Hálószoba
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Hálószoba


Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásHálószoba ↠ Szomb. Szept. 17, 2016 8:37 pm

Dylan & Cissy


Az első benyomás a legfontosabb. Igen, igen, de én pont azt rontottam el, hiszen leöntöttem egy pohár whiskyvel Cissyt. Nem mondhatni jó első benyomásnak. De miután megcsókoltam számot cseréltünk és mintha valamiért megkedvelt volna engem. Persze ezt viszonoztam is. Sok mindent elmondott magáról ami által csak még többet tudok az árnyvilág rejtelmeiről, ami felettébb érdekes ha azt nézzük, hogy mondi vagyok. Aztán persze én is meséltem neki egy s mást. De rendkívül megfogott. Mind a személyisége mind a múltja, nem lehetett könnyű neki mindazon keresztül menni amin keresztül ment. Mindenesetre ha az én apám vagy tulajdonképpen bárki megpróbált volna csak hasonlót is tenni az addig is élne. Az első az lenne, hogy feljelentem, arról nem is beszélve, hogy ha ezt nézzük elég agresszívvá válnék és tényleg agyon verném az illetőt. Persze Cissy lány, ezen felül 16 évesen azért én sem lettem volna ilyen menő gyerek, hogy agyon verem az apámat. De azért könyörgöm.. milyen ember az aki megerőszakolja a saját lányát. Már akkor is felmerül bennem ez a kérdés ha az okra nem is gondolok. De belegondolok az okba és még jobban felháborodok a dolgon. Az ilyen azt sem érdemli meg, hogy éljen, bár tekintve, hogy nem él, így ezen nem is érdemes az agyamat járatnom. Most pedig amúgy sem ezen kéne gondolkoznom, csak nem tudom kiverni a fejemből. De mindenesetre igyekszem Cissyre koncentrálni hiszen észre sem vettem, hogy az imént csókpárbajt vívtak ajkaink és most pedig üresen ülök előtte. Tényleg mint aki megtudta, hogy megcsalták. De mihelyt ez elillan visszatérek Cissyhez. De az utolsó pillanatban leállít. Nem csodálom. Nem is csodálnám, hogy ha még nem lenne felkészülve arra, hogy összefeküdjön valakivel. Pláne nem olyannal, akivel még az elején van a kapcsolatuk. Így nem is bánt a dolog, sőt talán még meg sem lepődök de mégis kissé kérdőn nézek felé és tisztes távolságba hajolok el az arcától. Végig a szemeit kémlelem, hátha elárulnak számomra valami fontosat és életbe vágót. De semmi különöset sem mondanak. Hallgatnak mint a sír. Én pedig csak nézem őket és nézem. - Baj van? - Értetlenül teszem fel ezt a kérdést, pedig magamban sejtem rá a választ.


| Word: 351 | Music: ××× | Note: Rövidke lett, elnézést :/ |







A hozzászólást Dylan Bleurêver összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 17, 2016 9:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Szomb. Szept. 17, 2016 9:00 pm

Dylan & Cissy

Dylannal érdekes kapcsolatunk van, legalábbis eléggé érdekesen indult. Éppen egy egész napos edzés után menekültem el a klubba, mert elegem volt már abból, hogy jó pár hete csak a boksz zsákot püfölöm és nem jutok előrébb. Túlságosan is le vagyok maradva a többiekhez képest, túl sok minden kimaradt az életemből ami az árnyvadász énemet illeti, de egy percét sem bántam meg annak, hogy akkor éjjel elmentem a Pandemonium klubba, hiszen ott ismerkedtem össze Dylannel is akivel azóta még szorosabb lett a viszonyunk.
Sosem volt barátom, Raphael előtt sosem csókolóztam senkivel és senkivel sem volt meg még az első igazi szex... Az megint más, hogy szűz már nem vagyok...
A gyomrom hirtelen görcsbe rándul ahogy a múltam az eszembe jut, hiszen ez még sem egy olyan dolog amit az ember csak úgy el tud felejteni. Bármennyire is próbálom elfelejteni, de nem megy, nem tudok túl lépni rajta, pedig jó pár év telt el azóta, érettebb lettem, erősebb és magabiztosabb is, de ha a múltam ezen része eszembe jut, akkor ismételten csak az a lelkileg össze tört lány vagyok aki akkor voltam, miután a saját tulajdon apám megerőszakolt engem. Ugyan az a félénk és vissza fogott lány vagyok, nem pedig az akivel Dylan először találkozott, nem az a lány aki kissé megrészegülten, magabiztosan táncolt vele, nem az a lány aki a ritmusra mozgatta a csípőjét a fiú testéhez simulva. Nem... Olyankor nem vagyok az a lány, olyankor olyan, mintha vissza repülnék az életembe 3 évet és újra ott lennék a régi lakásunkban, kétségbeesetten. Egyedül. Borzalmas érzés volt...
Elkezdtem érezni valamit Dylan iránt ezt nem is tagadom, hiszen még is csak itt vagyok vele, a lakásán és hevesen csókoljuk egymást, nyelvünk párbajt vív a másikéval, miközben engedem, hogy Dylan kezei felfedező útra menjenek, viszont mielőtt komolyabban is belemerült volna megfogom a kezét és elhúzódom.
Amikor felül kínosan lehunyom a szemeimet, majd pár pillanat múlva én is felülök, szembe Dylannel.
- Én... Sajnálom... - mondom halkan, először a fiú szemeibe nézve, majd le a kanapéra ahol eddig én a hátamon feküdtem ő pedig felül volt és nemrégiben még egymást csókoltuk. - Akarom, tényleg. - mondom végül, mikor ismételten szemeibe nézek. - De... Talán még nem tudtam túllépni azon ami történt.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Szomb. Szept. 17, 2016 9:29 pm

Dylan & Cissy


Finom mozdulattal fogom meg egyik kezemmel Cissy arcát és simítok végig aztán egy mosoly keretében. Ez a mosoly őszinte és sok mindent elárulom többek között azt is, hogy fontos nekem és nem fogom erőltetni azt, amire még nem készült fel. Ez pedig eléggé látható. - Hé. Nincs semmi baj. - Mondom nyugtatásképpen és hangomban tényleg az a lágy és gyengéd törődés bujkál ami nála mindig is volt. Egyszerűen mindig tudtam, hogy vele máshogy kell bánjak mint másokkal. Ő érzékenyebb, törékenyebb és szeretem annyira, hogy megadjam neki ezt. Nem olyan nehéz számomra sem, hogy törődjek valakivel, valójában mindig erre vágytam. Talán emiatt szeretnék majd egykoron pszichológus is lenni, de az még messze van, hiszen még csak az egyetemet kezdem. A szakmáig még vezet 4 zötyögős év. De  nem fogom feladni, mert ez az álmom. Emellett pedig nem is az, hogy meg szeretnék felelni, de meg szeretném mutatni Cissynek milyen sráccal is van dolga. Erre lehet nem ez a pontosan legmegfelelőbb, de talán ez is megteszi. Na de végül is megálltunk. Nem fogom erőltetni, látom rajta, hogy tényleg szeretné, ugyanakkor tudom magam is, hogy nem áll készen, így nem is szeretném ha belemenne ha nem áll készen. - Tudok várni, addig várok ameddig csak kell. - Fokozom a már amúgy is felfokozott mondandómat. Megfogom immáron a kezeit és finoman simogatom hüvelykujjaimmal úgy nézem most már nem csak a szemeit, hanem az arcát, az arcvonásait, a tekintetét. Összességében az érzelmeit. - Ha bármit el szeretnél mondani, tudd, hogy én meghallgatlak. - Miután egy darabon nézem az arcát rájövök, hogy talán nincs vége a mondandójának, talán még szeretne mást is mondani. Magamból kiindulva tudom, hogy olykor könnyebb ha rákérdeznek mintha egyből mondani kell. Ez a Gimnáziumi feleléseknél is mindig így volt. Persze elvárták, hogy magadtól mond, mert majd az érettségin is úgy kell, de voltak azon kivételek akik tudták min megy keresztül az adott diák és segítettek neki. És ez így volt rendjén.


| Word: 319 | Music: ××× | Note: Rövidke lett, elnézést :/ |





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Szomb. Szept. 17, 2016 10:02 pm

Dylan & Cissy

Halványan elmosolyodok amikor meghallom a szavait, amikor nyugtató hangon mondja azt, hogy nincsen semmi baj. Olyan régen éreztem már azt, hogy igazán törődnek velem, hogy szeretnek engem... Anyát nagyon kis koromban elveszítettem, nem is emlékszem rá, csak annyit tudok amit Killian mesélt el, de azok is lassan már homályba merülnek. Apám pedig szerintem sosem szeretett engem (sem) igazán, így hát tőle egy csöppnyi szeretetet nem kaptam, arra voltam jó, hogy valahogy piát hozzak neki, mert ő lusta volt kisétálni a boltig, aztán pedig dühbe gurult amikor meguntam azt, hogy a lánya helyett a cselédjének tart, így hát egyik este nem hoztam neki vodkát, whiskeyt és más hülyeségeket amiket követelt tőlem. Aztán részeg is volt, dühös is volt és olyan arcát mutatta meg nekem amit 16 évem alatt soha nem láttam, hihetetlenül dühös és durva volt, aztán miután megtörtént ami megtörtént, miután megerőszakolt megfenyegetett, hogy nem jelenthetem fel, nem szólhatok róla senkinek, aztán ott hagyott. Nem tudtam jó pár pillanatig semmit sem csinálni, majd mikor minden tudatosult bennem, betakaróztam, magzat pózba húztam össze magamat és átsírtam az egész éjszakát.
Raphaellel majdnem megtörtént, majdnem megtettük, de rá kellett jönnöm, hogy nem lehetek vámpírral, nem jöhetek össze egy alvilágival és talán Killiannek igaza volt, nem Raphael számomra az igazi... Ő más, mint én, nehéz előhozni az emberi énjét én viszont akaratlanul is ugyan, de igénylem azt, szükségem van arra, hogy szeressenek, szeretgessenek, törődjenek velem.
- Olyan élénken él még mindig bennem, 3 év után is... - mondom halkan, majd oda mászok hozzá, a karjai közé, érezni szeretném őt, közel magamhoz. Fejem mellkasán pihen, hallom ütemesen verő szívét.
- Egy lány mindig arról álmodik, hogy milyen lesz az első együttléte, hogy azzal lesz az első akit igazán szeret, aki áttöri a falat annyira, hogy lefeküdjön vele. - mondom halkan, miközben a kézfejét simogatom ujjaimmal, legalább a gondolataimmal nem merülök vissza teljesen a múltba és nem kerülök teljes letargiába. - Nekem is voltak elképzeléseim és vannak is, de még sem lesz soha olyan, mint amilyet elképzeltem, hiszen 3 évvel ezelőtt valamilyen szinten minden el lett rontva... - nem nézek szemeibe, csak magam elé, a földet vizslatom a tekintetemmel. Nem szeretek erről beszélgetni másokkal, hiszen szégyellem ezt az egész történetet, szégyellem a múltam ezen részét, így hát nem csoda, hogy nem tudok eközben Dylan szemeibe nézni. Erősnek akarom mutatni magamat, még sem vagyok belülről az, belülről még mindig csak egy össze tört és lelkileg gyenge lány vagyok.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Szomb. Szept. 17, 2016 10:24 pm

Dylan & Cissy


Nem vagyok benne biztos mit is kell tennem, hiszen elmondanék mindent, elmondanám, hogy már rég óta rettentően szeretem és beleszerettem, nem csak ő szeret engem, elmondhatnám, hogy én megóvom mindentől amitől csak tudom, de egyszerűen a mondatai a szívemig hatolnak és nem tudok mit mondani. Szívem a mondataira hevesebben ver és néhol ki is hagy. Nem bírtam és nem is bírom a rossz dolgokat, teljes mértékig átérzem ha valaki szomorú, egyszerűen én is érzem amit Ő és én nekem is fáj annyira mint Neki. Nem tudom, hogy ez a dolog jó vagy rossz, esetleg semleges. Sosem tűnődtem ezen, de most tényleg annyira áthat ez az egész, hogy egy hang sem jön ki a torkomon. Szorosan karolom át és húzom magamhoz, míg vállamat finoman a fejének döntöm és lehunyom szemeimet. Próbálok megszólalni, de egyszerűen nem megy. Tudom ez a téma még sokszor fel fog jönni és azt hiszem készen is állok, hogy támogassam Cissyt, de mikor először elmondta akkor sem tudtam mit mondhatnék és most sem vagyok benne biztos mit kéne tennem, hiszen megszólalni nem igen tudok, egyszerűen nem megy és kész. - … - Elkezdem és be is fejezem egyből, az első betűig el sem jutok. Végül felsóhajtok nehézkesen és a szabad karommal húzom még közelebb Cissyt magamhoz és egy puszit nyomok a feje tetejére. Talán ez a legjobb ami jelenleg tőlem telik. Ennyire futotta, sajnos csak ennyire. Eldőlök a lánnyal úgy ölelem tovább egyre gyengébben és szeretetteljesen. Ha szomorú dolgokról van szó érzékeny tudok lenni, nem tagadom. Talán érzékenyebb is a kelleténél ami régen gondot jelentett, de mára már nem érdekel mások véleménye miszerint buzis ha egy srác érzékeny. Rájöttem, hogy ez hatalmas hülyeség. És a múltra gondolva pont elég bátorságot gyűjtöttem a megszólaláshoz, el is eresztem Cissyt és felé hajolok. - Na jó, ne gondoljunk a múltra. Megértem ha idő kell, de próbálj ne is gondolni rá. Gondolj a jelenre vagy a jövőre. A felhőkre vagy a napsütésre. - Hangom határozott és magabiztos. Semmi megingás, semmi szív kihagyás. Csak a szín tiszta érzelem.


| Word: 335 | Music: ××× | Note: Rövidke lett, elnézést :/ |





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Szomb. Szept. 17, 2016 10:45 pm

Dylan & Cissy

Lehunyom pár pillanatra a szememet amikor közelebb húz magához. Olyan jó érezni azt, hogy végre valakinek fontos vagyok. Soha életembe szinte semennyi szeretetet nem kaptam, még sincs kiölve belőlem az emberség, a bátyámmal ellentétben. Még mindig hiszek az igaz szerelemben, még mindig naiv vagyok, hiszek az embereknek, az emberekben, és hiszek abban, hogy egyszer boldog, igazán boldog leszek, mert igen is megérdemlem. Megérdemlem azok után amiken keresztül kellett mennem. Nem volt egyszerű gyerekkorom, de itt vagyok, még mindig itt vagyok.
- Olyan furcsa... - kezdek bele a mondatomba miközben halványan elmosolyodok. - Mennyi mindenre képes az ember, ha alkoholt iszik... - utalok én itt arra, hogy teljesen más voltam az első találkozásunkkor. Szinte rám sem lehetett ismerni, olyan... Olyan laza voltam, szabadnak éreztem magamat és ki tudtam kapcsolni teljes mértékben az agyamat. Nem gondolkodtam csak cselekedtem, spontán. Spontaneitás volt az is, hogy táncoltam és végül csókolóztam is Dylannel, de nem bántam meg, mert a két legjobb barátomon kívül ő a legjobb dolog az életemben. Ő a legjobb baleset ami történhetett velem. Nyakon öntött piával? Nah és? De akkor éjjel a klubban elkezdődött köztünk valami. Valami, aminek nem akarom, hogy vége legyen.
- A jelen...A jövőmben téged látlak. - nézek végül rá. - Hülyeség, tudom. - mondom nevetve. - De olyan hosszú idő után most érzem azt, hogy valaki igazán szeret, hogy valaki igazán törődik velem. Hogy tartozom valahova. Valakihez... - mondom végig a szemeibe nézve. Teljes mértékben eltudok veszni azokban a tekintetekben, olyan mintha a vesémig hatolna. Nem látom benne azt, hogy megbántana, hogy kihasználna, és talán pont ezért is bízom benne ennyire.
- Azt hiszem beléd szerettem. - mondom halkan, majd pár pillanatra a szájára tekintek, aztán ismételten szemeibe, aztán lassan és gyengéden megcsókolom őt.



...mert imádtam ezt hallgatni a reaghoz :*:*:



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Szomb. Szept. 17, 2016 11:11 pm

Dylan & Cissy


- Ez egyáltalán nem hülyeség, inkább.., inkább szép. - Mondom kicsit habozva, de csupán csak mert nem tudtam mit mondhatnék. Biztos voltam benne, hogy nem hülyeség csak abban nem, hogy milyen jelzőt hozzak fel rá. Talán ez volt a legegyszerűbb de mégis a legőszintébb is, hiszen ez jutott elsőnek eszembe és azonnal ki is mondtam. Igaza van abban hogy törődöm vele, efelől semmi kétség, csak azt nem tudom mi lesz ezután. Igen, persze szerelmet vallunk egymásnak és boldogan élünk amíg meg nem halunk, blablabla. De bizonytalan vagyok a jövővel kapcsolatban. Még nem voltam ezelőtt kapcsolatban, nem tudom milyen egy kapcsolat, nem tudom mik az elvárások és azon dolgok amik csak jönnek maguktól. Még abban sem vagyok biztos, hogy azt tudom, mi a szerelem. Amit most érzek, az szerelem? Vagy csak sima törődés? Nem tudom és nem tudom. Megannyi rosszindulatú kérdés és egyik sem válaszolja meg önmagát, de miért is nem? Ekkor beigazolódik a gyanúm. Cissy szerelmet vall és én nem tudom mit érzek, nem tudom, hogy szerelem-e amit érzek, és ha igen hogy mondjam el. Hogy fejtsem ki? - Reméltem, hogy elkezded, mert magamtól nem menne. De egy ideje azt hiszem én is szeretlek. - Elkezdtem de csak egymás után teszem a szavakat ahogy jönnek, nem is vagyok vele tisztában mit mondok, mert magam sem vagyok benne biztos. - Nem vagyok ebben biztos, még sosem éreztem.. én nem tudom milyen szerelmesnek lenni és nem vagyok benne biztos, hogy mit érzek. - Mire befejezem rájövök mit mondtam, elszomorít a saját mondatom. Hiszen ez olyan, mintha azt mondanám én nem szeretem. Pedig ez nem így van, csak magam sem tudom mit érezzek. Vagyis nem tudom mit érzek. Felkapom a fejemet a csókjára és szenvedélyesen csókolok vissza míg tenyerem az arcára simul, majd lassan a tarkójához csúszik le míg vissza csókolok.


| Word: 298 | Music: Hogy mondjam el? | Note: Ez a szám szívig hatolt *.* |





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Szomb. Szept. 17, 2016 11:28 pm

Dylan & Cissy

- Nem akarok újra csalódni... Túl sok mindenen mentem keresztül rövid idő alatt, és nem tudom mi lenne, ha ismét valaki megbántana. - mondom ki végül azt amit mindig is éreztem, amit érzek, de nem (csak) vele kapcsolatban, hanem mindenkivel. Apám óta szinte mindenkiben a rosszat keresem, nem tudok olyan gyorsan megbízni a másikban ő még is túl jutott olyan hamar a magam köré felhúzott falon, beférkőzött a bizalmamba és nagyon félek attól, hogy egy nagy pofont fogok kapni tőle és ismételten, még jobban össze fogok törni. Épp csak most kezdek rendbe jönni, épp csak most kezd össze forrni a seb amit apám hagyott. Dylan az aki segít úgymond gyógyulni, 1-2 hónapja kb, hogy ismerjük egymást, de még is elkezdett kialakulni köztünk valami kötelék, már csak azért is, mert ő mondén én pedig árnyvadász, de nálunk fordított felállás van, nem én védem őt, hanem ő engem. Lehet nem tudja, de már csak a puszta gondolata annak, hogy ő itt van nekem rengeteg erőt ad nekem, sikerül túl lépnem a depressziós pillanataimon, nem zuhanok magamba úgy, mint régen, hanem túllépek. Miatta.
- Egyszer, nem is olyan rég azt hittem, hogy szerelmes vagyok egy vámpírba. Egy olyan vámpírba akinek az ég világon sosem volt kapcsolata csak szexre használta a másik nemet és jó érzés volt, hogy talán miattam megváltozna... - ismét előbukkan a szeretet hiányos énem. - De szép lassan rá kellett jönnöm arra, hogy nem jó, ha vámpírral vagyok, több okból kifolyólag sem, főleg, mert úgymond köztük és az árnyvadászok közt valami harc féleség megy, amibe nagyon nem akarok belefolyni, ki akarok maradni belőle amennyire csak lehet. - nincs nálam se a szeráfpengém, se az irónom, még is Dylan karjai közt biztonságban érzem magamat. Olyan... Emberi az egész helyzet.
Szavai eljutnak a tudatomig, de tudok avagy akarok reagálni rá. Nem akarok, mert akkor elkezdenék kételkedni benne és ezt tényleg nem szeretném, mert most először, hosszú évek óta végre tényleg úgy érzem, hogy tartozom valakihez és ennek nem akarok véget vetni.
- Szeretném. - suttogom két csók között.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Vas. Szept. 18, 2016 9:27 am

Dylan & Cissy



-Bízhatsz bennem, távol álljon tőlem, hogy megbántalak. Ha mégis megtörténne én leszek az első aki pofon vágja magát.- Mondom halovány mosollyal az arcomon és belegondolva nem én lennék az első. Volt már szerencsém olyan emberhez aki úgy behúzott magának, hogy monoklija lett és mindenki azt gondolta verekedett. Kiderült az egész csak egy buta baleset volt. De nem számít, mert ha nem is az első, de a második vagy a sokadik ember leszek aki behúz magának, viszont az első aki azért mert megbántja szíve választottját. De ezt semmi képen nem tervezem. Tekintve, hogy Cissy az első szerelmem, az első ember aki iránt érzek többet mind barátság, butaság lenne mindezt eldobnom magamtól, addig szeretnék vele lenni amíg csak lehet és ha a sors úgy adja, akár életünk végéig is mellette maradnék.
Nem tudom tisztában van-e vele, hogy vámpírok hada lop nem csak ember, hanem árnyvadász vért is, de minden bizonnyal elég eszes és érett ahhoz, hogy ezt belássa. Én magam nem tudok sok mindent a vámpírokról de kettő ami biztos. Az egyik ugyebár, hogy nem csak belőlünk, mondikból táplálkoznak; a másik pedig, hogy egy magam fajta embernek jobb tőlük távol maradni. Tulajdonképpen azért vagyunk a földkerekségen, hogy az árnyvadászok vigyázzanak ránk, ahogy ők pedig miattunk vannak. Persze vannak akiket ez hidegen hagy és még ellenünk is fordulnak. És meg ne lepődjön senki, ők is szoktak győzni. Hiszen lássuk be, sebezhetőek vagyunk és fegyverünk sincs. Legalábbis nem sokunknak. Az árnyvadászok pedig egy egész fegyvertárat fel tudnának mutatni szerte a világon, bármit választhatnak mivel esnek nekünk. Esetleg a kis szeráfpengéjükkel vagy bármi mással? Nekik teljesen mindegy, ha egy árnyvadász agya elborul akkor többé nem érdekli velünk mi van. -Nem véletlen lehet a dolog, ha azt nézzük, hogy a vámpírok belőlünk táplálkoznak akik életére ti magatok felesküdtetek. A másik tényező pedig az, hogy ugyebár belőletek is képesek táplálkozni ha úgy adódik.- Mondom morgolódva, aminek egyszerű kis oka, hogy nem szeretem ezen teremtményeket. Fosztogatnak és kérdés nélkül még ölni is képesek vagy valakit átváltoztatni. Nem érdekli nagyon őket, hogy kit ölnek meg, csak esznek és esznek, míg áldozatuk bele nem hal vagy eszméletét nem veszti. Aztán pedig ha úgy tartja kedvük megitatják velük a vérüket és olyanná teszik őket mint ő maguk is. Szörnyetegekké, vérszomjas fene vadokká. És csoda volna, hogy morgok ha róluk van szó? Azt hiszem ennyire még én is szeretem az életemet, hogy mentsem az irhámat ha vámpírral találkozok.
Morcos kis állapotomból zökkent ki Cissy a csókjával amit -mint mindig- viszonozok is. Kezem a hátára csúszik szorosan, úgy húzom fel magamhoz és falom ajkait. Jó, hogy végre tényleg érezhetem, hogy milyen szerelmesnek lenni, hogy milyen ha valaki mindennél jobban szeret és mikor elveszünk egymás tekintetében vagy a csókpárbaj közepette, egyszerűen az számomra a Mennyország. Bele-bele mosolyogva a csókokba állok meg egy pillanatra mikor hallom Cissy hangját majd a fülébe suttogva válaszolok is. -De csak ha tényleg szeretnéd.- Hangzik el szinte kínzó gyengédséggel mondatom és fülcimpájára nyomok egy puszit még ingerelve is.


| Word: 494 | Music: Thinking Out Loud | Note: Végre egy hosszabb reag a kezeim közül aww |





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Vas. Szept. 18, 2016 10:17 am

Dylan & Cissy

Igen, a vámpírok nem vetik meg az árnyvadász vért sem, főleg mert angyal vér is csörgedezik az ereinkben, Raphael társaságában még sem féltem, nem éreztem azt, hogy bántani akarna avagy kihasználna, sosem akart inni belőlem, pedig jó párszor a nyakam közelébe került, de sosem harapott meg. Nem azért döntöttem úgy, hogy jobb nekem nélküle, mert féltem tőle, hanem mert tényleg nem akarok egyszer majd választani, hiszen Valentine él, és ha eléri a célját akkor kitudja, az Egyezmény mit sem fog számítani és akkor nem lesz meg a látszat béke a vámpírok és árnyvadászok között, én pedig nem tudnék az új családom és Raphael közt választani, nem tudnék és nem is akarok. Jó, hogy még akkor ért véget az egész, mielőtt jobban beleszerettem volna, mert így talán nem fáj annyira.
- A többiek tuti nem díjaznák azt, hogy egy embernek beszélek ezekről. - mondom halvány mosollyal majd játékos puszit nyomok ajkaira. Nem értek egyet a bátyámmal abban, hogy pont az a jó élet amit ő csinál. Mitől lenne jobb, mint az enyém? Hiszen minden emberség ki lett belőle ölve, a saját húga iránt nem érez egy csöppnyi szeretet sem, akkor miért lenne jó? Én legalább próbálom rendbe hozni az életemet, próbálok boldog lenni, hiszen igen, megérdemlem és nem érdekel az, hogy Killian min ment keresztül, mert nem csak neki, hanem nekem is rossz volt, nekem is hatalmas fájdalmon kellett keresztül mennem ami a további kapcsolataimra is rá nyomta a bélyegét. Nem érdekel, hogy Killian azzal jön, hogy neki több fájdalmon kellett keresztül mennie, nem érdekel, mert nem volt ott nekem amikor igazán nagy szükségem lett volna rá, nem volt mellettem csak elhagyott engem is, nem vitt magával, hanem ott hagyott a pszichopata alkoholista apánkkal. Számomra nem ilyen egy jó testvér és már nem is nagyon bánom, hogy megváltoztatta a nevét.
Akaratlanul is belemosolyodok a csókba mikor szorosan magához húz, az ölében ülök és úgy csókolom őt, miközben átkarolom gyengéden a nyakát és úgy csókolóm őt gyengéden, de még is vágyakozóan s hevesen.
- Biztos vagyok benne. - mondom szavaira halkan, mikor szemeibe nézek.



még ingerled is Cissyt... Rolling Eyes De rossz vagy Very Happy Very Happy



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Vas. Szept. 18, 2016 6:32 pm

Dylan & Cissy



Részben tudom, milyen szabályok vagy,illetve törvények sújtják az árnyvilágot és túl nyomó többségben ezáltal az árnyvadászokat. Ahogy azzal is tisztában vagyok, hogy az árnyvilágnak titoknak kéne maradnia egy magam fajta mondi előtt. De ezt már jó páran réges-régen megszegték akkor most miért lenne pont Cissy a rossz, aki szabályokat szeg. Nem újdonság amit közöl velem, csupán megerősítés. Hiszen a dolgokkal tisztában vagyok, amit mond, csupán megerősít abban amit korábban már más szájából is hallottam. - Nem hiszem, hogy felelősségre kéne vonnia a Klávénak. - Nemes egyszerűséggel mondom ki a Klávé megnevezést. Minek titkolnám amit tudok. Ahogy azt szokás mondani: „A tudás hatalma”; „A tudás akkor lesz igazi ha azt továbbadjuk”, persze talán egyik idézet sem a legmegfelelőbb ide, de mégis tudok jelen helyzetben mindkettővel azonosulni. A tudás hatalma röviden amit én tudok és amit nem kéne tudnom. Minden amit az árnyvilágról tudok, nem szabadna tudnom, de mégis tudom. Ha pedig már egyszer tudom átadom. Persze nem akárkinek, de Cissy jól tudom, árnyvadász, akkor neki miért ne adnám át? Ő is tudja hiszen, ha pedig nem, jobb ha tudja, egyszer talán még jól is jön. És mindezen gondolatok míg cikáznak a fejemben ismét belefeledkezek éppen hol tartunk, de ezúttal még meg sem állok és szinte még meg sem hallom Ciss hangját, azt amit mond, de kezeim derekán csúsznak végig míg a hátára fektetem ismét az ágyon és ruhán keresztül csókolom végig az egész felső testét. - Ha bármi ellenedre lenne, szólj és leállok! - Még ennyit teszek hozzá és elkezdem vadul falni ajkait míg kezeim sem unatkoznak úgymond, mindkettő Cissy combjain siklanak végig ugyanis. Annyit beszéltünk a dologról, hogy míg idáig csak kedvem volt, hogy együtt tölthessünk egy éjszakát, addig most már vágyat ébreszt bennem, hogy felfedezhetem Ciss egész testét. Minden porcikáját átjárhatom és vele lehetek. Alig bírok már magammal, teljesen megkívántam.
Nem tudom mi van igazából velem, ismeretlen ez az egész érzés számomra mégis valahogy tudom, amit érzek az szerelem és most tényleg megkívántam. De mivel ez az egész új számomra, teljesen ismeretlen ezért mégis bennem van a kétely, hogy most biztos ezt meg azt, meg amazt érzem? Vagy csak álmodom, esetleg képzelem? Lehet megőrülök és a pszichiátrián kötök majd ki? Vagy minden rendben csak nem tudok magammal mit kezdeni? Tudom, hogy mi történt, de ugyanakkor ennek ellenére most mégis én leszek az első Cissynek. Az apja egy csöppet sem számít jelenleg. Óvatos szeretnék lenni, hogy élvezetes legyen számára és ne a múltat idézze fel, de nem vagyok benne biztos mit kéne tennem, sosem csináltam még hasonlót sem. De ez csoda? 18 éves vagyok, bár igaz, ez buta kérdés volt. A mai világban a srácok legkésőbb 16 évesen elvesztik a szüzességüket. Nem is értem miért jó ez, mire jó? Menőnek érzik magukat, de mégis mire verik a mellüket? A nagy semmire, ennyi a véleményem!


| Word: 464 | Music: Thinking Out Loud | Note: Még szép Razz |





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Vas. Szept. 18, 2016 7:13 pm

Dylan & Cissy

Pillanatról pillanatra egyre jobban átjárja a testemet egy eddig számomra teljesen ismeretlen, új érzés. Furcsa, de még is jól eső érzés, ahogyan testemet átjárja Dylan iránt érzett vágyam, ahogy halványan elmosolyodok a csókba amikor a hátamra fektet a kanapén és felső testemmel foglalkozik.
Mikor ismét vissza tér hozzám, leveszem róla a pólót és valahova magunk mellé a földre dobom és ismét csókolni kezdem, miközben jobb kezemmel gyengéden végig simítok kidolgozott felső testén. Nem hazudok, jól eső érzéssel tölt el, hogy ez a srác az enyém, hogy ő engem akar, pedig nem tudom miért, hiszen lelkileg törött vagyok, lelkileg rossz. Olyan sok mindenen kellett keresztül mennem olyan fiatalon és ez megváltoztatott, egy teljesen új Cissyvé formált és félek, hogy soha többé nem lehetek az aki régen voltam, csak halovány emlékkép maradt magamban arról a lányról aki anno voltam, mikor még minden rendben volt, mikor nem féltem a saját apámtól, amikor még nem féltem attól, hogy apámnak mikor lesz rossz kedve és mikor fog bántani, amikor esténként nem mentem be a bátyám szobájába sírva, amikor nem tisztítottam a véres sebeit egy-egy verés után amit apánktól kapott. Igen, hiányzik az az élet ami akkor volt még meg amikor anya élt. Hiányzik anya...
Ahogy Dylan végig simít a combomon bizsergés fog el, minden porcikám, minden izmom reagál egy-egy érintésére, tagadni sem tudnám azt, hogy egyre jobban kezdem megszeretni, hogy bízom benne, határtalanul. Lehet, hogy pofára fogok esni amiért ilyen hamar megbíztam benne, de a megérzéseimre hallgatok, eddig azok sosem okoztak nekem csalódást és hiszem azt, hogy most sem fognak. Hiszem azt, hogy Dylan nem fog engem megbántani, hogy amíg tartani fog a kapcsolatunk, boldog leszek vele.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Hétf. Szept. 19, 2016 2:11 pm

Dylan & Cissy



Mikor a pólómnál jár, jócskán segédkezek annak levételében s mihelyt megszabadulok tőle egy széles mosoly keretében én még csak felhajtom Ciss pólóját úgy csókolom tovább immáron a hasát még jobban ingerelve őt. Néhol pedig játékosan harapdálni kezdem kiéhezett kutya módra. Egyszerűen jó vele, pedig mikor megismertem azt gondoltam ő egy tipikus lány azok táborából, akik a szememben egy fikarcnyit sem érnek, akiket megvetek a viselkedésük miatt. Azt gondoltam ő olyan lány aki mindennap mással fűti az ágyát, majd ezt még ki is beszéli a barátnőinek, amin ők jókat nevetnek. Mintha ez olyan természetes lenne, pedig szerintem az ilyen élet megvetendő. Ezt magam is belátom, pedig legtöbb aki ezt így gondolja vagy mélyen vallásos, vagy az egyház tagja. Szerény -vagy nem szerény- személyem egyik sem. Nem vagyok hívő ember de az ilyesmit mocskosnak tartom. De már akkor kezdett lángra gyúlni bennem a remény és az a hihetetlen tűz, mikor a fejem leharapása helyett csupán nevetett egy jót azon, hogy nyakon öntöttem. Talán betudható annak, hogy nem feltétlen volt teljesen józan, tiszta elméjű, de akkor az számomra fontosabb volt, hogy csak nevetett. Elvarázsolt már akkor a mosolyával és az arcán jelentkező gödröcskéivel. Oda vagyok a gödröcskékért és Cissyé különösen szépek.
Ahogy belemerülök vele egyre jobban a csókba érzem, hogy nem volt egy pillanatig sem hazugság amit mondtam. Szeretem őt és ez több mint szerelem. Ragaszkodok hozzá, tudom, ha nem látnám mondjuk egy hétig elvonási tüneteim lennének. Ez alatt a pár hónapunk alatt oly’ annyira beleszerettem, oly’ annyira fontos lett az életemben, hogy úgy érzem az életem sem volna egészen teljes, hiánytalan ha nem lenne itt nekem Cissy. Mondhatni egy pótkerék az életemben, kiegészít engem és az életemet is. Ő az én negyedik kerekem, persze ez nálam közel sem azt jelenti, hogy tárgyként tekintek rá vagy bármi egyéb, egyszerűen tudom, pontosabban érzem, hogy ha nem lenne beleőrülnék. Ahogy szokás mondani: „Nincs ki mind a négy kereke”, nekem sem lenne ki ha nem lehetnék vele, ha nem bújhatnánk egymáshoz mikor szükségét érezzük és nem tölthetnénk együtt forró éjszakákat, miután egy kellemes reggel következne. Mikor azt érezzük tényleg van aki számít, aki mellett felébredünk, akinek reggelit készítünk és ágyba visszük azt. Ez lehet bizonyára egy igazi kapcsolat kulcsa. A szeretet!; a szeretet az ami minden kapcsolatot összetart. Fiatal korban a szerelem, majd ahogy idősödik az ember a szerelem lángja kialszik, de helyébe lép a családi szeretet, a szeretet ami összeköt.
Felettébb elgondolkoztat néha napján miért döntöttem úgy, hogy Cissyt választom, hogy Cissy lesz az akibe majd egyszer beleszeretek, majd itt kötünk ki. Bevallom erre álmaimban sem gondoltam volna soha és egyszer csak mégis megtörtént.
Megemelve Ciss testét immáron teljesen megszabadítom a pólójától és akkor már egyúttal megszabadulok a nadrágjától is. Mondván minek az oda?; csak zavaró tényező. Lágyan ajkait falom és kezeim csípőjén csúsznak végig Cissy fenekéig ahol elidőznek.


| Word: 464 | Music: Thinking Out Loud | Note: xxx |





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Hétf. Szept. 19, 2016 9:39 pm

Dylan & Cissy

Próbálom a gondolataim közül kiűzni a múltat, de akaratlanul is eszembe villannak azok az emlékképek amiken akkor éjjel kellett keresztül mennem, és ez sajnos meg is látszik rajtam, mert eddig látszott rajtam, hogy biztos vagyok benne, most viszont egy pillanatra elbizonytalanodtam. Dylan nem olyan, mint amilyen az apám volt ezt magam is tudom, még is... Az egész helyzet miatt emlékeztem vissza akaratlanul is és utálom, hogy ezek az emlékek ismételten eszembe jutottak. Lassacskán már 3 éve küzdök ezekkel a képekkel, lassan 3 éve küzdök azzal, hogy végre sikerüljön a múltan ezen teljes részét elfelejtenem, de még a mai napig sem sikerült és sajnos nem tehetek arról, hogy most eszembe jutott az a rettenetes éjszaka... Viszont mikor hasam után vissza tér ajkaimhoz, eszembe jut az, hogy felesleges kételkednem benne, felesleges azon agyalnom folyton, hogy mi lesz egy-egy tettemnek, cselekedetemnek a következménye, mert nem számít se a múlt, se a jövő, csak is az adott pillanatnak kell élni, az a fontos ami most zajlik, a jelenben. A jelenben pedig boldog vagyok, és azt hiszem szerelmes, igen, szerelmes vagyok. Szerelmes vagyok Dylanbe.
Valamilyen szinten egyszerű és nem bonyolult a mi kis kapcsolatunk, és pont ez az egyik tökéletessége is, nem kell mindent túl bonyolítani, nem is tesszük azt, csak spontán cselekszünk, részemről legalábbis, hiszen nem volt tervben az amit éppen elkezdtünk művelni.
Sosem voltam az a fajta szégyenlős lány, most viszont előjött belőlem az a tipikus érzés, viszont mikor csupasz bőrömön megérzem a felső testét, a lágy, még is követelőző csókjait, szinte egy pillanat alatt illan el ez az érzésem és újra belefeledkezek a csókokba. Egyik kezem tarkójánál túr bele a hajába, a másikkal, a szabad kezemmel pedig elkezdem kigombolni a nadrágját.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Kedd Szept. 20, 2016 7:10 am

Dylan & Cissy



Mikor a nadrágjánál időztem láttam valamit. Persze közel sem eleget a kételkedésre, de mintha megbánta volna a döntését és emiatt elkezdek automatikusan feszengeni. Nem szeretnék olyat tenni amit megbánna s utána csak élesebben égne az emlékezetébe: A szeretkezés rossz. Minden vágyam lenne, hogy élvezetessé tegyem számára, de ha nem szeretné nem fogom erőltetni. Barátságban talán ráerőltetem magamat másokra, de miért ne tenném? Mindenkinek kellenek barátok, és ha nem magam próbálnám megválogatni azokat, akkor nem is lennének talán ilyen barátaim. És büszkén elmondhatom, hogy eddig egy ember sem panaszkodott, hogy rossz lenne a kapcsolatunk; nincs is okuk, kezdve azzal, hogy kerülöm a bajt, megtartom a titkokat és ha valakit megszeretek akkor ragaszkodok hozzá. De végtére is szerelemben nem erőltetek semmit, az is igaz, hogy Cissy az első nagy szerelmem és szerencsés vagyok, hogy egyben ő az, akivel elsőnek idáig eljutottam.
Ami azt illeti veszélyesen élek, de kell a meglepetésemhez. Csak nem gondolta, hogy a kanapén fog megtörténni? Mekkora badarság, még szép, hogy nem. Előre felkészültem, a szobámba szerte gyertyákkal láttam el és a gyertyákat pedig rózsaszirmokkal raktam körbe. Figyeltem ugyanakkor arra a tényezőre, hogy nem tudni mikor jutunk el odáig, így nem valódi rózsa szirmai azok. Praktikusságomról is híres vagyok, így mű szirmokat vettem. Így ha meggondolja magát akkor sem mennek kárba. Na de ez önmagában még nem veszélyes, De!; azon gyertyák amik a hálószobában vannak mind-mind égnek. Hosszabb és egyazon által vastagabb gyertyákat szereztem be, nem azokat a kis mécses gyertyákat. Némelyik fehér, másikuk pedig tűzvörös. Nem égnek le azonnal és ez is a praktikához vezethető vissza. - Volna kedved,. - elakadok egy pillanatra míg azon tűnődöm ezt most hogy tálaljam elé, majd egy szemrebbenés alatt darálom el a végét. - bemenni a hálószobába? - Ha a gyertyákat nem is nézzük, akkor is hangulatosabb tud lenni egy hálószoba mint egy nappali kanapéja. Természetesem csak akkor ha nincs itt-ott elvétve egy-egy zokni avagy alsógatya. Na az kellemetlen lenne számomra, de szerencsére nem vagyok egy trehány fajta. Ja igen, apropó; nem, nem igazán készültem az első alkalmamra. Úgy értem, a gyertyák, a rózsaszirmok elsődleges célként csupán pár együtt töltött percet és órát jelképeznek. Nem vagyok egy velejéig romantikus típus, de a nettről rengeteg jó ötletet le lehet szedni. Az óvszerre térve pedig: van nálam. De csak mert az egyetemen rám sóztak nagyjából egy tucatot, mondván én szüzen halok majd meg. Na oké, a fő ok inkább az, hogy egyedül élek, ők pedig a szüleikkel. Így már azt hiszem minden érthető.
Felülök és felhúzom Cissyt is mikor látom a nadrágomat gombolja, nem tudom, így talán egyszerűbb neki, ha nem, majd rásegítek.


| Word: 427 | Music: Thinking Out Loud | Note: xxx |







A hozzászólást Dylan Bleurêver összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 20, 2016 9:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Kedd Szept. 20, 2016 8:15 pm

Dylan & Cissy
Tudom, hogy nem fogom megbánni ezt a döntésemet, hiszen szeretem Dylant és nem tudom elképzelni, hogy nála jobb lenne valaki más az elsőhöz. Első... Ha úgy vesszük az első szex amit én is szeretnék és amit nem rám erőszakolnak. Mindig is ragaszkodó típus voltam és ezért is viseltem olyan nehezen azt, hogy anya után a bátyámat is úgymond elveszítettem, hiszen bárhogyan is nézzük, kiszállt az életemből már akkor mikor 16 éves voltam. Nem akarom ezeket ismét átélni, de tudom, hogy egyszer közbe fog jönni, fiatalok vagyunk még és ritka az olyan aki ilyenkor találja meg élete nagy szerelmét. Elkezdtem ragaszkodni Dylanhez és tudom magamról, hogy nagyon nehezen fogom viselni azt amikor elfogom őt valamilyen okból kifolyólag veszíteni...
De most komolyan, minek gondolkodok én ezen? Hiszen bármi máson járhatna az eszem, de nem ezen, hiszen itt vagyunk és meg fog történni, amire már annyit vágytam, főleg vele. Már mikor nyakon öntött a piájával akkor éreztem, hogy mi még fogunk máskor is találkozni, és nem csak azért, mert mély benyomást tehettem rá akkor, amikor később táncoltunk - ugyan azon az estén - aztán mikor megcsókolt nem löktem el, nem pofoztam fel, hanem vissza csókoltam, táncoltam vele, jól éreztem magamat a társaságában. persze másnap fogtam fel mindent, hogy miket műveltem, de így vissza gondolva egy percét sem bántam meg.
Mikor felhúz, utána nemsokkal lekerül róla a nadrág is, majd vele szemben ülve halványan elmosolyodok kérdésén, de nem válaszolok csak bólintok.
Követem őt a hálószobáig, - ruhák; a pólóm és a nadrágom, illetve az övéi ott maradtak a nappaliban -  majd mikor belépek eláll a szavam a látványtól. Gyertyák, vörös és más színűek is, rózsa szirmok, mint a romantikus filmekben amiket úgy szeretek.
- Ez olyan szép. - mondom halkan, még mindig mosolyogva. Féltem eddig, a múltam élt élénken bennem, de mikor ezt megláttam... Elszállt minden kételyem, minden félelmem.



• a tv édes zaja  • xxx  • szerelmusz   lovelove   •



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Szer. Szept. 21, 2016 7:14 am

Dylan & Cissy



Végig elterveztem mindent és a terveim szerint a karjaimba vittem volna be Cissyt a hálóba, de tekitve, hogy mire észbe kaptam, addigra már a gyertyákat csodálta, ez most ugrott mint lehetőség. Mögé lépve csókolok a nyakába közben a derekát fogva. - Öröm számomra, hogy tetszik amit látsz - Öszinte mosoly települ az arcomra ami egy pillanat múlva már-már vigyorgásba megy át. Nincs nekem semmi hátsó szándékom, csupán tényleg örülök. Bevallom, mikor kitaláltam, hogy én ezt megvalósítom, féltem az egész kudarcba fullad. Kezdve azzal, hogy abban sem voltam biztos, hogy megvalósítani meg tudom, de sikerült végtére is és még tetszik is Cissynek. Tényleg örülök. Ennek köszönhetően még egy ideig Ciss arcát nézem, majd felkapom a fejem s félig guggoló pózba lemenve kapom fel Cissyt akárcsak egy esküvőn mikor lopják a menyasszonyt. Szorosan tartom karjaim között, véletlen se ejtsem el, mert talán ettől félek a legjobban.
Sokat edzettem életem során, sok embert kellett felemelnem még általános iskolába és gimi elején, mikor is én voltam a legmagasabb s senki nem akart az adósom lenni. Bár nem értem miért jobb ha felemelem az illetőt, mintha leveszek neki egy könyvet, végtére is, mindegy. Tehát sokakat emeltem és a rutin már bennem van, emellett Ciss sem nehéz, de mégis tartok, hogy nem leszek elég erős.
Leteszem az ágyra sikeresen és megemelve az állát csókolom meg szenvedélyesen. - Szeretlek - Suttogom halkan, mégis szívig hatolóan. Majd leülök mellé és magam is a gyertyákat kémlelem, pontosan a lángjukat figyelem, egyszerűen olyan békések. Én pedig nem szeretném elsietni a dolgot. Tényleg azt szeretném, hogy minden tökéletes lenne. És talán még félek is kicsit. Oké, hogy fiúból vagyok, de akkor is ez az első alkalmam. De nem csak ebben, a barátnőzés is. Eddig senkim nem volt s még teljesen azt sem tudtam megszokni, hogy van valakim. És mégis már itt tartunk. De nem bánt, örülök neki, de egyazon által tartok is a dologtól. Rengeteg mindent tudok Cissyről, de mi van ha nem eleget? Mi van ha mindketten megbánjuk majd ezt? Nem bírnék ebben a tudatban élni, ugyanakkor tényleg szeretném. Vele szeretném az első alkalmamat átélni és most szeretném.


| Word: 345 | Music: Treat your Better | Note: xxx |







A hozzászólást Dylan Bleurêver összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 21, 2016 4:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Szer. Szept. 21, 2016 4:38 pm

Dylan & Cissy




Jól esik amikor mögém lép és gyengéden a nyakamba csókol, az érzés szinte átjárja az egész testemet, ahogyan az érintése is amikor megfogja a derekamat.
Ahogy körbe nézek a szobában, még mindig eláll a lélegzetem is tőle. Minden olyan szép és... És tökéletes, pont amilyenről az ember álmodik, mint amilyet elképzel magának.

Felnevetek mikor felkap a karjaiba, majd mikor letesz az ágyra, halványan mosolyogva nézem őt és gyengéden, de eközben még is vágyakozóan csókolom vissza őt. Szavai megdobogtatják és megmelengetik a szívemet. Még nem mondta ki eddig ezelőtt, és most kimondta... Azt mondta, hogy szeret. Meglepő, de még mindig tud meglepetéseket okozni. Először a szoba, aztán az, hogy kimondta, hogy szeret...
- Én is szeretlek. - mondom ki végül én is. Habár én már kint a nappaliban is célozgattam neki erre, hogy azt hiszem, hogy kezdek beleszeretni, de ez megváltozott. Már nem hiszem, hanem tudom. Tudom, hogy szerelmes vagyok belé, beleszerettem még akkor éjjel a Pandemonium klubban és ez az érzés a mai napig nem változott meg semmit sem.
Mikor leül mellém az ágyra én is felülök, de ahelyett, hogy mondanék bármit is, csak megcsókolom őt. Gyengéden és vágyakozóan, miközben közelebb megyek hozzá, kezemmel átkarolom a nyakát és úgy csókolom őt. Szeretném, sőt már vágyom arra, hogy megtörténjen. Minden érintésével, cselekedetével és szavával csak egyre inkább felcsigázza az idegeimet, az érzéseimet.



• love me like you do  • xxx  • szerelmusz   lovelove   •



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Szer. Szept. 21, 2016 5:41 pm

Dylan & Cissy
Felnőtt tartalom előfordulhat!




˝A szeretkezés dolog, de ha az ember azzal a valakivel van együtt, akibe szerelmes, akkor lesz csak igazán csodálatos az egész.˝

Hevesen visszacsókolom, míg a tarkójára helyezem tenyeremet. Majd bevillan, hogy most már tényleg ideje volna cselekednem. Mind nekem, mind a lomposnak odalent. - Egy pillanat, várj meg itt. - Szinte ki sem mondom, de már pattanok is fel az ágyról és a fürdőszoba felé veszem az irányt. Szíven hevesen dobog, úgy ahogy még soha sem. Mély levegőt véve szabadulok meg az alsómtól és húzom fel az óvszert. Bevallom elvacakolok vele egy darabig és ellenőrzöm azt is, hogy ki nem szakadt-e, de szerencsémre ennyire még nem vagyok béna. Viszont jön a különböző dilemmám. Tulajdonképpen most sétáljak így vissza mint holmi dzsigoló, vagy húzzam vissza az alsómat és úgy? Nem gondolkodok sokáig, visszahúzom az alsónadrágomat úgy térek vissza kissé feszengve. Hát ez sem a legkellemesebb érzés ami magába kerített, remélem nem járatom le magamat oly' annyira, hogy arról könyvet írjanak. Odalépek Ciss mellé és eldöntöm az ágyon mint egy fabábut. Felcsúszok magam is az ágyra és betámadom a lány ajkait. Csak úgy falom őket míg a melltartóját kapcsolom ki, majd mikor sikerült félre hajítom. Egy pillantást veszek a melleire, hiszen mégis csak férfiból vagyok vagy mi és miért is hagynám ki ezt a csodálatos látványt. Egyszerűen tökéletesek ugyanis, de mielőtt elvarázsolna a látvány s ott ragadnának a szemeim a szemeibe nézek vágyakozóan míg a csípőjén húzom végig az ujjaimat a bugyijánál megállva. Azt szeretném ha kimondaná, hogy tegyem meg, hogy húzzam le a bugyiját és tegyem magamévá a testét és egész lelkét. Ha nem mondja ki, vagy nem utal rá, nem teszem meg. Ami azt illeti már kicsit sürgetem is a dolgokat mert valóban nem kényelmes a jelenlegi felállásom. Úgy tűnik az óvszer és az alsóm nincsenek jó barátságban, sőt. Amíg a kielégítő válaszát várom neki állok kicsit szórakozni és apró csókokkal látom el az egész testét, kezdve a fülcimpájával, egészen a bugyijáig mindenhol felfedezem a testét.


| Word: 305 | Music: A Thousand Years | Note: love |





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Vas. Szept. 25, 2016 6:19 pm

Dylan & Cissy




Mondhatni, hogy szinte vágyakozóan tapadok ajkaira, minden csókomban egyre inkább érezhető azt, hogy nagyon vágyom már rá, nagyon vágyom arra, hogy az Övé lehessek, hogy valaki végre elfeledtesse velem a múltam ezen szörnyű emlékét és időszakát, hiszen most készülök lezárni magamban s az életemben is egy korszakot, és itt az ideje annak, hogy végre teljes mértékben, minden szempontból egy új, jobb és tisztább életet kezdhessek. Dylannal.
Sután bólintok amikor azt mondja, hogy várjak egy pillanatot. Akaratlanul is elnevetem magamat halkan amikor ezt felfogom. Ilyen állapotban, úgy értem félmeztelenül nem hiszem, hogy az ember bárhova is akarna menni, de én nem is szeretnék, csak is Őt akarom már, minden egyes porcikámmal.
Mikor vissza jön, ismét ledőlök a hátamra, jobb kezemmel gyengéden túrok bele a tarkójánál a barna hajába miközben nyelvem heves párbajt/táncot vív az ő nyelvével.
Akaratlanul is egy kis pír jelenik meg az arcomon amikor a melltartó lekerül rólam. Oké az tény és való, hogy nem vagyok szégyenlős fajta, de azért így még sem látott Dylan előtt senki sem, és még is csak férfiból van és kicsit feszengeni kezdtem alatta, de az idegeim egyből az enyhe kínzására kezdtek el figyelni, ahogyan gyengéden végig csókolja a testem minden egyes porcikáját.
- Szeretném, Dylan. - mondom mikor felhúzom magamhoz, hogy a szemeibe nézve mondhassam ezt el neki. Eddig soha semmiben nem voltam ennyire biztos, tudom, hogy jó döntést hoztam meg és azt is tudom, hogy ha vissza gondolok erre, akkor nem fogom megbánni egy percét sem.



• love me like you do  • xxx  • szerelmusz   lovelove   •



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Szer. Szept. 28, 2016 6:53 am

Dylan & Cissy
Felnőtt tartalom előfordulhat!




˝A szeretkezés dolog, de ha az ember azzal a valakivel van együtt, akibe szerelmes, akkor lesz csak igazán csodálatos az egész.˝

Bevallani valakinek az érzéseinket: Az sem kis dolog, de elhatározni valamit. Elhatározni, hogy vele szeretném az első alkalmat, vele szeretném megtapasztalni milyen érzés, többé nem mások árnyékában élni. Milyen az ha többé nem neveznek lúzernek és nem vagyok tovább olyan jámbor vagy ártatlan. Mind ezt feladni egyetlen nőért. A szeretett személyért aki talán a világot is megváltaná, ha azt kérnénk. Ezen érzések lejátszódtak bennem. Mind a mai nap, mind akkor, mikor megismertem Cisst. Ez az érzés mióta várja, hogy feltárják és beteljesülhessen.
Hagyom, hogy felhúzzon, de ami azt illeti rásegítek s felülök magamtól is. Természetesen ismét elveszek barna íriszeiben de mikor meghallom Cissy hangját szinte a másodperc tized része alatt kapom le magamról a nadrágot és végül hatolok belé. Minden eddigi vágy, késztetés vagy szerelem, most mind beteljesedett egy pillantás alatt. De még sem érzem, hogy félnem kéne, félnem attól, hogy túl gyors voltam, hogy nem adtam elég időt.  Tudom, hogy ő is szerette volna, ahogy azt is, hogy már-már szüksége volt rá. Szüksége, hogy továbbléphessen és hogy legyen valaki az életében akire számíthat feltétel nélkül. Tulajdonképpen ez lennék én. Ahogy bejöttünk, majd ahogy haladtunk és végül idáig jutottunk. Egy nap ami csak ránk várt. Egy forró csók és az ágy rejtélyei amit most mind elrejt.
Na de nem vagyok én holmi vadállat, jól megdugom aztán lépek. Nem, nem! Közben tüzes párharcot vívnak nyelveink és minden lökésnél egyre hevesebbet. Sosem hagynám egy pillanatig sem, hogy azt higyje kihasználtam. Erről itt szó sincs. Szeretem Cissyt, mindennél jobban, és ha ideköltözne hozzám caak még teljesebb lenne az életem. Nem lennék egyedül, többé nem érezném magamat egyedül. Nem félnék, hogy egyszer majd egyedül ér a halál. Hogy senkinek sem fogok hiányozni akkor. A halál félelem az ami magához vesz, csakis az, de az nagyon. Viszont Cissy mellett nem félek, biztonságban érzem magamat. Így természetes, hogy szeretem és mindent megszeretnék neki adni, az ég világon mindent, hogy boldog legyen, hogy jól érezze magát és még sorolhatnám napestig. De felesleges, ezt ő maga is jól tudhatja. Az érintéseimből, a viselkedésemből és minden cselekedetemből leszűrhető mennyire szeretem és becsülöm.
Olyan sok mindenen ment keresztül, volt amin egyes-egyedül, de nem adta fel, még mindig itt van és nagyon is kijár neki egy szebb élet, és ha ezt én adhatom meg neki, akkor állok elébe. Megteszek, bármit kér.


| Word: 382 | Music: A Thousand Years | Note: love |





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Pént. Okt. 14, 2016 9:49 pm

+18 előfordulhat!

Dylan & Cissy

Izgulok. Persze, hogy izgulok, hiszen még is csak, ha úgy vesszük akkor ez lesz az első olyan alkalom, hogy lefekszem valakivel. Ami 4 évvel ezelőtt történt, az... Azt el akarom felejteni és tényleg úgy érzem, hogy most sikerülni is fog, Dylan mellett úgy érzem bármire képes vagyok. Habár ő "csak" ember, még is teljes mértékben biztonságban érzem magamat mellette, úgy érzem, hogy mellette nem eshet bántódásom.
Minden érintésével, szavaival, illatával és hangjával, csókjával csak még jobban bizonyítja nekem azt, hogy jól döntöttem akkor este a Pandemoniumba, hogy nem haraptam le a fejét hanem lazán kezeltem le a helyzetet, táncoltunk, számot cseréltünk és csókolóztunk. Nem bántam meg, tényleg, nagyon örülök annak, hogy velem van, hogy immáron ő is az életem részévé vált, hogy szerethetem őt és ő is szeret engem. Az pedig egyáltalán nem érdekel, hogy az Intézetben vagy akár a Klávéban bárkinek is lenne valami kifogásolni valója a köztünk lévő kapcsolattal, ha meg igen, akkor is Dylannal maradnék. Nem tudnék megválni immáron tőle, mert fontos személlyé vált az életemben, azokhoz pedig szokásom ragaszkodni, már csak azért is, mert eddig bárkit is fontosnak tartottam a közelemben azt elveszítettem, őt pedig nagyon nem szeretném, mert abba belepusztulnék. Túlságosan is beleszerettem, de nem akarom, hogy ez az érzés egyhamar elmúljon, nem akarom, hogy valamiért ne legyünk együtt, nem akarom, hogy bármelyikünknek is bajunk legyen, egyszerűen csak őt akarom, mindenestül. Testét-lelkét, szeretetét.
Mivel lényegében már nem vagyok szűz ezért nem fáj a behatolás annyira, mint másoknál az a bizonyos első, még is a csókba belenyögök és szükségem van pár pillanatra, hogy megszokjam férfiasságát magamban, aztán pedig beletúrok hajába, hevesen csókolom őt miközben csípőmmel felveszem a ritmusát és a lökések elébe megyek, kívánom őt, pillanatról-pillanatra egyre jobban.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Csüt. Nov. 03, 2016 4:15 pm

Dylan & Cissy
Felnőtt tartalom előfordulhat!




˝A szeretkezés dolog, de ha az ember azzal a valakivel van együtt, akibe szerelmes, akkor lesz csak igazán csodálatos az egész.˝

Jó magam is belesóhajtok a csókunkba míg tartom a megszokott tempót lent. Nem foglalkozok a következményekkel, most nem érdekel semmi, csakis Ciss. Cissy számomra immáron a mindenség, az életemben ő olyan, akit nem lehet pénzért megvenni, nem lehet csak úgy elvenni mástól. Ő választott és csak remélni tudom, hogy jól tette, hogy tényleg engem szeret és tényleg velem szeretné megosztani a boldogságát. Ez még csak az első lépés volt, a következőt én fogom meglépni. Mindennél jobban örülnék ha vele élhetnék, ha minden reggel mellette ébrednék fel. Nem érdekepne ha összevesznénk mondjuk azon, melyikünk mosogasson el, vagy melyikünk használta el a sampont, mind ez elenyészne a boldogságunk mellett.
Ezek csupa lényegtelen viták, szinte már természetesek is, de minden kapcsolat arról szól, hogy felnagyítják, pedig vannak sokkal súlyosabb problémák, ilyen például a megcsalás vagy a szakítás/ válás. De erre sokak nem gondolnak, én olyan voltam egész életemben aki semmibe nem ment bele, de mindent megszemlélt. Sokat tudok a szerelemről, pedig talán most vagyok először szerelmes. Ahogy a szeretetről is mindent tudok. A szeretet nem olyan dolog amiért viszonzást várunk, ugyanis ha egy ember szereti a másikat, elvárás nélkül is viszonozzák. A szeretetnek rengeteg fajtája van, és ebből a szerelem az egyetlen, amely néha viszonzatlan. Ez már nem tőlünk függ, de nekem volt olyan szerencsém, hogy az nap este a Pandemoniumba tévedtem. Semmi keresni valóm nem lett volna ott, ráadásul még veszélyes is lehetett volna rám nézve. De nem bántam meg, mert ha akkor nem vagyok ott, most itt sem lennék.
Hirtelen felindulás vezérel abban, hogy félbe hagyjam csókunkat és csókoljam Cissyt egyik kulccsontjától a másikig a válla vonalában. Ennek pedig a végkifejletje nem lesz más, mind szóhoz is jutok. - Mindennél jobban szeretlek - Halkan suttogom fülébe majd finoman, ajkaimmal harapom meg a fülcimpáját.


| Word: 290 | Music: A Thousand Years | Note: love |





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Szomb. Nov. 05, 2016 10:15 pm

Dylan & Cissy

Minden lány egész életében álmodozik az első alkalomról amíg meg nem történik az, nekem viszont nem volt lehetőségem álmodozni róla, hiszen a drágalátos apám elrontott mindent azon az éjszakán amikor részegen megerőszakolt. Azon az estén egy részemet is elvette, mással együtt. Többé már nem voltam olyan lány, mint régen, megváltoztam, ahogyan a bátyámat is apám formálta olyanná, mint amilyenné mostanra vált. Engem erősebbé nevelt, viszont arra is megtanított, hogy ne bízzak meg túl sok emberben. Nem is engedtem magamhoz senkit sem nagyon sokáig, mindösszesen 2 ember volt és van akik mindent tudnak rólam, és nem, ebbe a 2 személybe a bátyám, Killian nem tartozik bele. Azt hiszi mindent tud rólam, pedig nem, szart se tud rólam, nem tudja, hogy milyen volt az utóbbi 4 évem, mert nem volt az életem részese, nem tudja miken kellett keresztül mennem, csak annyit tud, hogy akkor éjszaka, amikor 16 éves voltam történt valami, de ennyi, semmi többet nem tud rólam.
Nem bízom a saját bátyámban, és pont ezért olyan furcsa, hogy Dylanban olyan hamar megbíztam, már mondhatni akkor éjszaka, mikor a whisky-s poharát rám öntötte és ügyetlen módon kezdte el tisztogatni a felsőmet. A jelenet a mai napig képes mosolyt csalni az arcomra, amikor eszembe jut az az este. Nem gondolkodtam, nem érdekeltek a következmények csak spontán cselekedtem, sodródtam az árral és mostanra, így vissza gondolva nagyon örülök annak, hogy így döntöttem, hiszen itt kötöttem ki, Dylan mellett. Egy olyan srác mellett akinél érzem azt, hogy határtalanul tud szeretni és képes úgy velem lenni, hogy a hibáimmal együtt fogad el, és nem akar semmit sem megváltoztatni rajtam, a személyiségemen, és ez számomra hatalmas nagy szó, mert kevés emberrel találkoztam akiknek megfeleltem volna úgy, ahogy vagyok, valaki valamit mindig meg akart változtatni rajtam, de Ő nem.
Halványan mosolyodok el amikor a gyengéden csókol meg, közben pedig csípőmmel követem az ő ritmusát, és érzem, hogy bármelyik pillanatban elérhetek a csúcsra.
- Én is szeretlek. - mondom őszinte tekintettel, majd megcsókolom őt.
Pár pillanat múlva pedig kicsit hangosabban nyögök fel, amikor elérek a csúcsra. Az izmaim, minden porcikám megfeszül és pár pillanat múlva szép lassan ernyednek el.






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Vas. Nov. 06, 2016 6:40 pm

Dylan & Cissy
Felnőtt tartalom előfordulhat!




˝A szeretkezés dolog, de ha az ember azzal a valakivel van együtt, akibe szerelmes, akkor lesz csak igazán csodálatos az egész.˝

Ha valaki nekem azt mondja úgy féléve, hogy még a jelenlegi évben szerelembe esek és elvesztem a szüzességemet azt jól kinevettem volna. Hogy én, szerelembe? Szüzességet? Az egyszerűen kizárt, hiszen engem mindig csak a tanulás vonzott, az, hogy okosabb legyek, hogy vigyem valamire és azt átadhassam másoknak. Mindig lúzerként tekintettek rám, és hozzám rejtették az óvszereket, mondván úgy sem használom el, nálam senki nem keresné. Egy talpnyaló voltam, egy szerencsétlen, aki a menő srácok nyomába se érhetett, akinek álma volt, hogy jobb legyen, és szeressék, dőljenek utána a csajok mint a menő palik után. De ez persze sosem lett így, mindig a rangsor végén kullogtam, a többi srác nyomába sem értem -még magasságban sem- és sosem volt egyetlen kapcsolatom sem. Vissza gondolva az egész esemény sorozatra: hogy miért is voltam akkor abba a klubban? Nos azért voltam ott, mert akkor is jól felültettek. Azt mondták nagy buli lesz, vesznek sört, meg minden. Mikor odaértem egy ismerős arcot sem láttam. De többé nem érdekeltek mások, aznap valami egészen megváltozott bennem, nem akartam megfelelni másoknak, csak jól érezni magamat. Nem érdekelt a korom sem és láthatóan a pultost sem különösebben.
Akkor még fogalmam sem volt róla, hogy a srácok felültetése milyen következményt von maga után. Hogy akkor találkozni fogok az életem első szerelmével. Álmaimban sem mertem gondolni, hogy egyik pillanatról a másikra egy stréber tudomány mániás gyerekből egy érett, menő férfiúvá érek. Ahogy azt sem gondoltam, hogy Cissy ilyen laza lesz, azt hittem "Úristen, most elbasztam, most aztán nekem végem", arra számítottam majd műköröm okozta sebekkel térek haza, de legnagyobb meglepetésemre nevetett a dolgon, ráadásul még műkörmei sem voltak.
Már tudom, nem az a pláza cica típus, aki mindenki lelkébe beletipor gondolkodás nélkül, akinek 10' cm hosszú 'karmai' vannak és agyon hidrogéneztetett haja, és szoliztatott bőre. Szemeim elé egy teljesen letisztult külső sétált be. Hullámos barna tincsek, amik csak úgy omlanak vállaira, akár a csoki szökőkút és teljesen természetes bőr, saját körmök és persze ki nem hagynám azt a dögös kis rucit amiben feszített. Visszagondolva is az lehetett akkoriban életem legszebb napja, amely azóta annyiban változott, hogy lecsúszott a második helyre. Jelenleg életem legboldogabb és legeszméletlenebb napja a mai. A mai, mikor valami olyat adtam Cissynek, amit nem sok lány kaphatott volna meg, nem is kellett nekik, de Ciss az én tömör gyönyöröm, aki bearanyozta ezt a napomat is, akivel elvesztettem a szüzességemet.
A múltam relytéjéből Cissy nyögése hoz vissza, mikor is egy utolsót lökök még rajta majd eltávolodva kicsit én is a csúcsra jutok és ledőlök a hátamra Ciss mellé úgy hajolok a nyakához és csókolom finoman és lássuk be, ki is szívom egy ponton. Legyen még emlékezetesebb a mai éjszakánk.


| Word: 439 | Music: A Thousand Years | Note: love |





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hálószoba  Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠




Vissza az elejére Go down
 
Hálószoba
   
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Nagy hálószoba fürdõvel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: