Tökéletes történet egy tökéletes profihoz. Ej ej ej felelőtlen jánykának nem kéne csak úgy könnyű prédaként mászkálnia az árnyékvilág predátorai közt. De miket is beszélek hiszen már te is az vagyok.
Tetszett, ott volt a szeren most pedig utadra bocsájtlak madá...akarom mondani farkaskám. Razz






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Tatia Goodwin - little wolf Empty
TémanyitásTatia Goodwin - little wolf ↠ Szer. Aug. 17, 2016 2:10 pm



Tatia Goodwin

₰  Becenevek:
Tati
₰  Csoport:
Vérfarkas
₰  Play by:
Tatiana Maslany
₰  Foglalkozás:
-
₰  Kor:
20




a múlt árnyai


Vagány lánynak vagyok mondható, rengeteg dolgot tudnék felsorolni amiket bevállaltam, imádom a spontaneitást, szinte ez az egész életem, 19 éve imádom a spontán dolgokat, sosem gondoltam abba bele, hogy vajon mi lesz, mi fog történni egy-egy cselekedetemből, ebből adódott egyszer az is, hogy össze ismerkedtem egy buliban Aaronnel. Kicsit sokat ittam, mondhatni magányos voltam ő pedig ott volt, minden jött egymás után, táncoltunk, elcsattant egy-két csók, de ennél több nem történt, bár a testünk közé kb egy papírlapot sem lehetett volna beilleszteni, de hát ez már csak ilyen.
Aztán ami ezután következett az még gyorsabban történt, még váratlanabbul és jó pár hétre volt szükségem mire sikerült elfogadnom a velem történteket, mire sikerült feldolgoznom azt a tényt, hogy mennyi minden van még amiről én eddig nem tudtam, amiről fogalmam sincs és amiről eddig csak a mesékben, filmekben és regényekben láttam, de a valóságban sosem találkoztam még velük. Vámpírok, boszorkányok/avagy boszorkánymesterek, ki hogyan hívja, csak nézőpont kérdése véleményem szerint, zombi kinézetű elhagyatottak, árnyvadászoknak titulált emberek akik ezekre az alvilági vagy milyen lényekre vadásznak, az embereket pedig mondéneknek nevezik. Oh, és majdnem kihagytam a vérfarkasokat. Én is az vagyok, egy vérfarkas, a hold gyermeke, több szinonima hirtelen nem jut eszembe.
Aaronnel az elmúlt 1 hónapban folyton szekáltuk egymást, húztuk egymás idegeit, kipróbáltuk, hogy meddig mehetünk el a másiknak, vajon a másik személynek milyen a tűrő képessége. Furcsa a kettőnk között kialakult kapcsolat, igazából nem is tudom, hogy hova tudnám magunkat besorolni. Barátok nem vagyunk, mert számomra egy barát nem olyan, mint Aaron, szexpartnerek sem vagyunk, mert még nem feküdtünk le egymással, a csaja sem vagyok, mert hát nem, de akkor mi vagyok neki? Egy szimpla ismerős? Fogalmam sincs, de tényleg, mert a viselkedéséből kiindulva azt tudom levenni, leszűrni, hogy kisajátít magának, nem nézi jó szemmel, ha például buliban más pasival táncolok, bár ez lehet ilyen farkas kötődéses cucc is, fogalmam sincs róla, még nem mindennel vagyok tisztában.
Nah és hogy hogyan változtam farkassá? Egyszerű: Aaronnek volt egy szar napja avagy pillanata. Begurult, dühös volt, az okát a mai napig nem tudom és rosszkor voltam rossz helyen. Egy ideig sikerült leráznom magamat, kivédenem őt, de aztán egy óvatlan pillanatban akarva avagy akaratlanul, már mindegy, de megharapott. A másodperc tört része alatt tért egyből észhez mikor felfogta, hogy mit csinált. Én ott álltam értetlenül, nem értettem semmit és elhajtottam őt, nem akartam vele beszélni, hazamentem. Nem reagáltam rá, nem foglalkoztam vele így hát kénytelen volt sms-ben leírni jó pár dolgot, hát mondanom sem kell, hogy hülyének néztem őt, de felkeltette olyan szinten az érdeklődésemet a mondandójával, a sztorival amit írt nekem, így hát felkerestem őt, elmentem Nate-hez. Magyarázatot követeltem, tudni akartam, hogy mi történt, mi igaz abból amit írt, vagy ha semennyi akkor meg azt magyarázza meg, hogy miért írt ekkora baromságot.
Ami ezután következett az még inkább lesokkolt. A szeme színe egy pillanatra megváltozott, ezzel is bizonyítva azt, hogy mennyire is igaz az amit ő leírt nekem. Ahogy pedig közeledett a telihold, annál inkább éreztem azt, hogy igaza van. Kezdtem megváltozni, egyre feszültebbé és ingerültebbé váltam.




Vissza az elejére Go down
 
Tatia Goodwin - little wolf
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tatia × Arielle | Újra látlak...
» Teen Wolf FRPG
» Régi Jade Wolf Étkezde

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: