Második forduló - Daimon & Blaire - Page 2
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Második forduló - Daimon & Blaire


Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Második forduló - Daimon & Blaire - Page 2 Empty
TémanyitásRe: Második forduló - Daimon & Blaire ↠ Szer. Jún. 07, 2017 8:55 pm


427 szösszenet zene love@
Az erdőben töltött incidensem óta rengeteg rémálom gyötört, mind értelmetlen álom volt, ami meg sem történhet a valóságban. Mégis nagyon valóságos volt és rémisztő, emiatt pedig sokszor felriadtam, folyt rólam a víz és miegymás. Kimerültem. Nem tudtam úgy figyelni mint régen, mert nem tudtam ,magam kipihenni és tudtam, hogy ez nem véletlenül van. Mert még ha nincsenek is értelmük az álmaimnak, akkor is érzem, hogy van valami, amire nem emlékszem..mintha kitörölték volna a fejemből. De ezúttal megkönnyebbülhettem, nem rémálom gyötörte éjszakámon vagyok túl. Az éjjel egy titokzatos férfival álmodtam, fogalmam sincs kilehetett, az arca ismerős volt mégsem ismertem. De számomra fontos volt. Együtt töltöttünk egy napot és másnap mellette ébredtem. Fejemet a lábaira hajtva ébredtem fel és egyből láttam az arcát. Bárki is ez a fickó, a tudatalattimnak nagyon fontos személy.
Talán magamnak sem merem bevallani, de ennek az álmomnak talán köze van a rémálmaimhoz és a lehetséges amnéziámhoz. De bárhogyan is legyen, végre kipihentem magam. Ezt pedig ki is használom, ahogy csak tudom. A reggelt egy tál gabonapehellyel indítom, majd egy intenzív edzést végzek a bokszzsákomon, amit külön a szobámba rendeltettem. Nem szeretek mások előtt edzeni, eléggé magamnak való vagyok. A csapatmunka sem az erősségem éppen ezért. Sokszor szeretem megoldani egyedül a dolgaimat, még ha néha balul sül is el. Az edzésemet követően egy órával letusolok és megemberelve magamat felkapok valami mondénnak kinéző göncöt, úgy indulok be a városba. Sok meló után ideje bevásárolnom. Különben is, a dzsekimet mindig benyúlja valaki és sosincs meg, hát ideje venni egy újat.
A nagy bevásárlásomat követően az egyetlen kis papír zacskómmal beülök ebédelni a Taki's diner-be. Rendelek ebédet, majd a pincér felé intve még egy jó erős kávét is. Kell most a koffein és a kávénak az ízét sem vetem meg. Míg pedig a rendelésemre várok az asztalon halkan kopogok körmeimmel. Mintha voltaképpen várnék valakit, pedig nincs így. De mostanában felettébb nyugtalan vagyok és folyamatosan azt érzem, hogy követnek, vagy figyelnek. Rosszabb esetben pedig mindkettő. Körbe is nézek, mert felül kerekedik rajtam a paranoia. Ekkor megjelenik a semmiből egy férfi, már szólnék, hogy nyugodtan forduljon helyet, mikor belém nyíllal egy különös érzés. Az arcára pillantva pedig beugrik az álmom. Megrökönyödök és hátrább csusszanok az asztaltól a székkel. Nem túl feltűnően, de bizonyára nem vak, kiszúrhatta. Mire pedig észbe kapok biztos vagyok benne, hogy már távozni óhajt, bár ez közel sem biztos, csak mert így gondolom. De mégis valami arra késztet, hogy maradásra bírjam. - Elnézést, csak nyugodtan. - Mutatok a velem szemben elhelyezkedő székre és még halványan mosolygok is. Azt hiszem ez az ebéd az átlagosnál is hosszabb lesz.

Daimon & Blaire



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Második forduló - Daimon & Blaire - Page 2 Empty
TémanyitásMásodik forduló - Daimon & Blaire ↠ Vas. Május 14, 2017 10:44 am

Blaire & Daimon



Elment a józan eszem, már biztos vagyok benne, hogy ez valamiféle merénylet ellenem, kegyetlen játszma, de hogy ki szórakozik velem, azt nem tudom. Razielhez kértem bebocsátást, de földi évben akár száz év is eltelhet mire az engedélyt megkapom, mert hát angyali években ez mindössze pár napot jelent, máshogy folyik az idő. Ez a lány folyamatosan a gondolataimban van, ott motoszkál minden pillanatban, ha akrom, ha nem és Istenre esküszöm, nem akarom, hogy így legyen. Már hetek teltek el a találkozásunk óta és még mindig nem öltem meg, a testemben egyre erősödik a kötelék, szinte már akkor hallom a gondolatait mikor nem is számítok rá, olyan ez mintha két test és lélek eggyé válna. Talán az árnyvadászok parabatai kötelékéhez tudnám hasonlítani, de sokkalta erősebb. Úgy vonz magához ez a törékeny emberi lény, mint egy mágnes a pólusát.
Napokig őrlődtem azon mit tegyek, mert akárhányszor arra jutottam, hogy rendben, megteszem mindig belém mart, hogy képtelen vagyok megtenni. Olykor hallom folyamatosan mit gondol, olyan ez mintha már ismerném, mintha a lelkem meghosszabbítása volna.
Most itt Őt nézem, persze álcázva magam, ott ül ebben a kis étterem szerűségben, abban sem vagyok biztos, hogy az. Kint a terasz részen egyedül ül, éteri szépség, szebb akár egy angyal. Badarságokat beszélsz! Korholom magam, de mindhiába, vágyakozva pillantok felé. Mi olyan különleges benned? Miben vagy más? Mit tettél velem?
Sóhajtok és eltüntetem az álcám, felveszem emberi alakom és odasétálok a lányhoz, ideges vagyok.
-Szia, szabad ez a hely? - Mosolyogva kérdem.
Még képtelen voltam a helyzettel kapcsolatban dönteni, de tudom, hogy a kötelességem mi, meg kell ölnöm, muszáj, így kell lennie. De nem most, most nem, nem tudnám megtenni, de azt is tudom nem várhatok sokáig, ha Én nem teszem meg büntetést kapok a lányt pedig megöli valaki más, a sorssal nem szabad szórakozni.
Közelebbről még szebb, mint emlékeztem rá, a lelkem mintha kapcsolódna hozzá, ahhoz a részhez, mely egy másik szívnél nyugszik. Leírhatatlan érzés, a közelében elmúlik a fájdalmas kötődés, mintha megtaláltam volna a forrást. Mi a franc történik velem? Raziel, esküszöm, ha te szórakozol akkor legyél a Földdel egy idős, akkor is seggbe rúglak, ezt veheted figyelmeztetésnek is testvérem.
Ilyet még a védencemmel sem éreztem, soha, ez valami eget rengető és félek tőle, igen, rettegek tőle, megakarok szabadulni ettől az érzéstől. Beszélni fogok Eiran testvérrel, Ő az emberi érzelmek ismerője, tudnia kell mi megy végbe bennem. Régebb óta a földön jár, mint Én többet tud nálam és nem olyan, mint Raziel, nem beszél révuszokban.
music: || coded by elena gilbert



Vissza az elejére Go down
 
Második forduló - Daimon & Blaire
   
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Blaire Marino
» Daimon
» Második fürdõszoba
» Lesújtó fegyverek /Daimon & Michael/

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: