Sebastian Moonroe
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Sebastian Moonroe


Katherine Wright
Vámpír

Katherine Wright
Katherine Wright


❖ new york
Tartózkodási hely :

2016. Jul. 23.
Csatlakozás ideje :


Sebastian Moonroe Empty
TémanyitásRe: Sebastian Moonroe ↠ Szer. Aug. 17, 2016 2:21 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Nem vagytok semmik, úgy imádlak titeket, kipattant a fejemből egy ötlet, hogy hogyan pörgessem fel a ribancom életét, és woala, itt is vagytok nekem, a kis öcsém, nemsokára megérkezik a drága ikertestvérem is, és hát itt lennél te is, aki számomra csak egy szerető, én viszont több vagyok, voltam neked... Hidd el, tudom milyen érzés szeretni valakit akiről tudod, hogy nem lehet a tied. Bár arra azért kíváncsi vagyok, hogy a rég elfeledett és elnyomott érzések Katherine iránt milyen mértékben fognak előjönni, ha netán a DuMortban össze futnátok... Rolling Eyes
Volt pár szóismétlés, de ugyan már, milyen ember lennék, ha emiatt itt tartanálak? Very Happy Nariel is biztos nagyon vár rád már, és én is izgatottan várom az első játékunkat. aww Nah, spuri foglalózni és vesd bele magad a játékokba.^^





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Sebastian Moonroe Empty
TémanyitásSebastian Moonroe ↠ Kedd Aug. 16, 2016 11:03 pm



Sebastian Moonroe

₰  Becenevek:
Sebastian, Sebasu, Sebby, Seb
₰  Csoport:
Vámpírok
₰  Play by:
Luke Grimes
₰  Foglalkozás:
Gyilkolás/ Szex
₰  Kor:
620 (25)




a múlt árnyai


Egy esős reggelnek nézek elébe jelenleg. Pont egy olyan időnek ami nem alkalmas arra, hogy kinyissam a naplómat és elmeséljem a történetemet, de ezúttal kivételt teszek. Behúzódok egy eső mentes helységbe és előkapom a naplómat a táskám mélyéről. Nos,.. Ladies and Gentleman.
Tekintsenek be a múltam rejtelmeibe. Jó szórakozást kívánok!


1396-ban járnak, egy szép és annál jóvolta melegebb napnak nézhetünk elébe. Philadelphia csendes és nyugodt. A csendet egy mondén nő szenvedő ordítása töri meg. Elindult a szülése, és vele együtt egy fontos gyermek világra jötte is. Jóval később már csak egy kisgyermek felsírása hallható és minden ismét csendes lesz. Philadelphia faluja kicsi és híres a pletykáiról, ide született azon piciny növendék akiről eme történet szól. Sebastian egy különleges gyermekként jött világra, hiszen már mikor megfogant mind tudták, egyszer fontos ember lesz belőle. Élete zökkenő mentesen ment, már-már a falu legszerencsésebb gyermekeként emlegették. Keveset is betegeskedett és mindig jó gyerek volt. Nem volt vele sok gond. Csak etetni, ruháztatni majd iskolába járatni kellett. Csakhogy volt egy apró bibi ebben a történetben. Sokan nem tudták, hogy a tökéletes álca nem minden. Sebastian 4 éves lehetett mikor az édesanyja lelépett és édesapjával maradt. Az évek során azt is megtudta, van egy eltitkolt féltestvére azokból az időkből. Nariel tudata csak jobban nyomta a gyermek lelkét amely ezáltal évről évre sötétebbé vált. Már nem volt jó gyerek és csak a gond volt vele. Szemétkedett azzal akivel tudott és nem ismerte a köszönöm vagy a bocsánat szavakat. Cseperedett és végül külön vált édesapjától.

25 éves korában feladta életét és a vámpír létnek szentelte magát. A gyilkolás és nos.. a szeretkezés volt a mindene. Napról napra más nőket vitt ágyba. Így is került össze egy éjszaka folyamán Katherine Wright-al aki hozzá hasonlóan szintén vámpír volt. Kath annyira az emlékezetébe égett azon az éjszakán, hogy pár pillanatra azon is elgondolkozott, hogy miért csinálja azt amit. Miért fekszik le minden nap más és más nőkkel. Vágyott Kath után és ezt nem is tartotta titokban. A sors ismét összehozta őket és ahogy egyre közelebb ért Katherine-hez annál mélyebb érzelmeket kezdett el táplálni iránta. De tudta, a hölgy idő közben megismert egy démont, aki iránt pedig Ő kezdett el érzéseket táplálni így nem koslatott utána. Elhagyta hát Philadelphiát és New York-ig meg sem állt. Végül New York-ban akadt össze Raphael Santiago-val akinek a későbbiek folyamán a jobb keze is lett. De természetesen ez nem éppen egy rövid szakasz volt. Hiszen már a New York-ba való átcuccolását is 1965-ben ejtette meg.

Élete során talán Philadelphiába töltötte legtöbb idejét. Ott tanult meg harcolni és kontrollálni magát. Sok olyan feladatot kapott ami rendkívül piszkos volt és mások el sem vállalták. De Ő nyugodt szívvel ölt meg mind mondénokat, mind alvilágiakat egyaránt. Nem érdekelte, ölt ha kellett. Persze szeretni sosem szerette. Nem nyújtott számára annyi élvezetet mint egy egy éjszakás kaland és ez a tudat sosem hagyta nyugodni. Talán ez volt Katherine mellett a második indok amiért elhagyta szülőhelyét.

New York-ban elhatározta, hogy felkeresi az állítólagos féltestvérét, de ebből annyi lett, hogy megfigyelte egy hétig, majd visszavonulót fújt. Látta ahogy testvére él és viselkedik, Ő maga pedig tudta, hogy közel sem hasonlítanak annyira mint azt hinné, ugyanis míg testvére egy démon ivadéka és ezt nem is tagadja, addig Ő maga mondénként jött a világra és élete során mindenért megkellet küzdenie. A sok gonoszság amit tett, mind-mind odasodorta ahol most van. Nem bánta meg, hogy vámpír lett, hiszen sosem kívánt jobban élni, mint akkor mikor Philadelphiában megismerte Kath-et. De végül a sok fáradság ellenére úgy határozta, hogy visszatér a fényűző életéhez és ismét a gyilkolásnak és a szeretkezésnek engedett utat. 1977 körül Raphi felkérte, hogy legyen a jobb keze és ebbe természetesen ellenkezés nélkül bele is ment. Nem bánta, hogy neki kell végeznie a piszkos munkákat és már lassacskán meg is szerette a gyilkolást. Továbbra sem tartozott a kedvencei közé de élvezte ahogy áldozatai könyörögnek neki az életükért és élvezte ahogy végig nézhette utolsó leheletüket és mondatukat hallgathatta. A nehéz élete még adott is erre egy plusz lökést, hiszen nem maradt már túl sok érzés benne és már a Katherine iránt érzetteket is kezdte elfelejteni.

Becsukom a naplómat és ráteszem a jól bevált lakatomat amit az utóbbi időben vettem rá. Egy apró sóhaj keretében szólalok meg. Nos, jelenleg a Dumort Hotel ajtaja előtt gubbasztok és azon tűnődöm, talán kéne egy esélyt adnom magamnak és Nariel-nek is. Hiszen Ő nem is tud rólam, de talán jóba lehetnénk. Talán jó testvérekként élhetnénk. De nekem kell megtennem az első lépést. Emellett Katherine-t is szeretném látni. Úgy hallottam, jelenleg New York-ban van Ő maga is. Bár már nem igazán cseng ismerősen a szerelem fogalma, de érzem, hogy látnom kell Őt!




Vissza az elejére Go down
 
Sebastian Moonroe
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sebastian Moonroe
» Sebastian Verlac
» Sebastian Moonroe
» Sebastian Wallace Crawford
» Katherine & Sebastian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: