Zoey Pryce
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Zoey Pryce


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Zoey Pryce Empty
TémanyitásRe: Zoey Pryce ↠ Pént. Feb. 10, 2017 6:17 pm

Elfogadva!


Először is kérlek ne haragudj amiért ennyire megvárattalak téged... zacsi Tényleg igyekeztem, hogy eljussak ide hozzád, de valami mindig közbe jött és sehogy sem jutottam még gép közelébe sem Sad De most itt vagyok, és szeretnélek még egyszer üdvözölni az oldalon. *.*
Nagyon örülök annak, hogy végül a vérfarkasok táborát fogod erősíteni, mindig is érdeklődéssel olvastam a farkas lapokat, mert valami csavar mindig van bennük, sosem egyszerű az életük, és ez veled sincsen másként, sajnos. Érdeklődve olvastam a lapodat és nem hazudok, ha azt mondom, hogy nagyon jóra sikerült, csak gratulálni tudok hozzá!  neee Mivel így is már rengeteget vártál rám, ezért gyorsan utadra is engedlek, menj foglalózni és keress játszópajtit.*--*



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Zoey Pryce Empty
TémanyitásZoey Pryce ↠ Hétf. Feb. 06, 2017 9:02 am

Kód:


Zoey Pryce

19 ~ Farkas~ Alena Shiskova


Ijesztő árnyakat festenek az erdő fái, rémes kísértetté növik ki magukat, törékeny alakom mellett. Fekete, csendes lepel hull rám az égből, sose látott madarak reppennek a csillagpettyek felé. Rémisztő az idill. A faágak sötét selyemszalagként ringatóznak körülöttem. Láthatatlan tánc ez, egy ében hattyú közelgő halála.
Nem láthatom, de a Hold féltőn tekint rám.
Ő már tudja, amit én még csak nem is sejtek. Az új életem már kopogtat…a nyomomban jár. Fenevadként leselkedik, várva a véres pillanatot, amikor lecsaphat, hogy pusztítást hagyjon maga után, elragadva a lelkemet.
Fojtogat a levegő, megállásra késztet. Arra tanítottak, hogy nincs mitől félnem, a sötétség nem ártalmas, szörnyetegek nem léteznek. Most mégis dermedten állok, egyedül, félve.
Reccsen az egyik faág. Hirtelen kapom a fejem a hang irányába, de hiába hunyorgok, nem látok semmit. Magába szippant a pillanat.
Nincs időm mozdulni, csak ajkaim nyílnak, hogy artikulálatlan sikoly szálljon messze az erdőben. Testem az egyik fatörzsnek repül, mintha csak egy gyenge marionett bábu volnék. Vérem elmázolódik arcomon.
Remegve ereszkedek négykézlábra, rettegve emelem fel tekintetem. Álmodok…könnyeim potyogni kezdenek. Átkozott, vádló tócsában állnak össze szemeim alatt. Álmodok…Álmodok…
Bűzlő pofájú fenevad lesi minden lépésemet. Játszik. Hagyja, hogy feltápászkodjak, majd hátrálni kezdjek, hogy a végzetembe rohanjak.
Morgás rázza az erdőt. Ketten vannak. Borostyán szemükkel, rajtam kacagnak.
Vérem mágnesként vonzza őket. Elfelejtett, rémes mese ez.
Bekerítenek. Ordítok, ahogy a torkomon kifér. Hát senki nem hallja? Senki nem segít?
Egyetlen másodpercbe kerül, hogy a földre rántsanak. Körmöm a földbe váj, ütésem gyenge próbálkozás csupán.
Fájdalom hasít elmémbe. Újra ordítok..újra és újra, amíg képes vagyok rá. A világ forogni kezd körülöttem. Koponyám a kemény talajhoz csapódik. Fogak záródnak össze a nyakam vékony bőrénél. Vérem bíbor folyóként önti el mellkasom. Szédülök…már nem ordítok. Nincs erőm.
Még érzékelem a harapásukat, de szemeim lecsukódnak, hogy szembe nézhessek a rám telepedő üres, nyomasztó árnyékkal. Már nem kapaszkodok a jelenbe…érzem, a testem minden sejtje feladni készül. Elmém megadja magát.
Mielőtt a halál bánattal ölelhetné magához testem, kiáltást hallok…egy férfi.
Ordítás. Őrült sikolyok a sötétben.
Az én halál sikolyom.
Farkasok vonyítása.







Vissza az elejére Go down
 
Zoey Pryce
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zoey Briggs
» Zoey Deutch
» Spring Street - zsákutca - Evelyn&Zoey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: